Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guardiana

ojciec z siekierą...

Polecane posty

ojciec znęca się psychicznie i fizycznie nad matka i dziecmi. Niedawno doszło do awantury po której go wyprowadziła z domu i wymienila zamki, on wezwał policje... na drugi dzien wyrabal drzwi siekiera i grozil matce , ze ja zabije. Wezwalismy policje i oni powiedzieli, ze on ma prawo latac z siekiera po placu, gdyz tutaj zamieszkuje... Moje putanie brzmi co mamy zrobic?Jak sie go pozbyc? Czy da sie go jakos wymeldowac? Wszyscy mamy juz nerwy w strzepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie wiem
Współczuję Ci takiej sytuacji. Wezwij policję, nagraj może go kamerką (w telefonie np) jak robi burdy. Albo sprzedajcie dom i się wyprowadźcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie wiem
Albo może zgłoście sprawę cywilną? Albo o pozbawienie go samowoli czy czegoś, w każdym razie, że jest niepoczytalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna pomarancza
Zadzwon na niebieska linie.. Tam udziela ci wszelkich informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo zapłaćcie parę groszy
I niech inni za Was załatwią sprawę. Niech go pobiją albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama wczesnej wystapila o rozwod,a policjanci ktorzy tu byli u nas staneli po jego stronie...poprostu juz wszyscy domownicy maja dosyc tego przesladowania i tolerowania jego i kochanki...mama dostala depresji, a ja jeszcze musze skonczyc studia:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze chociaz
wpisz w googleniebieskalinia i poczytaj co grozi za znecanie sie. Policja moze tez zalozyc mu niebieska karte /czy jak to sie tam nazywa/. A czemu on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia dlaczego sie zneca, moze sie przeciez wyprowadzic do kochanki i miec swiety spokoj na stare lata, ale nie...musi byc tak jak jest...jem sie nalezy (dom od mamy) i "nikt go stad nie usunie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarettaczer
Wasza sytuacja jest dosyć prosta, wiec radzę zainwestować pare groszy w dobrego adwokata a pozbędziecie się tatusia i jeszcze kaska Wam wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze chociaz
kochana, moj tatus kiedys zmienil zamki i mama musiala szukac sobie nowego domu po tym jak mama urodzila jeszcze jedno dziecko. Ludzie bywaja walnieci.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarettaczer
ludzie bywają nieuświadomieni i nie znają swoich praw a tu skoro cała rodzina jest przeciw tatusiowi to sytuacja jest dość klarowna. sprawa o eksmisję i...po sprawie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Wzywajcie policję aż do skutku, a jeśli oni nie będą reagować jak należy to zgłoście to do ich przełożonych. Policja od tego jest żeby reagować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko Twoja mama nie wyrabywala siekiera drzwi i nie grozila ojcu ze go zabije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ty zalosna jestes
zamiast walczyc o swoje zycie wy macie jakies opory? do pierdla tego cwoka jak wam zyc nie daje a nie zale jakies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
nie odpuszczac ,wzywac Policje i ZAZADAC NIEBIESKIEJ KARTY NATYCHMIAST!!!!!! Po kilku interwencjach taka sprawa URZEDOWO ZAJMUJE SIE PROKURATOR Z OSKARZENIA PUBLICZNEGO . Jesli policjanci wykazuja stronniczosc zglosic ten fakt do PROKURATORA pamietac o spisaniu ich numerow sluzbowych aby potem sie nie wykrecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×