Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz27

Moja chora miłość do byłej..

Polecane posty

Gość gość
Jestes pewny ze ja kochasz a nie boisz sie byc samotny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam taka sytuacje . Dlatego Pytalam wczesniej czy aby napewno. To samo Pisalam mojemu ex. Jak tylko zaczal sie zmieniac na lepsze kamien z serca mi spadal i to dawalo mi odczucie ze z nim dobrze i mozemy isc swoimi drogami. Ja go zaostawilam nie przez zdrady ale ze byl swinia. Po pewnym czasie rodzi sie przywiazanie u dwoch osob i tzw. Odpowiedzialnosc. Uwierz mi ze jezeli 2 osoby sie kochaja to nie ma bata zeby razem nie byly. Ja zaczelam zajmowac sie Soba i zobaczylam ze jestem spokojniejsza i czuje sie dobrze sama ze Soba , zaczelam poznawac swoje potrzeby lepiej i zabrzmi egoistycznie ale moglam o sobie wkoncu pomyslec . Zrozumialam ze skoro wszystko sie zmieni to i tak nie jest to . Nie mozna zmieniac czlowieka . Bo nie jest tym Kim jest i predzej czy pozniej wroci jego prawdziwe ja. Nie tyczy sie to ciebie ale ogolu. Mozna zmienic pewne sytuacje ale nie charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść ją sobie , co to za dziewczyna, która raz wraca a po chwili ma Cię gdzieś. Jest Ci potrzebne takie coś ? Jak będziecie mieć dzieci to ona też powie,że chcę być sama i zostawi Cię z problemem. Mam chłopaka prawie 3 lata, jest moim największym szczęściem, dzięki niemu w sumie jestem, bo w życiu niestety spotkała mnie choroba, wizyty u psychologa, ciągły stres, latanie po lekarzach, zajmowanie się mną, znoszenie codziennego płaczu i wszystko inne co związane jest z nerwicą lekową i depresją. Kocha? Kocha, bo mimo wszystko mnie nie zostawil, a było na prawdę ciężko. Skąd masz pewność, że ona nie zostawi Ciebie w chorobie ? Przemysł sobie może jeszcz raz czy ona to ta osoba, której ufasz i mozesz na niej bezgranicznie polegać. Na świecie jest pełno inteligentnych, mądrych, ładnych a przede wszystkim zdecydowanych i moralnych kobiet, świat nie kończy się na tej jednej. Powiem Ci jak jest u mnie - wiem, że go kocham, wiem, że jest dla mnie najważniejszy,wiem, że bez niebo żyć nie potrafię, wiem, że musi być obok mnie, wiem, że jest moim największym wsparciem i wiem, że nigdy go nie zostawię. Mamy taki sam staż jak Wy. Rutyna? Nuda? Owszem, pojawiało się i jedno, i drugie ;-) Ale taki jest związek, skoro Twoja - nie wiem jak to nazwać - miłość , nie potrafi tego zrozumieć to prawdopodobnie jest jeszcze bardzo mało dojrzała psychicznie, zapatrzona w siebie, żyje złudzeniami lub bajkami :-) Wszystko zależy od Ciebie, bo nie jest łatwo odpuścić, ale może czasami warto ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczywiście, jest taka szansa. Tyle, że po dwóch tygodniach znów zmieni zdanie. Warto? Nie sądzę. Moim zdaniem trzyma Cię, bo jesteś jej oddany i zawsze jej wybaczysz, i trzyma Cię tak jak napisałeś " na wszelki wypadek" To jest toksyczne :-) Daj sobie spokój :-) Rozmawiałeś o tym ze swoją rodzina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ona ma lat ? Pustkę ma w głowie :-) Daj spokój, po co masz być co krok raniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×