Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem mezatka i prostytutka, czy moge isc do komunii

Polecane posty

Gość gość

Prostytucja to zawod uslugowy jak kazdy inny, nie uwazam go za grzech, tylko jako zrodlo dochodu. Chyba nie odgrywa roli czy zarabiam rekami czy szparka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wyspowiadasz i pokute w naturze odprawisz to cie ksiądz tym oplatkiem nawet spasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód jak zawód,niby żadna praca nie hańbi,ale czy nie przyszło Ci do głowy że jestęś jeszcze do tego głupia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli robisz to tylko jako zawod bez przyjemnosci to nie grzech. Jezeli odczuwasz przyjemnosc to wystepek. a jezeli traktujesz to jako dotatkowy seks, to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.48 do mojego zawodu nie potrzebuje madrosci. Madrosci potrzebuje na takich jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie zdradzasz meza dla przyjemnosci, to Twoja praca zarobkowa nie jest grzechem. To rzemioslo jest jak kazde inne np. piekarz, stolarz, mechanik itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe teorie tu wygłaszacie. Wy pewnie katoliczki? A podobno praca powinna dawać przyjemność i satysfakcję - to jak to ze sobą pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadz rozgrzesza wszystkie srodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądz z peesdy też?? Ale przecież to taki troche śledziem zalatujący pieniądz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden pieniadz nie smierdzi z wyjatkiem kradzionych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granica mozesz isc do komunii. W Polsce tylko zlodzieje, wlamywacze, rozbujnicy, gangsterzy, zabojcy, donosiciele i zazdrosnicy dostaja bez przeskod rozgrzeszenie i chodza do komunii. A Twoja praca to w Polsce smiertelny i piekelny grzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź do niemiec. Oni tam menty z całego świata sprowadzają: różnych ruchaczyków konkubin, kozoje/bców, matkoje/bców, poje/bców - to qrwe przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądz nie śmierdzi haha. A serio to po co chcesz iść do komuni?? Jak chcesz się nawrócić, to zmień zawód, a jeśli chcesz iść tylko na pokaz, a i tak nie wierzysz, to możesz iść nawet bez spowiedzi, przecież nikt Cię nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy jej doradzacie? Nie może iść do komunii bez spowiedzi, bo popełni jeszcze większe zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze isc, to praca. A narzedziem pracy jest szparka. Musi byc tylko wierna mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo dawac facetowi sex,byc wykorzystywana to nie grzech? A za kase to juz grzech ? kogo to wymysl? chytrzy faceci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najohydniejszy gatunek qrwy - jak da dopy i na tym nie zarobi to czuje sie wykorzystana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę księdza,pięć lat u spowiedzi nie byłam,wie ksiądz,kościołów w świecie wiele ewangelickich jest a ja chrześcijanka,grzechów ciężkich nie mam bo nikogo nie zabiłam,jedynie powszechne,znaczy się życiowe, - to powiedz mi czy wspólżyłaś w tym czasie no wie ksiądz by z przyszłym mężem się dopasować, to nie powiem że nie, -co przez to mam rozumieć,odpowiada ksiądz to nie raz proszę księdza, bo to z namiętności było i wie ksiądz wcale się tego wstydzę,bo mam to co chciałam -ale wiesz że przed ślubem jest to grzechem, to chyba ksiądz tak myśli,ja jestem innego zdania chyba przed ślubem warto spróbować niż po ślubie szybko się rozstać,choć nie powiem ślub już wzięłam cywilny bo wie ksziądz, Państwo to jak kościół rozwód daje albo separację,a ja rozwodu nie biorę jedynie grzech swoje wyznaję,czy da mi ksiądz rozgrzeszenie -wiele zgrzeszyłaś kobieto,przyjdź do mnie później ale po,co ?,proszę księdza jak teraz nie dasz mi rozgrzeszenia to powiedz czy za pieniądze chcesz je dać,że mówisz bym przyszła potem,a potem to nogi śmierdzą tak że proszę księdza,już podziękuję choć się czerwienię,jakbym nie wiem jakie grzechy miała by mnie tak trzymać całą godzinę bez rozgrzeszenia to dziękuję księdzu,choć jestem chrześcijanka tak to jest moja sprawa z kim idę do łóżka a ksiądz sam,po kontach się szlaja - Bóg zapłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×