Odpowiedz na ten temat

Kto z Was po rozwodzie wrocil do ex meza/zony???

• gość 2017.08.24 [23:48]
    eśli chcesz swojego kochanka z Ex, żoną lub mężem z powrotem, radzę ci skontaktować się z Great Doctor. Ojenga za pośrednictwem poczty elektronicznej greatojenga@yahoo.co.u k, ponieważ ma zdolność do zjednoczenia złamań w ciągu 48 godzin tak, jak on dla mnie. Był w stanie przywrócić mojemu kochankowi, który przez rok był dla mnie potężnym miłosnym zaklęciem, a teraz żyjemy szczęśliwie.
    Wielki lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie, jak dobrze wykonywać swoją pracę. Jeśli nie dla niego nie mogłem sobie wyobrazić, co by się stało. Mój był zawsze zbierał argument ze mną i zawsze bił mnie. Zaczął działać dziwnie i zabawnie i zostawił mnie bez powodu dla innej dziewczyny. Myślałem, że wszystko minęło. Szukałem pomocy w internecie i natknąłem się na wielkiego lekarza Ojenga. Widziałem tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktowałem się z nim w jego e-mailu i powiedziałem mu, co się dzieje. Roześmiał się i zapewniał, żebym się uspokoił, że mi pomoże, i że mój ex wróci do mnie błagać. Powiedział mi o wymaganiach i zrobiłem, gdy mnie polecił, ponieważ nie mogłem osobiście zobaczyć go. Robił swoje prace i oddał zaklęcie dla mnie iw ciągu 48 godzin, mój ex przyszedł przepraszać tak, jak mi powiedział. Zrobiłem trochę i odzyskałem mój związek. To było tego warte. Dzisiaj żyjemy razem i jesteśmy jeszcze bardziej zakochani niż jak to możliwe, zanim wyjechał. Skontaktuj się z wielkim lekarzem Ojenga, aby uzyskać pomoc. Specjalizuje się także w ciąży i wielu innych Możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.u k
  • Mirjam 2017.08.25 [16:02]
    Przeżyłam coś takiego, facet się rozwiódł, spotykał się ze mną do momentu gdy urodziło się jej drugie dziecko, jego byłej żony, która była mężatką już z kolejnym mężczyzną. On nie tylko mnie rzucił, wyskoczył z mojego łóżka i pojechał pilnować jej syna gdy ona- jego była żona i jej drugi mąż byli na sali porodowej, na następny dzień groził mi, że mnie zaskarży, ponieważ napisałam mu smsa, gdyż uważam to za niemormalne, co oni robią. Okazało się, że byłam narzędziem i pretekstem rozwodowym, by ona i on mogli mieć dzieci. Wykorzystal mnie seksualnie i emocjonalnie, skorzystali takze z instytucji małżeństwa z osobą trzecią. No i ta druga strona, też niedługo dowie się prawdy...
  • gość 2017.08.25 [21:04]
    Nie rozumiem jak mozna wykorzystac kogos by miec dzieci????
  • mara8440 2017.09.03 [11:44]
    Po 9 latach małżeństwa z mężem z trójką dzieci mój mąż zaczął wychodzić z innymi damami i pokazał mi zimną miłość, kilkakrotnie groziło mnie rozwód, kiedy chciałem zapytać go o jego romans z innymi panienkami, Byłem całkowicie zdewastowany I zdezorientowany, dopóki stary przyjaciel mnie nie opowiedział mi o lekarzach miłosnych o imieniu DR Goko, którzy pomagają ludziom w ich związku i ich małżeństwie, wprowadza mnie do tego lekarza, który naprawdę pomaga mi, kiedy skontaktowałem się z nim, dostał mojego męża z powrotem w ciągu 48 godzin, więc zaczął przepraszać, teraz przestał wychodzić z damami, a on jest ze mną na dobre i na prawdę. Skontaktuj się z tym lekarzem miłości w związku z małżeństwem i problemem i znajdź wszelkiego rodzaju problemy, które okazują się trudne do rozwiązania i będzie dla nich trwałym rozwiązaniem. Oto jego adres e-mail, (dr.gokosspir itualcaster@gmail.com możesz go dodać do whatsapp i viber +2348056398964 Powodzenia wszystkim
