Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja poradzcie mi jak dalej

moj mąż jest zauroczony córka bardziej niż mna

Polecane posty

Gość kaja poradzcie mi jak dalej

zachwyca sie kazdym jej zachowaniem wszystkim! jestem zazdrosna o to! ograniczyc mu kontakty z nia? ale jak to zrobic, prosze o sprawdzone metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blookers i ławkers
HAHA, żenua! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
niesamowite....jaka jesteś pusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko przejdzie mu
jak kiedys corka przyjdzie i oznajmi, ze bedzie dziadkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
ja sie ciesze ze moj maz ma tak idealny kontakt z 3 letnia coreczka fajnie patrzeb jak razem robi nalesniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja poradzcie mi jak dalej
moj tez za nia przepada, ale dla mnie to obce dziecko, nie znosze widoku tej dwulatki. ograniczylam jej wstep do naszego a wlasciwie do mojego domu ale jak ukrucic ich kontakty poza domem, jak zajde w ciaze i urodze mu synka myslicie ze zmini nastawienie? i calym jego swiatem bedzie nasz synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja poradzcie mi jak dalej
do spoko przejdzie mu to mam conajmniej 15 lat na to czekac? a gdzie ja? chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja poradzcie mi jak dalej
nie daje sobie z tym rady z tymi myslami dlatego pisze na forum tutj.. na zywo wstyd sie komus przyznac o takim :problemie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spd gl dzko
pewnie pedofil a ty udus ich oboje bedzie git albo corke tylk ps : spierd...z atak gooowniana propwokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
To imponująca cecha mężczyzny chyba dla wszystkich kobiet!!! Ten facet musi być fascynujący.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
do autorki.... oj jest :( i wiem ze taka ceche sie ceni ale ja juz nie daje rady.. mam problem z myslami ktore mnie przytlaczaja.. to dziecko jest zywym dowodem na to, ze on kiedys kocham sie z jej matka.. dobrze wyksztalcona, ladn aahh, corka jest bardzo do niej podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja poradzcie mi jak dalej
to wyzej ja pisalam tylko nik mi znikl z listy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja poradzcie mi jak dalej
z tym uduszeniem kiepski pomysł, za jakiegoś szczyla mam sobie cale zycie zmanowac? bez zartow prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
zrób to koniecznie to uwazasz ze ja ma cierpiec tak? a czemu ja? mozesz mi to wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
postawilam juz niby ultimatum i ona nie bywa juz u nas w domu. i odrazu intensywnosc kontaktow spadla, ale jak je calkowicie zakonczyc, albo chociaz ograniczyc do jednego widzenia w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzenia to są w więzieniu
dorosła baba a z dwulatką walczy... A niby jak ty cierpisz? Co ci się złegpo dzieje? Niech ktoś powie że to prowokacja i takich idiotek nie ma, proszę...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
No co ty, nie słuchaj głupot, lepiej wystaw swoją cierpliwość na próbę przetrwania....czy dasz radę. Bo jeśli masz sobie zniszczyć zdrowie, to wiesz....wielu innych jest bez dzieci. Albo z nim porozmawiaj szczerze, że czujesz się jak powietrze przy jego córce. To chyba najlepsza opcja. Jeśli mu zależy na tobie, na pewno temu jakoś zaradzi i pogodzi obydwie sprawy. Pamiętaj jednak, że córka jest na całe życie córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
widzenia to są w więzieniu TO PROWOKACJA- ulzyło?:O a cierpir tak, ze on ja kocha chyba bardziej ode mnie, przytula ja caluje, zachwyca nawet jak pierdnie, cyz beknie, to chore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego chcesz
je zakończyć? On kocha córkę a ty chcesz go pozbawić kontaktów z nią? Nie zdajesz sobie sprawy że on będzie cierpiał? I to dziecko też? Dlaczego we własnym domu nie może spotykać się ze swoją córką? Dom formalnie twój, ale on chyba tam mieszka, więc to też jego dom. Ity mu mówisz kogo ma tam gościć a kogo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
do autorki.... dzieki za twoja wypowiedz. rozmawialam z nim i dzieki temu nie ma jej juz u nas w domu.. ale nie chce by mial z nia kontakt, bo ona mu napewno jego byla zone przypomina, czas jak sie kochali jak ja robili. przepraszam ze tak pisze prosto z mostu ale mam nadzieje ze rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
on moze wszystkich goscic u nas, poza nia i jego byla zona. kilka razy bywalo tak ze ja przywozila do naszego domu i jak mala przebiegala to ona jaby za nia wpadala do mojego domu. ok do naszego, ale to ma byc moja ostoja a nie gniazdo newow i tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to koniecznie
dzieci się kocha inaczej niż żonę/męża. Nie bardziej czy mniej, ale inaczej. Co w tym dziwnego że całuje i przytula swoją córeczkę? Takie maleństwa są przesłodkie, aż się chce przytulać. A jeśli jeszcze on nie ma jej przy sobie na codzień to co w tym dziwnego że ją utuli jak ją widzi? Ty piszesz o tej malej jak o innej kobiecie, rywalce. To dopiero jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
wiem ze pisze jak o rywalce i wiem ze to chore z punktu widzenia osoby ktora nie ma takiego problemu jak ja. ja potrzebuje pomocy, w postaci jej znikniecia a nszego zycia lub jakas nagla terapie bo juz nie wytrzymuje i on tez chyba awantur po kazdym telefonie do niej czy spotkaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to koniecznie
A jak on ci powie, że nie życzy sobie wizyt twojej mamusi to też go zrozumiesz i będziesz się z nią na kawki na mieście umawiała? Problem byłej można bylo rozwiązać prościej - on mógł jeździć po dziecko, wtedy by nie miala okazji wchodzić do domu. Albo jej nie wpuszczać po prostu, powiedziec, że sobie tego nie życzysz, a nie ograniczać mężowi swobodę w jego domu zakazem przyjmowania tam własnej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak prowokacja
Do dwulatki dzwoni?;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
zrób to koniecznie ale wolalam zeby ona ja przywozila i on atm jezdzil bo jakas kawa sie mogloby to skonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
tak dzwoni do 2 latki, ona rozmawia juz. mowi taaaat, nieee, kocham, tata... nić... tak wygladaja te rozmowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga**
słuchaj, wzięłaś sobie faceta który ma dziecko z inną więc czego oczekujesz?? że dla ciebie zerwie całkowicie kontakty z matką dziecka czy samym dzieckiem? z księżyca się chyba nie urwałaś i wiesz, że taki związek jest dużo cięższy tylko większość by chciała żeby najlepiej jak dziecko i matka znikła z powierzchni ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego wlasnie to ja
malaga uwierz mi tego najbardziej bym chciala, jak ta wiekszosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×