Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goooość

Mój ex grozi , obraża i chce mi zabrać dziecko

Polecane posty

Gość Goooość

Witam. Mój ex z którym rozstałam się prawie miesiąc temu obraża mnie przez telefon i grozi odebraniem dziecka. Mamy roczne dziecko i jestem z nim w drugiej ciąży (5miesiąc). Odeszłam bo dochodziło do rekoczynów i przy ostatniej kłótni rzucił mną o podłogę. Jest psycholem. Wszystko było zawsze moją winą, byłam dla niego gosposią . Nie opiekował się dzieckiem a teraz chce mi go zabrać. Zabroniłam mu jutro przyjechać bo stwierdził , że nie ma obowiązku ze mną rozmawiać i nazwał mnie patologią itp. Boję się, że zabierze synka, a tego bym nie zniosła dlatego powiedziałam , że ma jutro nie przyjeżdżać i do sprawy w sądzie nie zobaczy synka. Boję się jego, przez niego musiałam chodzić do psychiatry i na terapię. Jak z nim rozmawiam to się trzęsie ze strachu. Jest strasznym manipulantem. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Grozi że przyjedzie jutro z policją i jego adwokat mnie zniszczy. Nienawidzę go, jest podły. Po tym wszystkim co dla niego i dla nas robiłam on mnie traktuje jak śmiecia. Proszę o pomoc. Jestem teraz u mamy i warunki dziecko ma bardzo dobre. Czy policja może zabrać mi dziecko od tak? Bo nie pozwoliłam na spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mało opisałaś sytuację żeby stwierdzić czy są podstawy do zabrania dziecka. Czy miałaś kiedykolwiek kuratora? Czy on może udowodnić bezpośrednie zagrożenie zdrowia lub życia dziecka pozostającego pod Twoją opieką? Ile masz lat? Pijesz albo ćpasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka posta
Nic z tych rzeczy. Nie miałam kuratora, żadnych problemów z prawem, nie ćpam, nie piję. Nigdy go nie zdradziłam. Jedyne co na mnie ma to nagrania jak się z nim kłócę i go obrażam. Mieszkałam z nim około 2 lat. To był najgorszy czas w moim życiu. Przez niego stałam się nerwowa. Dochodziło do sytuacji gdzie nie jadłam nawet 3 dni bo nie dawał mi pieniędzy i nie kupował nic do domu. Nekał mnie psychicznie pod każdym względem, wyganiał w ciąży na mróz. Ciągle okłamywał, ukrywał, pisał z innymi dziewczynami i próbował się z nimi spotykać. Wszystko to doprowadziło do pogorszenia mojego stanu psychicznego. Nigdy nie zrobiłam dziecku krzywdy. Byłam z nim 24h na dobę, mam świadków na to jak sprawowałam nad nim opiekę. Było mnóstwo interwencji policyjnych. Wzywałam je ponieważ psychicznie już nie wytrzymałam. Podczas kłótni zdarzało się, że go spoliczkowałam , a on w zamian bił mnie 5 razy bardziej. Rzucał o podłogę , dusił nawet w ciąży. Teraz twierdzi, że ja jestem patologią bo go biłam i twierdzi że bronił się przede mną. Litości! Ważę 2 razy mniej niż on. Kiedy zapytałam go dlaczego zdecydował się na drugie dziecko ze mną to stwierdził, że ja go oszukiwałam z dniami płodnymi. Stałam przez 5 minut jak durna i nie wierzyłam w to, co słyszę. W Internecie jest mnóstwo takich historii. To jest straszne jak bardzo facet może niszczyć kobietę , matkę jego dzieci. Nie wiem skąd biorą się tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na terapię,żebyś sobie z innym faciem nie zafundowala kolejnego dziecka.Jedno po drugim z psycholem? Ty tez jakaś niezrownoważona. Co to za zycie? jakieś nagrania,policja, ciąża za ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biłaś faceta po pysku, wyzywałaś i bluzgałaś? I ty twierdzisz że powinnaś zajmować się dziećmi?? Hmmm.... Ktoś powinien się tym zająć. Sąd rodzinny chyba już zaciera ręce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka posta
W takim razie " facet" ma prawo podnosić rękę na kobietę, dusić ją, wyzywać, psychicznie się znęcać, również bluzgać, zabierać klucze do mieszkania i zabraniac wejścia do niego z dzieckiem??? A teraz stara się o zabranie mi dziecka. Mam świadków , rozmowy, nagrania głosowe i wideo świadczące o jego niepoczytalności. Byłam również u psychiatry, która stwierdziła, że mi współczuję takiego "partnera". Wyganiał mnie z dzieckiem z domu . Po takim pytaniu jak : " dlaczego nie spuszczasz po sobie wody w wc?" (bo takich rzeczy nawet nie robił!) odpowiadał :"jak się nie podoba to wypier..laj". Ale dziękuję za radę i odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka posta
