Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeewwwwwaaaaa

Nieformalny zwiazek, ciaza, alimenty

Polecane posty

Gość eeeeewwwwwaaaaa

Witam!! byłam ze swoim chłopakiem 2,5roku teraz Jestem w ciazy w 7 miesiacu tatus gdy sie dowiedział o dziecku stracił ze mna kontakt zaczał sie bawic imprezy alkohol i teraz 3 miesiace przed porodem udaje wielce zainteresowanego bo wie ze czeka go sprawa w sadzie i chce dobrze na niej wypasc. Bardzo jestem zła na niego bo zostawił mnie w najgorszym momencie teraz mnie dreczy pytaniami co z dzieckiem jak sie czujesz nie chce dostawac tych smsow poniewqaz bardzo je przezywam płacze po nocach i wpływa to na moja psychike dodam ze tatus dziecka stwierdził ze nie ma sensu zebysmy meczyli sie razem i ze nigdy nie bedziemy razem Co mam robic w takiej sytuacji odpisywac na sms czy nie??? Gdy dzidzius sie urodzi czy musze go poinformowac ze dziecko przyszło na swiat??? Czy musze przyjmowac jego wizyty w domu jak juz dzidzius bedzie czy dopieor po sprawie w sadzie?? Czy ktos moze wie jak czesto sad ustala wizyty ojca u dziecka jak sie odbywaja takie wizyty czy bedzie mogł mi zabrac dziecko do swojego domu?? Prosze o POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz to powiedz w sadzie ze chcesz pozbawic ojca praw rodzicielskich w koncu coto za ojciec:/zafunduj mu sprawe w sadzie o alimenty skoro chce byc tatusiem niech placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jesteście bez ślubu a on chce się przyznać do dziecka to przed porodem zaprowadź go do USC żeby w twojej obecności i za twoją zgodą podpisał papiery że jest ojcem nienarodzonego dziecka, jeśli tego ne zrobi po porodzie będziesz musiala jeszcze udowadniać że on jest ojcem a to chyba bardziej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeewwwwwaaaaa
On sie przyznaje do dziecka ale ja chce zeby dziecko miała moje nazwisko bo wkoncu bedzie przy mnie ja bede go wychowywac i ja sie nim bede opiekowac i chce dla dziecka jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeewwwwwaaaaa
sprawa w sadzie napewno bedzie bo sama nie dam rady utrzymac dzidziusia i musze chociaz tyle obciazyc go odpowiedzialnoscia za to co zrobilismy obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Wszystko zależy od tego, jak w przyszłości mają ułożyć się relacje między dzieckiem a tatą. Być może między wami faktycznie się nie układało, ale może twój partner okaże się dobrym ojcem? Nie przekreślaj go z góry. Odpowiedz na wszystkie twoje pytania zależy od tego, jak w przyszłości maja wyglądać kontakty między wami. Jeżeli chcesz, aby były dobre ze względu na dziecko, musisz iśc na pewne ustepstwa. Jeżeli chcesz być z nim na noże, kontaktuj sie tylko sądownie. Rozumiem, że jest w tobie duzo żalu i złości, ale pamietaj, że to będzie ojciec twojego dziecka i tego nie zmienisz. Po urodzeniu dziecka idziecie do USC i ojciec dziecka deklaruje, że jest faktycznie jego ojcem i zostaje wpisany do dokumentów. nazwisko możesz dać swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×