Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalenstwominionej nocy2

Mój mąż oszalał ! wariat totalny szybki rozwód?

Polecane posty

Gość szalenstwominionej nocy2

powiedzialam mojemu męzowi ( 27 lat) ze nie wytrzymuje juz upokorzen z jego strony bicia , gwałtów wyprowadziłam sie z zamiarem złożenia pozwu mamy malego synka ktorego oczywiscie zabralam ze soba ! moj mąż oswiadczyl mi ze ma kogos i chce szybkiego rozwodu na Boga on znalazł sobie 16 sto letnia dziewczynke dotego zadaje sie z marginesem społecznym przesiaduje pod kubłem na smieci i pije razem z ta dziewczynka jak moge ograniczyc mu prawa rodzicielskie nie chce by moj synek patrzyl na to co wyprawia jego ojciec czy zdiecia i nagrania rozmow oraz to ze widza go ludzie wystarcza w sadzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9__999__9999tt
To zalezy co jest na tych nagraniach. Obawiam sie, ze samo to, ze siedzi pod kublem i pije moze nie wystarczyc. Nagraj go jak Ci grozi, albo bije Ciebie lub dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwominionej nocy2
teraz nie jest to mozliwe zebym nagrala cokolwiek gdyz juz sie wyprowadzilam z jego domu ale on siedzi z nieletnia caluje ja przytula nie chce by w przyszlosci moje dziecko musialo ogladac takie obrazki dlatego chcialabym miec wglad do spotkan dziecka z ojcem chociazby poprzez spotkania w moim towarzystwie jest do mozliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężko mi...
próbuj czym się da... nie znam się na prawie, ale lepiej wykorzystać to co masz już przeciwko niemu. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
W świetle prawa ....on nie łamie prawa.Jeżeli chodzi o tą dziewczynę. 16 lat.Ty zawsze możesz wystąpić o rozwód..... jak coś Ci nie pasuje. Pytanie tylko ...dlaczego wcześniej Ci pasowało a teraz nie pasuje ....ani Tobie ani jemu?????? Swoją drogą chcialbym poznać jej rodziców..... a zwłaszcza matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
16-latka to nie koniec świata, mój eks też taką lubił lizać :D Pedofil, i tyle w temacie. Nagrywaj wszystko bo nigdy nie wiadomo co, gdzie i kiedy się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko ...dlaczego wcześniej Ci pasowało a teraz nie pasuje ....ani Tobie ani jemu?????? Zniecierpliwiony, zadałeś kretyńskie pytanie "dlaczego jej wcześniej pasowało"? Odpowiedź jest bardzo prosta WCZEŚNIEJ NIE BZYKAŁ 16 LATKI!!! Tak trudno było samemu odpowiedzieć sobie na tak proste pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalenstwominionejnocy2
a co mam jeszcze zrobic jesli on chce zabrac dziecko do siebie do domu ze niby chce sie z nim spotkac czy zle robie jesli mu mowie ze moze widziec sie z dzieckiem tylko w mojej obecnosci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Myślę ,że nie otrzymasz tu odpowiedzi. Za dużo pustych pól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty niby nie wiedziałaś
przed ślubem że facet jest zboczony????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksmąż
proste - w pozwie rozwodowym wnosisz o uregulowanie kontaktów pana z dzieckiem - tylko w Twojej obecności, ewentualnie w obecności kuratora. Jeśli pan chleje pod śmietnikiem, zamiast zająć się dzieckiem, wystąp o ograniczenie praw rodzicielskich. Wtedy będzie mógł dziecko widywać (w ramach wyroku sądu), ale nie będzie miał prawa głosu np. w sprawie wyboru lekarza dla dziecka, czy szkoły, czy wyrobienia paszportu. A poza tym - nie rozumiem, na co czekasz - jak najszybciej pisz pozew z winy pana, wystąp o alimenty i podział majątku, zamknij ten rozdział, spuść po nim wodę i przyciśnij deskę czymś ciężkim - żeby nie wypełzł skądśtam. Powodzenia i siły - będą Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on wierzący
