Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciekWuWUA

najpierw ja ją olewalem teraz.....

Polecane posty

Gość maciekWuWUA

mam taki problem spotykalem sie z laską generalnie dla zabawy... podobala mi sie z wygladu ale nie wiazalem z nią przyszlosci kompletnie Ona wyczula to po pewnym czasie i sobie poprostu dala spokoj . A teraz jak widze ze jej nie zalezy to mnie normalnie szlak trafia i tesknie i niewiem co mam robic ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak jest teraz postaraj sie zwrocic jej uwage na nowo i olac ja zobaczysz jak bedzie latala za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry polak po szkodzie
wyczuła i dobrze,że dała sobie spokój!ile chciałeś ją ranić?daj jej spokój i pozwól ułożyć sobie życie bez twojego olewania.po co ma dłużej cierpieć.jak tak cię to męczy to napisz jej to ale nie oczekuj cudu po tym,jak ją traktowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna12
A TERAZ pomyśl jak ty byś się czuł. Może jej zależało, a poczuła się jak zabawka. Miałam podobną sytuację, wyczułam, że on chyba po prostu się mną bawi, ma kogoś na boku lub jest bardzo niezdecydowany. A teraz milczę, bo bardzo głupio się zachował :o nie mam zamiaru pierwsza się odezwać... mam dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhljhlgjhljg
Też tak miałam, Tylko z chlopakiem. Chłopak za mna latał, zabiegał, zagadywał, pomagałam. Traktowałam go jak przyjaciela. Pózniej dał sobie spokój. A ja? Ja szalałam, chciałam zeby znowu ze mna byl, gadał, smiał sie. Troche mi przeszło, ale mijamy sie jakbysmy sie nie znali a tyle miedzy nami było przyjazni. Przykro mi jak go widze, tak mi smutno ze niewiem. Do tej pory sie nie odzywamy. A szkoda, bo bardzo go lubie ale w sumie nie powinnam go ranic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
jesteś jak pies ogrodnika. Sam nie chcesz a drugiemu nie dasz. To zwykły brak poczucia swojej wartości. Typowe dla frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×