Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

handy

kolezanka chyba przesadza

Polecane posty

znajoma dostaje alimenty250 zl na syna 300 na siebie gdy byly nie placil alimenty placili dziadkowie teraz bierze od dziadkow od bylego i zlozyla do FA wydaje mi sie ze moze miec problemy i bedzie musiala zwracac bo brac ze wszystkich zrodel to cos nie tak jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpiernicz ją.
niech sobie nie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie można, to jej nie dadzą swoją drogą, ile to można energii poswięcić na deptanie po urzędach i domach, żeby dostac za darmo kasę, zamiast iść do roboty jak kazdy uczciwy człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche dziwna sytuacja bo znam ich oboje czyli i jej bylego ,czuje ze kolezanka chce wyciagnac tylko pieniadze i zniszczyc jego nie wiem co sie z nia dzieje nie byla taka i to ona odeszla zdradzila go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie można, to jej nie dadzą swoją drogą, ile to można energii poswięcić na deptanie po urzędach i domach, żeby dostac za darmo kasę, zamiast iść do roboty jak kazdy uczciwy człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona od pol roku pracuje.Nie jestem w stanie jej nic wytlumaczyc.Szkoda mi i jej bylego to on sie staral dawal jej toco chciala i na ile bylo go stac a ona go teraz niszczy przeciez to przez nia sie rozstali.Dziwi mnie to ze z tak fajnej dziewczyny zaczyna sie robic zolza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sie zmieniają, niestety... nigdy nie wiadomo, co będzie za kilka lat niby fajna dziewczyna, a potem wyłazi z niej taka pazerota na kasę z facetami podobnie najpierw nosi Cię na rękach a za kilka lat... zupa za słona takie życie wredne, nic się na to nie poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wzielam slub z rozwodnikiem to super facet zycie moje nie bylo kolorowe ale nigdy nie bylam tak zlosliwa dla bylego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JEST NIEMOŻLIWE !!!!!!!!! Owszem może i dostaje od dziadków, ale bedzie wywiad środowiskowy i albo FA albo alimenty od rodziny....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona dostaje od dziadkow i od niego jednoczesnie .Zna komornika jest jej siostry mezem.Znam dobrze jej rodzine bo znamy sie od dziecka mam nadzieje ze minie jej ta pazernosc i zlosliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
Autorko nie zakladaj dwóch topików na ten sam temat piszac rzekomo jako dwie rózne osoby poza tym w tym topiku piszesz o sobie Ja stoje po stronie matek a nie pazernych next. Poza tym nie sądzisz ze to Twoj mąż powinien sprawe z byłą załątwic, a nie Ty? Zaraz zapewne napiszesz ze NAPRAWDE opisujesz sytuacje kolezanki.... Zastanawia mnie zatem skad w tych teklstach tyle zaangazowania emocjonalnego? Co Cię obchodzi obca w koncu osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest legalna mozliwosc dostania alimentow i tu i tu to niech sie ubiega czemu nie a jesli takiej mozliwosci nie ma to jej odmowia w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl i mow co chcesz bawisz sie w jakies dochodzenie .Nie jestem fineee a ta kolezanka to moja przyjaciolka i nie mam zamiaru tobie sie tlumaczyc z tego bo nie o to mi chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno maz moj nie ma dzieci i nie chcialabym miec takiego problemu z mezem jak fineee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
mnie sie nie musisz tłumaczyc wspolczuje Twojej kolezance kolezanki.... Piszac tu zdaje sie, ze szukasz rady, tak? Porozmawiaj z kolezanką i powiedz jej co o sytuacji myslisz, zamiast linczowac ją na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lincz to za ostre slowo mam o niej dobre zdanie jest dla mnie jak siostra nie chce zeby miala problemy.Fakt poznala faceta i czuje ze to jego namowa bo jest na jej utrzymaniu wiec chce wiecej.Ona nigdy taka nie byla martwie sie o nia .Dobrze ze jej byly maz(jest czestym gosciem w naszym domu) nie robi jej problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rozmowy probowalam i na nic jej byly tez twierdzi ze to przez tego jej faceta.Rozmawialam z jej mama ktora stwierdzila sama ze jej corka sie zmienila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiecie teraz nie robi jej problemu ale jego rodzice sa innego zdania .Sami widzicie jak ludzie sie zmieniaja Wziasc jest latwo a jak bedzie musiala oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
dla mnie to jakas naciągana historia rzekoma naciągaczka zna komornika, wiec czuje sie bezkarna? a dziadkowie i były mąż płacą widząc, ze ona za tę kasę utrzymuje innego faceta? Zdrowego rozsądku życzę ps. przy skladaniu dokumentów do funduszu czy zaliczki wymagane było zaświadczenie od komornika o nieściągalnosci. Moze napiszesz ze wystawił takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili jej dziecko jest u mnie ten facet siedzi w domu a ona w pracy i to jest ok ona nigdy by tak nie postapila a ja juz nie moge patrzec na to i szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak komornik jest jej ciotecznej siostry facetem i czy ma takie zaswiadczenie od nie go nie wiem nie mowila wiem ze zlozyla do FA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mama
nie Ty jedna Haris Autorko, zajmij sie dzieckiem ,które powierzono Ci pod opiekę, a sprawy miedzy byłym małżonkami i teściami zostaw im. Zdrowsza bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli same widzicie ze to pokrecone i ja tak sadze i boje sie ze sie wpakuje bardziej i chce jej pomoc.Nie zostawia sie przyjaciol jak bladza prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny chodzi mi tylko o jedno czy jak dostaje alimenty od bylego i tesciow to moga sie domagac zwrotu czy tak mozna bo ja nie mam pojecia.Bo sadze ze jej moze komornik pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×