Odpowiedz na ten temat

mąż chce rozwodu...

• toska eswu 2013.03.06 [14:26]
    na dniach ma skladac pozew, wtedy sie okaze jaka strategie przyjal...
    czlowiek ma tupet i tyle...
    wyrahowany, perfidny...tylko takie okreslenia przychodzą mi do głowy.
    Caly czas utrzymuje ze spotyka sie z ta laska od niedawna, ja mysle, ze dluzej a ta fascynacja , "kochanie" jej od lat poprzestawialy mu klepki pod czaszką....
    I on bedzie mi mowil, ze polubownie chce.... na jakiej podstawie ?!
    bo kocha/zakochal siei ja mam mu pod nos podsuwac zgode na wszystko ?
    ha ! na drzewo !!!
  • toska eswu 2013.03.08 [22:36]
    Kochany -troskliwy nawet zyczenia na dzień kobiet przysłał, tupet
  • takmyślę 2013.03.09 [08:31]
    uważaj, chce cię urobic. myśl o nim formalnie, na zimno. on chce osiągną jakis swoj cel. A twój cel to urządzić się jak najlepeij w tej sytuacji. Zrób to dla siebie i maleństwa!
  • toska eswu 2013.03.09 [10:22]
    Inaczej nie zamierzam
    To ze on uklada sobie życie i jest szczesliwy nie znaczy ze na wszystko sie godze, podziekowalam mu za falsz. Boze nie sądziłam ze ktos bliski przez lata tak szybko może stać się obcym
  • rabsoba 2013.03.10 [09:47]
    odpowiedz sobie na pytanie czy ty jako zona jestes idealna dla niego bo nigdy tak nie jest ze tylko jedna strona jest winna,nic sie nie dzieje z dnia na dzien tylko to trwa i kazdy dojrzewa do decyzji czy kobieta czy facet.
  • toska eswu 2013.03.10 [17:05]
    Owszem wina lezy zawsze po środku i idealny nikt nie jest. Jednak nie próbuj mi sugerować ze bylam taka franca skoro w kilkanascie dni utracilam uczucie od meza.
    Jaką bym nie była on do tamtej zawsze mial słabość, wkoncu sie znudzilam a pan może rozwinąć skrzydła
  • gość 2013.11.01 [10:01]
    Hej!
    Toska Ewu odezwij sie jak sobie radzisz???
  • zaneta2034 2013.11.01 [10:05]
    Toska jak sie trzymasz? Urodziłas? wszystko ok?
  • gość 2017.03.13 [16:03]
    Dla osob zainteresowanych rozwodem polecam portal rozwodowy http://www.rozwod24.info/ a takze forum na tym portalu. Przed wyborem adwokata przeczytajcie ten artykul http://www.rozwod24.info/2016/12/09/jak-wybra c-dobrego-adwokata-do-sprawy-o-rozwod/ p.s jak kogos nie stac na adwokata to na tym portalu sa takze darmowe wzory pism
  • gość 2017.11.06 [03:44]
    Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...