Dodam również, iż żadna interwencja policyjna nie potwierdziła zaniedbania dziecka z mojej strony. Żadnego uszczerbku na zdrowiu i tym podobne. Dzielnicowy, który raz przyjechał pytał mnie czy chcę założyć niebieską kartę mojemu byłemu ale mu podarowałam. Kiedyś wezwał policję bo zaczął mi wmawiać , że nie nadaję się na matkę, chciałam wziąć dziecko z łóżeczka, a on mi zagrodził drogę, przy czym śmiał mi się w twarz, że i tak mi go nie da. Chciałam dostać się do łóżeczka, odpychał mnie, zaczęliśmy się szarpać, podrapałam jemu lekko rękę, a on wezwał policję. Policja sama była w szoku jak słuchała kiedy mówił, że on mnie się boi! Karmiłam piersią dziecko, a on zabierał wózek i kazał mi siedzieć w domu jak więzień! Tyle razy prosiłam żeby przestał mnie upokarzać i obrażać i jaką odpowiedź dostawałam? "I tak będę gadał, a ty możesz wyjść z domu jak nie chcesz słuchać bo nie jesteś nam potrzebna". Po tej interwencji policyjnej nocowałam u koleżanki, wychodziłam w asyście policji. Nie bronię siebie, niepotrzebnie podnosiłam na niego rękę ale to nie ja zaczynałam. Za to on mnie dusił bo chciałam z nim porozmawiać. Weszłam do sypialni, chciałam porozmawiać o kłótni i złagodzić sytuacje , a on rzucił się z łapami , dusił mnie i zagroził że mnie kiedyś zaje.ie. Oczywiście policji powiedział , że go sprowokowałam. Czym? Nagranie pokazałam policji i też nie potwierdzili tego, że mogłam go sprowokować. Nie używałam wulgaryzmów, nie obrażałam. Miała być to zwykła rozmowa. Każdemu wkońcu nerwy by puściły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ułożyło ci się z nim okazało się ze to okropna osoba ale... jak można zdecydować się na drugie dziecko z kimś takim??! Uprawiałaś z nim seks nie zabezpieczyłas się i teraz dwoje dzieci będzie miało rozbita rodzine? Czy to jest poważne i normalne? Bijecie się a potem idziesz z nim do łóżka i robicie kolejne dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty oddaj te dzieci innym!!! Może będą miały jakąś szansę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka posta
To nie jest normalne. Teraz to wiem. Byłam ślepo zakochana, manipulowana. Wmawiał mi ciągle moją winę, więc ja wierzyłam. Czytałam dużo artykułów i postów kobiet w podobnych sytuacjach. Większą część z nich dalej jest w związku z takimi ludzi. Bo się boją, nie mają gdzie pójść, nie mają pieniędzy, wiary w siebie. Są stłamszone, są ofiarami nękania psychicznego ale dalej kochaj oprawców bo wieżą, że są nic nie warte , że bez nich sa nikim itd, ciężko jest im odejść właśnie ze względu na dzieci. Ja też myślałam, że jak urodze drugie to zmieni się na lepsze. Jestem bardzo wrażliwa, ufna, uczuciowa i to mnie zmyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwa, ufna, uczuciowa.... i leje męża po pysku, prowokuje i nagrywa po cichu. ;) Weź przestań!! Jesteś rozwiązła, cwana i wyrachowana. Taka jesteś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego męża? - przecież do zwykła dajka, która nie miała, nie ma i nie będzie miała męża. Mieszkała z jakimś ciulem bez ślubu, prali sie po pyskach nawzajem i tyle. Biedne dzieci. A to drugie nawet sie jeszcze nie urodziło... to sie dopiero nazywa mieć przeje/bane na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie może być prawda,zeby tak krzywdzic jedno dziecko czyli zaciążać z psycholem i za chwilę już piep/rzyc się w dni płodne,by znów być w ciąży. Zakladam,że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo Polek tak robi!!! Są bite, upokarzane, poniżane a i tak nie odchodzą bo nie mają za co żyć z dziećmi, bo bycie w związku jest najważniejsze, bo "dziecko musi mieć ojca" i inne tego typu katolicko patrialchalne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawa antymatki i antyżony - te dzieci żyjące z przemocowymi rodzicami powinny choć czasowo być od nich izolowane . Rosnie następne pokolenie przemocowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy