Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćjuhh

Mija 5 miesięcy od rozstania

Polecane posty

Gość gośćjuhh

Mija 5 miesięcy odkad podjęłam decyzję o rozstaniu z a ja wciąż myślę o byłym chlopaku. Wciąż wracam myślami.Pamiętam.Nawet zapach perfum. Tęsknię? Próbowałam poznać innych mężczyzn, spotykać się jednak na nic to się zdaje, moje serce ani drgnie, wciąż wracam do myśli o byłym. A tylko przybywa mi kolegów . Chyba wciąż go jeszcze kocham. Były był cholernie zazdrosny. Zazdrosny tak naprawdę o nic. Np. O chłopaka który puścił mi oczko , choć ja tego człowieka nie znałam i z jego powodu wiercił mi dziure w brzuchu. Najgorsze jest to ze wciąż czekam ze on może przemysli ze zmadrzeje, że zrozumie swoje błędy a uczucie które bylo między nami zwycięży.TO z jednej strony wrażliwy delikatny chcący wszystkich uszczęśliwić pomocny facet z duszą na ramieniu. Co raz bardziej brakuje mi bliskiej osoby. Miłości, uczucia ale nie jestem zdolna do jej przeżywania. Coraz częściej myślę by spróbować odnowić kontakt z byłym,utrzymywać go,od czasu do czasu pogadać. Nawet jeśli nadziei na zmianę juz nie ma. Może łatwiej będzie mi przezywac te sytuacje. Nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×