Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arika1994

Ograniczenie praw do dziecka! czy jest mozliwe..

Polecane posty

rozstałam sie ponad 2 lata temu z ojcem mojego dziecka, a wlasciwie zostalam wyrzucona i poobijana z domu na oczach wtedy 1,5 rocznego malca, przez ponad 6 tyg walczylam o odzyskanie malca, wygralam sprawe na zasadzie zabezpieczenia że mały ma byc ze mną, małego odzyskalam po czym rozprawa trwala dalej przez półtora roku, w tym czasie dwie opinie z RODEK-o, kilka wizyt kuratorskich..bywały sytacje że odbierałam dziecko z policja bo oex po skonczonych kontaktach nie chial go oddac, utrudnial wszystko..raz po złosci na co mamy swiadkow zniszczyl samochod partnera mojej którym ona jezdzila na codzien, ewidentnie agresywne zachwanie co w opini zaznaczyl tez psychiatra i psycholog na owych badaniach..dziecku co prawad krzywdy nigdy nie zrobil..alimentow nie placi, placil tylko przez okolo 2-3 miesiace ma zasadzone 400 zł, komornik sciąga mu z wyplaty i to tez nie zawsze tylko co 3 miesiace.....moj obecy partner chcial by mnie zabrac za granice do Holandii no ale tak jak powiedzialam musialabym ograniczyc prawa byłemu..i czy przy przedstawionych dowodach moge miec szanse, dodam jeszcze ze ma on załozoną niebieską karte, a ja mam obdukcje zrobioną z dnia kiedy mnie z domu wyrzucił, psycholog takze na badanach ROdek-o stwierdizł ze jest emocjonalnie rozchwiany "szuka nie istniejących zdrad" typowy zespol otello, kiedy z nim bylam znosilam wszystko od kontroli po emocjonalna i psychiczną przemoc, niszczenie moich rzeczy, zabraniał mi kontaktu z matką... z obecym partnerem jestem mega szczesliwwa no ale wolanie sam niestyty musial wyjechac do Holandii i predko nie wroci bo spala długi po byłej zonie która go zdradziła, ale bedzie sie staral ogarnac mieszkanie prywatne dla nas a syn mial by swoj pokoj..na chwile obecna mieszkam we wrocławiu w malej kawalerce z siostra i synem w dzien mały chodzi do przedszkola a ja pracuje na umowe zlecenie od pon-niedz bo w tygodniu w biurze a na weekendy jako kasjer sprzedawca (ta sama firma) dodtkowo ucze sie zaocznie ale w tym roku koncze szkole policelanej na tech.usł. kosmetycznych w czerwcu koncze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugi post ,ale niestety malo informacji. A co w tej Holandii ? Ile dziecko ma lat ? Wynajem prywatnego lokum to okolo 800 e plus reszta oplat. Ubezpieczenie ,najtansze to 100 e ......... Prace masz ? Przedszkole \ szkole dla dziecka ? w Nl obowiazek szkolny jest od 5 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arika 1994
Praca czeka na mnie dostałam oferte, mieszkanie załatwia partner...syn mial by 4 lata w dniu wyjazdu.. ale jesli nie ogranicze praw to nie wyjade dlatego pytam jakie mam szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×