czas w Twoim życiu i dałaś sobie zrobić 2 dzieci w tak krótkim czasie? Więc chyba aż tak źle nie było. Głupia jesteś to cierp. Tylko dzieci szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Ci tu pomoże,idz do adwokata i to dobrego bo Ci w sądzie pieklo zrobi ten ex ,przygotuj sie na wojnę i to doslownie,wszystko wugrzebie na Ciebie,czy mu sie uda nie wiem.Moze tak byc ze jak bedziecie tak srali na siebie w sądzie to obojgu wam pdbiora prawa do dzieci.Ale walcz o dzieci i przygotuj sie dobrze na sprawę w sądzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I swiadkow musisz miec na to jak ciebie traktowal ,jakim byl ojcem ,jak sie zachowywal jak najwiecej świadków musisz podać,-rodzicow,wszystkich którzy widzieli cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze odeszlas od niego.Jesli masz wsparcie w rodzicach to dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrywaj jak ci grozi np.ze cos ci zrobi.lub miej swiadkow.To jest karalne,mozesz o nekanie i grozby , znecanie podac go na policję,zlozyc zeznania i bedzie mial sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne i tragiczne to po co robiłaś te dziecko Polecam dajed**y.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takich sytuacjach najważniejsze jest dobro dziecka. Państwo powinno was pozbawić opieki rodzicielskiej bo obydwoje nie spełniacie swoich obowiązków. To co opisujesz to jedna strona medalu a on to zapewne widzi inaczej. Obydwoje jesteście winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrywaj jak ci grozi np.ze cos ci zrobi.lub miej swiadkow.To jest karalne,mozesz o nekanie i grozby , znecanie podac go na policję,zlozyc zeznania i bedzie mial sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszlam przez to samo pieklo co ty autorko ,zylam 2 lata z przemocowcem ,ucieklam w końcu od niego w ciąży.Nachodzil mnie,groził ze mnie zabije,bym do niego wrocila,nachodzil mnie w pracy ,prznosil kwiaty a jak nie chcialam wracac to grozil ze mnie zabije,na miescie ganial mnie,jak go widzialam to spieprzalam biegiem w 6 miesiacu ciazy do domu.Nawet byl u mojego szefa ,chcial by mnie wyrzucil z roboty bo uwazal ze jak nie bede miala z czego zyc to wrócę do niego.Zlozylam sprawe na Policje , szef mój i kolezanki swiadkami byli.Wygralam sprawe i mam spokój.Od tamtej pory mnie nie nachodzi.A minęło 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze będziecie prosiły waszych partnerów na kolanach żeby wrócili. Nie ma perfekcyjnych związków. Życie samotnej kobiety z dzieckiem w pl nie jest łatwe. Sama się niestety o tym przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty gosciu z ost.postu ty na powaznie??? Tak? Tu nie chodzi o to ze z byle glupoty kobiecie sie odwidzialo to jest jawne znecanie się nad nią i ,dzieckiem.Ja rzucilam swojego alkoholika i mam sie bardzo dobrze i nie żałuję.Gdybym miala nawet trawę rzrec to bym nie wrocila.Ile mozna byc bitą,ponizana,ganiana ,wyzywana,wyganiana z domu w ciazy??????Autorka bardzo dobrze zrobila ze uciekla od psychola!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.43 ty chyba malo przezylas i nie wiesz o czym mówisz wogole.Wszystko jest lepsze od tego co funduje Ci partner psychol.Chyba jeszcze nie mialas stycznosci z psycholami i nie wiesz jakie pieklo moga zrobic z Twojego zyvcia ze ogarniecie sie moze Ci zajac duuuuuzooo czasu.to nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.43 ty chyba malo przezylas i nie wiesz o czym mówisz wogole.Wszystko jest lepsze od tego co funduje Ci partner psychol.Chyba jeszcze nie mialas stycznosci z psycholami i nie wiesz jakie pieklo moga zrobic z Twojego zyvcia ze ogarniecie sie moze Ci zajac duuuuuzooo czasu.to nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.43 ty chyba malo przezylas i nie wiesz o czym mówisz wogole.Wszystko jest lepsze od tego co funduje Ci partner psychol.Chyba jeszcze nie mialas stycznosci z psycholami i nie wiesz jakie pieklo moze zrobic z Twojego zyvcia ze ogarniecie sie moze Ci zajac duuuuuzooo czasu.to nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×