Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurek Jurek

Moja zona mnie bije

Polecane posty

Gość Jurek Jurek

Nie pierwszy raz się to zdarzyło. Po prostu kiedy powiem coś nie tak, zrobię coś nie po jej myśli, zaraz bije mnie pięścią w twarz albo dostaję "plaskacze". Ostatnio nawet przy znajomych. Powiedziałem, że może pójdę z kumplem w sobotę na siłownię, to nawet nie zaczekała, aż się z nimi rozstaniemy, tylko od razu "plaskacz", bo ona wtedy chciała jechać ze mną na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLeosiek
KIedys dostalem od swojej liscia .... Nie potrafilem przejsc do rekoczynow oddalem jej z bani i do teraz ma wade wymowy a ja blizny na czole po jej krzywym zgryzie (((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj jej nie daj sie ponizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alina dobrze radzi Jak znów dostaniesz to z nią porozmawiaj i kopnij w jaja. Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaaaaaaa
Życie to wybory, albo chce się dla innych być maczo albo przynać się,że w domu jest brutal w spódnicy. Ludzie są różni dotyczy to zarówno kobiet jak i facetów. Fakt jest bezprzeczny wystarczy jak raz uderzy - musi ponieść konsekwencje bo inaczej się nie zatrzyma i będzie tylko gorzej. Nie ma co rozważać, że się zdenerwowała( wał). Ma takie skłonności i albo zrobimy wszystko aby je wyhamować albo narażamy się na przemoc. W takich sutuacjach nie ma przebaczenia. Wspólczesne czasy pokazują narastanie agresji wśród kobiet, aż starch się bać no cóż panowie uważajcie i nie dajcie się, nie wolno pozwolić sobie na to aby inni nami pomiatali, znęcali się nad nami psychicznie i fizycznie nawet za cenę narażenia się na śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorektker
co to za facet i gdzie ma jaja skoro daje soba pomiatac przez babe :(( niech mu taka leje ile sie da:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazak trwudny
Kobiety się teraz dobrze czują, bo zaraz potrafią założyć tzw niebieską linię jako przemoc w rodzinie. Facet ma do wyboru, albo ulec nerwom i raz walnąć porządnie i siedzieć w kiciu jako sadysta ( czasem kobiety na to czekają by załatwić partnera z jakiś powodów) za taką szmatę (prowokatorkę), albo to znieść atak i potem na poważnie pogadać z żoną lub nie rozmawiać z nią parę dni (dla wyciszenia emocji), ostatecznie gdy taki związek dalej nie ma poprawy to rozwód z winy żony!!!! (wcześniej założyć niebieską linię i obdukcję u lekarza jako dowód). Tym wszystkim mięsniakom-twardzielom powiem wprost:-mała , niewinna , filigranowa kobitka może was w każdej chwili zniszczyć, wykorzystując waszą męską siłę ,jeśli bez rozumu dacie się sprowokować. W Polsce się chroni kobietę nawet, gdy ona bije własnego faceta...Sprawdźcie w statystykach ile facetów odebrało sobie życie a ile kobiet ,a zobaczycie obraz słabej płci.!!!! A gdzie jest miłość? Tylko u BOGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa85
hahahha, jak rozwodzilam się z moim eks, ten założył mi Niebieską Kartę. ale się działo... :) teraz się z tego śmieję, ale wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaw
W pół roku po ślubie moja żona wpadła do knajpy gdzie opijałem z kolegą dobrze wykonaną robotę , bez namysłu złapała butelkę z wódką i rozbiła mi ją na głowie.Ja również bez namysłu strzeliłem jej z płaskiej dłoni,zaliczyła dwa wywrócone stoliki i parę krzeseł.Zmyła się stamtąd błyskawicznie.Żyjemy zgodnie do dziś a to już 43 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicia
nareszcie jakas meska solidna wypowiedz goscia ktorym facetem z prawdziwego zdazenia sie zwie. jak fas czytam panowie na tutejszym forum odnosze wrazenie ze jacys niedorobieni jestescie i zachowujecie sie gorzej niz baby. moze to wlasnie dobrze robia kobiety ze takim jak wy oczy podbijaja i zybami plujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeedcecd
SAW porażająca PORAŻKA zyciowa zgodnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagle zrobiła się agresywna? Dziwne. Na terapię z nią. Jeśli to nie pomoże to kopa w tyłek i do widzenia. Swoją drogą po pierwszej takiej akcji powinieneś ostro zareagować i postawić jasne granice (nie mówię tu o biciu jej oczywiście). Teraz będzie coraz trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambosztschak
