Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościóweczka

odnowić kontakt który zerwalam

Polecane posty

Gość gościóweczka

witajcie kochani znajdzie się tu ktoś kto wspomoże doradzi w sprawie sercowej . rozstałam się z facetem kolo 3 miesięcy temu. rozstanie przebiegało w dość nie milej atmosferze. byłam wściekła. odeszłam ja choć kochałam. odeszłam bo nie mogłam juz znieść ktoś opowiadał mu głupstwa na mój temat a on zdawalo się wierzył w to i wciąż mi o tym mówił. po rozstanie odzywał się ale go zgasilam dużo emocji we mnie było wiele złości bo padło z moich jak i z jego ust wiele przykrych słów. zerwałan z nim koniec końców pisząc by nie odzywał sie dał o sobie zapomnieć i by schodził mi z drogi od tamtej pory nie mamy kontaktu. dziś z perspektywy5 czasu patrząc zastanawiamsię czy nie abt zbyt ostro go potraktowałam. ze przecież docierslismy się i mogliśmy duzo wiecej rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbować zawsze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ty zerwałaś kontakt a chciałabyś go odnowić to *******leży do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×