  • gość 2017.09.03 [14:14]
    kiepsko przetlumaczona reklama i naciąganie ludzi.
    Uwaga,czytaj prefiks czyli polaczenie zagraniczne nabije niezlą kasiorkę podszywaczowi.
    SPAM !!!!!!!!
  • gość 2017.09.03 [14:15]
    PS.
    Uwaga naturalnie do tych dzwoniących z telefonu a nie darmowego polączenia.
  • gość 2017.09.05 [22:50]
    Miałem problemy z mężem, co doprowadziło go do mieszkania jego przyjaciół. Wszystko stało się gorsze, ponieważ zaczął chodzić do barów i często kręcić kluby z przyjaciółmi, upijać się i gasnąć. Zawsze mnie groził telefonicznie, kiedy go nazywam ze względu na całą złą radę, którą dali mu jego przyjaciele. Kocham go i byliśmy razem przez 8 lat przed nagłą zmianą, nie mogłem zajść w brzuch i dowiedziałem się, że to moja wina. Byłem tak smutny i sfrustrowany, że pewnego dnia przeglądałem Internet i zobaczyłem, że Pani dzieląc się zeznaniem na temat potężnego zaklęcia rzucającego dr Ojenga, który pomógł jej przywieźć chłopaka z powrotem do niej z zaklęciem, więc zdecydowałem się to spróbuj też i skontaktowałem się z pisownią dr Ojenga przez email na adres greatojenga@yahoo.co.u k i wyjaśniłem mu wszystkie problemy, a dr Ojenga powiedział mi, że nie powinienem się martwić, że pomógłby mi rozwiązać moje problemy , mój mąż wróci do domu, a doktor Ojenga powiedział mi, że może też wykonać zaklęcie ciążowe. Powiedział mi też, że czar nie jest szkodliwy dla mnie, ani nie jest szkodliwy dla mojego męża. Postanowiłem spróbować, a ja zrobiłem wszystko, co kazał mi zrobić natychmiast i zrobił dla mnie zaklęcie. 2 dni później mój mąż wrócił do domu i przeprosił, mówiąc, że żałuje za to, co kosztował mnie, a teraz jesteśmy szczęśliwi i żyjemy razem szczęśliwie. Dwa miesiące później zdałem sobie sprawę, że jestem w ciąży. Teraz jestem naprawdę szczęśliwy, bo nie wiem, co mam powiedzieć, ale jeśli tam jesteś, czytając to i mając ten sam problem ze związkiem lub masz trudności z uzyskaniem ciąży męża lub chłopaka lub jakiegokolwiek problemu, który znajduje się poza medyczną moc proszę skontaktować się z dr. Ojengą na jego e-mailu: greatojenga@yahoo.co.u k i być w 100% pewien, że ma rozwiązanie Twoich problemów.
  • lucy216 2017.11.01 [00:34]
    Ta strona utorowała drogę dla mnie, aby spotkać mężczyznę, który rzeczywiście pomógł mi dostać mojego uroczego męża do domu. Widziałem różne świadectwa o różnych zaklęciach
    kółeczkami na tej stronie, a ja zdecyduję się wybrać jedną z nich, aby sprawdzić, czy jego modlitwy są prawdziwe. Teraz jestem świadkiem, że modlitwa proroka jest potężna,
    Jego czar działa tylko w ciągu 5 dni. mój mąż jest z powrotem i żyjemy razem szczęśliwie. Dzięki Tobie prorokowi. Naprawdę mi udowodniono
    że te świadectwa o tobie są real.CAN NIGDY nie mówię o swój TEMPLE JEGO adres e-mail jest: HOLYPROPHET8@GMAIL.COM< /a>
    KONTAKT Z NAMI DO ROZWIĄZYWANIA WSZYSTKICH PROBLEMÓW

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...