gdyby mnie baba dotkla to zabije jak psa od kiedy to kobieta moze bic chlopa? no chyba ze jakas mameja bez jaj z takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mężczyzna jak walnie raz a dobrze babę w mordę to więcej nie podskoczy, a jak podskoczy to powtórka ale dziś są c**y nie mężczyźni, duże dzieci w klapkach i krótkich spodenkach co skamlą na kolanach o seks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dozylismy takich czasow ze gdy mezczyzna uderzy kobiete to sad zrobi z niego przestepce na miare Kuby :ruwacza natomiast gdy kobieta uderzy mezczyzne to widocznie miala konkretny powod. Sami panowie zapedzilismy sie w kozi rog. Radze obejrzec film polski na YOUTUBE pt" Baby sa jakies inne" lub kobiety sa durne. Naprawde swietnie ukazane realia zycia. Dlatego w Islamie kobiety znaja swoje miejsce w szerego i jest najmniej rozwodow i najwiecej udanych malzenstw. I jakos nikt nie mowi ze jest nieszczesliwy.Wiec moze warto by zwrocic uwage na pewne aspekty islamu. A nie czerpac tylko wzorce z zachodku ktory tez wpadl w ten sam impas co i Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że prawdziwy mężczyzna nie powinien uderzyć swojej kobiety .Sa inne sposoby rozmowa , terapia itp jak nie pomoze to pogonić partnerke która nie okazuje nam szacunku .To moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty chyba nie czytasz o co tu chodzi tutaj nie faceci leja baby lecz baby swoich mezow tluka ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie:)) babsko leje mnie po mordzie, podbija oczy, kumple ze mnie leja a ja glaszcze ciezko pobity lezac w gipsie moja zone za to ze mi tak dokopala :(( to smutne i jak sie w tym ukladzie po 2jnie niezrewanzowac jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys, przed laty zdarzylo mi, sie jeden raz strzelic mezowi w facjate....Bylam wtedy w bardzo zaawansowanej ciazy....Jechalismy samochodem, maz kierowal, a ja siedzialam obok niego...Pamietam, jak dzis..Jechalismy dosyc szybko ul. Radzyminska w Warszwie... Nagle maz odwrocil glowe w lewa strone, i obejrzal sie , za idaca chodnikiem atrakcyjna dziewczyna... Ja, tu siedze z "balonem", a kiedys , to za mna ludzie ogladali sie , na ulicy... Nie wytrzymalam...Krew uderzyla, mi do glowy... i nie wiem sama, jak to sie stalo , ale strzelilam go otwarta dlonia...chyba w ucho, i czolo... Powiedzial, ze , za nikim sie nie ogladal.... ale, sie nie obrazil, wiec chyba, sie ogladal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw ten komputer wojtek i idź do garów! bo cię mama zbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinnie  z innego forum
Ten problem w Polsce dotyczy tylko pracowników Wirtualnej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się żonę porządnie przerypie, to nie będzie biła. Ale jak się ma małego członka albo ćwierćwzwód to mozna całe zycie brać po ryju, w końcu kobieta ma swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek gdzie matka dziewczyny leczy sie na schizofremię a ta jej córka chyba też jest chora męża gnęb i bije to fakt autentyczny a do tego mają synka a drugie w drodze .Nikt nie ma prawa znęcać się nad drugą osobą czy to fizycznie ,czy też fizycznie ,trzeba koniecznie powiedzieć stop przemocy bo masz to na co godzisz się ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dajesz to niech Cię tłucze ,jak ktoś używa przemocy nie powinien zakładać rodziny .I Ty wreszcie weź się w garść i zostaw taką babę niech sobie kupi worek treningowy i w niego wali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zabawny temat a wystarczy spojrzec w temat o bylych zonach wojskowych i policjantow i jest odwrotnie.Ktos tu dobrze napisal ze dzisiejsi faceci to pedalki w rajtkach,wygolonych klatach lub smarujacych sie roznymi gownami. Prawda jest ze od czasu jak zlikwidowali wojsko to paraduja takie pseudo malpy co sie zwia facetami. KOBIETY lejcie ich ile wlezie a jak taki pseudo cos podskoczy to rozwod i alimenty kosmiczne. Wojsko jakie bylo takie bylo ale robilo z dzieciaka faceta a nie miekkim ch**em robionego pedalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 49999999
Ale zabawny temat a wystarczy spojrzec w temat o bylych zonach wojskowych i policjantow i jest odwrotnie.Ktos tu dobrze napisal ze dzisiejsi faceci to pedalki w rajtkach,wygolonych klatach lub smarujacych sie roznymi gownami. Prawda jest ze od czasu jak zlikwidowali wojsko to paraduja takie pseudo malpy co sie zwia facetami. KOBIETY lejcie ich ile wlezie a jak taki pseudo cos podskoczy to rozwod i alimenty kosmiczne. Wojsko jakie bylo takie bylo ale robilo z dzieciaka faceta a nie miekkim ch**em robionego pedalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×