Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allience

kryzys po ślubie

Polecane posty

Gość allience

hej jestem miesiac po slubie a juz mamy kryzys. dwa dni temu moj maz sie wyprowadzil ode mnie, nie wiem co zrobic. zdarzylo sie tak komus z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem rok i 3 miesiace po slubie i jeszcze mieszkamy razem i nie zanosi się na zmiany, a dlaczego się wyprowadził?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allience
no po prostu sie nie dogadujemy, powiedział, ze musi niby odpoczac ale dla mnie to jest dziwne, moja kolezanke facet zdradził podczas miesiaca miodowego, boje sie ze bedzie tak samo ze mna, jakis głupi to moze strach ale przechodza mi takie mysli przez głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna co ślubu nie wezmie
a jak długo ze sobą byliscie przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona212
mieszkanie ze soba przed slubem nie jest wyznacznikiem tego ze po slubie bedzie ok, sorrki ale ja mieszkalam z mezem 6 lat przed slubem a po 6 miesiacach zaczal mnie zdradzac a po roku malzenstwa wywalilam go z domu i ze swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allience
i boje sie ze u mnie bedzie tak samo - jak sobie z tym poradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez swiezo po slubie
a czemu sie wyprowadzil? dalczego sie nie dogadywaliscie? To wszystko musi miec jakies podstawy - sama wiesz najlepiej. u nas odkad jestesmy malzenstwem jest po prostu cudownie - milion razy lepiej niz mi sie marzylo - ale obie strony na to pracuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allience
od 5 lat, nie mieszkalismy razem bo nie było takiej możliwości. nie kłócilismy sie - teraz tez sie nie poklocilismy tylko kazde poprostu zaczelo zyc swoim zyciem i tyle... jak nie mieszkalismy razem to byly okazje zeby sie spotykac i tyle... a teraz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona212
jak sobie poradzilam mialam za soba wspanialych przyjaciol i rodzine i musze ci powiedziec ze ciesze ze tak sie stalo ze nie blagalam go zeby skonczyl z nia bo niestety jak facet raz zdradzil to bedzie to robil ponownie.uwiez mi ze jestem najszczesliwsza osoba na swiecie i moge napisac ze czas leczy rany to prawda wazne zebys nie byla sama w takich chwilach bylismy ze soba 6 lat przed slubem to byla milosc od pierwszego wejrzenia po pol roku znajomosci zareczyny ja nie chcialam slubu dlatego tyle zwlekalismy to on stwierdzil ze chyba nadszedl czas na legalizacje zwiazku i sam to wszytko rozwalil. ale to juz zamkniety rozdzial mojego zycia jak chcesz pogadac gg 1146915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allience
ale jak to? ile byliscie po slubie? rozwod teraz tak szybko? kiedy sie zorientowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzona212
po slubie bylismy 2 lata:))rozwodu jeszcze nie mam bo mi go nie chce dac ale szczerze mam to gdzies zyje sobie swoim zyciem i nie mam zamiaru z nim byc laczy nas jeszcze papier to sie czuje, zreszta jestem dobrym obserwatorem wiesz wychowalam sie wsrod samych facetow i wiem kiedy klamia i kiedy zdradzaja i za ta wiedze jestem im wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allience
a po jakim czasie zaczelo byc zle miedzy wami? tez po pierwszym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yony
Jeśli masz kryzys to spotaj się zemną. On na pewno tak zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatarka
Allience twój mąż wyprowadził się ,hm nie dorósł i nie dojrzał do roli męża jest poprostu dużum dzieckiem i prawdopodobnie takim zastanie . spotkanie i szczera rozmowa ,może coś zmieni ? ale mieszkanie bez mamusito go przerosło ,zależy Ci to cierpliwie ,wytrwale rozmawiaj ,może musi oswojć się z nową sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12latka
heheheh. jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12latka
to chyba autorka jest duza dziewczynka dodatkowo z autyzmem, ze nie zdolala zobaczyc kogos bierze za meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgywgdjhsr
12latka!!! wypie!dalaj stąd jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhgt
po co idiotko zakladasz ten sam temat na kazdym forum? to ze zalozylas na rozwodnikach to bedzie znak dla ciebie, szykuj sie na rozwod haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×