Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto ma racje

Komornik

Polecane posty

Gość kto ma racje

Ktos mi doradzi moze. Mam zasadzone przez Sad alimenty na dziecko w kwocie 600 zl. Maz placi tylko 250 zl. Strasze go komornikiem a on na to ze zaden komornik nie ma prawa wejsc mu na konto bo placi w miare swoich mozliwosci zarobkowych. Czy on ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacer
ty ci-po yebana 250 ci malo a moze 700 chcesz szmato jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz racje. Tylko, ze od razu komornik mu konta nie zajmie.... Musisz sie udac do sadu z ta sprawa. Jezeli on nie wyrabia z kasa to powinien wystapic o obnizenie alimentow. Skoro tego nie zrobil to MA OBOWIAZEK placic te 600 i gowno z jego tlumaczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
600 chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
mam wyrok z Sadu to dlaczego mam znowu tam isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
mam wyrok ze Sadu to moge odrazu isc do komornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
ma placic od lipca bo w lipcu zlozylam pozew o alimenty a sprawa odbyla sie w pazdzierniku. Placi od listopada 250 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma racje
placi od listopada ale wyrok zapadl w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idz do komornika. On ci wyjasni, co mozna w tej sytuacji zrobic. Skoro jest orzeczenie sadu, to sprawa jest prosta. Gadanie twojego ex nie ma zadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ojciec dziecka zarabia i czy ma umowę o pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezus, ale malpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malpa? Dlatego ze dba o interesy dziecka? Puknij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gacer ja rozumiem że jak Tobie pracodawca na umowie napisze 2000 a na konto przeleje 500zł to też będziesz siedział cicho, bo dlaczego pracodawca ma Tobie pracodawca ma dac kasę na przej****ie w knajpa.Oj jaki dobry ten pracodawca a ty c***u czego chcesz żeby ci na waciki nie zabrakło??? Autorko wyrok ma zapewne klauzulę natychmiastowej wykonalności idziesz do komornika,ba jeżeli pracuje to nawet nie musisz bo możesz zanieść wyrok do pracodawcy i jest on zobligowany do tego by jemu z wypłaty zabrać i przelać tobie.Natomiast jak to taka cwana menda to bierz komornika jak zabuli jeszcze dolę komornikowi to mu szczęka zleci i przestanie być mądry w ryju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha co do tego od kiedy ma płacić to zapewne masz na wyroku czy jest zasądzone wstecz od lipca czy od października.Przyppuszczalnie nie jest to listopad ponieważ sprawa była październiku. Więc bądź co bądź zaległość już ma. Wszystko zależy jak wniosłaś w pozwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Ty chcesz by C**płacić za posiadanie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabia prawie 1700 zl. sprawa odbyla sie pod koniec pazdziernika ale wyrok zapadl w lipcu. Zaplacil w listopadzie jedynie 250 zl. Mowi ze nie stac go na wiecej. Nie jest moim bylym mezem jest mezem aktualnym. Wyplate oddaje kochance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jestem
ten komentarz jest moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki problem idziesz do komornika z wyrokiem podajesz firmę w której pracuje lub nymer konta bankowego i zamykasz mu gębę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sprawa odbyla sie pod koniec pazdziernika ale wyrok zapadl w lipcu." Wypiłem pół litra w czwartek, ale pijany byłem we wtorek. Koleżanka też z byłego PGRu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Zapewne ma wjecej zalet ni Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chkto ma wjecej zapolet ni TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sad mu nakazał płacic 600 nie 250, idziesz z wyrokiem do komornika, wez dowody wpłaty i facet jest udupiony, ma juz zaległosci. Nie cackaj sie z takim gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak komornik nie da jej dowodu wpłaty? No i jak go udupić jeśli komornikiem okaże się kobieta? Udupiać facetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta p***a zamiast sie do roboty wziasc to juz kolejny temat zaklada. Skonczysz tak, ze firme i umowy na kochanke bedzie bral a ty h**a zobaczysz ale nieajego.Niestety. Dziecko ma dwoje rodzicow a nie tylko ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta p***a zamiast sie do roboty wziasc to juz kolejny temat zaklada. Skonczysz tak, ze firme i umowy na kochanke bedzie bral a ty h**a zobaczysz ale nieajego.Niestety. Dziecko ma dwoje rodzicow a nie tylko ojca. xxxxxxxxxxxxxxx no właśnie!!! a jak na razie to tylko matka je utrzymuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała to niech utrzymuje. Sama sobie chyba tatusia wybrała:-)? Czy na siłę dzieciaka zrobił Pani pokrzywdzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to on chciał i wkładając jej zaklinał się na wszystko jak to ją kocha i nigdy nie opuści!!! z resztą przysięgał to również w kościele na oczach wielu ludzi - to się wg ciebie zupełnie nie liczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto nie tłumacz się nikomu to bierz wyrok i idź do komornika,tutaj kazdy chłop który ma komornika bo z d**ą alimentów nie płacił będzie cię od najgorszych wyzywał.Miej to w d***e głęboko skoro taki mądry to niech s*******a na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury ktoś tu wypisywal Mój płacił w kratkę. Poszłam do komornika. Zalozylam sprawę. Zajęli konto ale nie było środków. Po dwóch miesiącach dostałam pismo o bezskuteczniej egzekucji alimentów. Złożyłam papiery o kasę z funduszu alimentacyjnego i w tej chwili dostaje pieniądze z funduszu, a mojego byłego ściga i komornik i fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×