pytanie jest, jak się rozpoczeły te jego zachowania, jakie przyczyny były tych zachowań, czy było współżycie małżeńskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy na kogo trafisz
w sądzie loteria. Rozwode się , mąż na stanowisku, ja dbałam o dom 3 dzieci 21, 18 i 9 . Nie pracowałam ,mąz nawet jajka potrafił przypalić . Sory nauczył się parzyć kawe rozpuszczalną. Było pęknie fajnie, on pracuje, ja dbam o dom . Przyszedł kryzys wieku średniego zaczęło się polowanie na necie na sex.Póki nie złapałam go było jeszcze lepiej, jak mu wygarnęłam zdrady, koszmar. Z dobrej żony która zajmowała się domem dziećmi, dbała o jego wykształcenie(studuiował, kończył rózne kursy.W większości ja mu pisałam prace ) stałam się pasożytem, nierobem, alkoholiczką . Wszystko na podstawie jednego zdjęcia z grila z przed 8 lat. Jestem na tym zdjęciu z puszką piwa i synkiem na rękach. Prawda był taka że usypiałam małego gdy wznosili toast na kawalerskim kuzyna ,a synek się przebudził i go usypiałam. On twierdzi,że chleje non stop. Mam pecha gdyż trafił się sędzia, dzwikarz , w ciągu jego 15 lat pracy żadna kobieta nie dostała rozwodu z winy męża. Mam zdjęcia, jak pieści mąż pieści młodą laske, dla sędziego on ją pocccciesza, mam wydruki z kompa jak mąż opowiada jak się bzykał dla sędziego to fantazje erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Gdy zona chce rozwodu a maz nie chce jej dac majatku to robi z zony wariatke. Łapowkarstwo, i zona jest wariatem. Miedzyczasie gdy bidula bedzie chciala sie bronic, aby otrzymac rozwod ze nie jest wariatem to jeszcze wywala ja z pracy przez znajomosci. Podburzani przez meza sasiedzi beda obrzydzac zycie samotne w domu na wsi, puszczanie nagran psow, karetek na sygnale. Oczywiscie sasiedzi pilnuja taka bidule gdy wychodzi z domu od razu dzwonia po pijakow ktorzy sie tym problemem za wode zajma. wyzywanie w sklepach i na ulicy po pijakow. W urzedach zawsze sie znajdzie jakas idiotka ktora zwyzywa niby pod nosem. tudziez pojawiaja sie bardzo czesto ludzie z psami na smyczy /przemoc finansowa/ nie dostaniesz ani grosza. W sadach sprawy o pobicie umarzaja bo bidula niewiarygodna. To jest manipulowanie ludzmi, a ofiarami zawsze sa niewinne kobiety i dzieci. Zmowa milczenia, Policja wie i Sady tez jak to funkcjonuje, a ze oni maja gorzej to bidule maja gdzies i GOWNO dostanie to ich cel. Caly czas gdziekolwiek taka bidula sie ruszy to gadaja na caly glos, przeklenstwa albo "o dusze chodzi" albo od rzeczy. sasiedzi czesto dzwonia po takich, za wode pijak wszystko zrobi. Opis z zycie wziety, jak zaszczuc czlowieka zdrowego na wsi w tym przypadku zone gdy chciala sie rozwiesc a maz nie chce jej dac majatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że woli 16 łatkę od ciebie to wasze sprawy i jest ważne przy rozwodzie. Odebrać prawa nie tak łatwo, dziecko nie jest twoja własnością i nie masz prawa mu w jakikolwiek sposób ograniczać widzeń z dzieckiem. Zapewne sąd zasadzi co drugie święta i co drugi weekend. Może sobie dymać nawet 15 letnich chłopców, ważne że nie łamie prawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×