Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna-anka

opłata rozwodowa

Polecane posty

na jakiej podstawie mozna zostac zwolnionym z opłaty od pozwu?lub prosic o ustalenie do w kwocie symbolicznej? jakie dokumenty trzeba dostrarczyc do sądu. Dodam, ze osoba skladajaca pozew jest bezrobotym, niezarejestrowanym w Urzedzie Pracy i bez prawa do zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
z czego żyjesz. Ja też jestem w takiej sytuacji (bezrobotna, niezarejestrowana i bez prawa do zasiłku) - ale mam pewien kapitał (nieduży) i powiedziano mi, że skoro stać mnie na niepracowanie - to stać mnie również na zapłacenie. A znajomej napisano, że nawet przy bardzo niskich dochodach każdy jest w stanie uzbierać 200 zł (bo o tyle chodziło).Nie komentuję - tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina21
Ja nie płaciłam nic , jestem zarejestrowana w U P , bez prawa do zasiłku . Więc zarejesrtuj sie w UP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newelinka
mam was dość poprostu dość!! niezwalniam nikogo jeśli z oświadczenia wynika, że nie ma żadnych dochodów! jak można tak łgać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonomista od 7 bolesci
jesli stać cię na prywatną opiekę medyczną ( a dlatego, że nie jesteś zarejestrowana w UP nie masz prawa do opieki państwwej) to tym bardziej powinno być się stać na wpis sądowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppp
jeśli nie jesteś zarejestrowana w UP, to nie jesteś bezrobotna, a nie pracująca. Skoro nie poszukujesz pracy i stać Cię na to, to stać Cię również na opłacenie pozwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newelinka
oczywiście, popieram pppppppp, rzygam już płaczącymi babami które proszą o zwolnienie od kosztów a straszą jednocześnie sztucznymi pazurami i wytapetowaną mordą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Newelinka nie powiedzialam, ze chodzi o kobiete - to po pierwsze :) i na 100% nie strasze wytapetowana morda. czyli trzeba udac sie do UP i sie zarejestroweac :)oki - niech i tak bedzie. @ to zalecy : w tej chwili pelna oplata sądowa to 600 zł - polowe zwracaja po sprawie jak wszystko dobrze pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
Wtedy opłata wynosiła 400 zł :-) Ciekawe, czy sama rejestracja w PUP coś pomoże.Mnie się nikt nie pytał, czy jestem zarejestrowana, tylko z czego żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika28
Ja dostałam częsciowe zwolnienie z kosztów sądowych tj zwolnienie od pozwu czyli 600 zł. Pracuję na poł etatu, wiec zarabiam niewiele ale dodatkowo otrzymuje alimenty na córkę. W postanowieniu bylo napiane,ze moglam odkladac. Tyle,ze ja naprawde nie mam z czego odlozyc,ale coz sa napewno ludzie w gorszej sytuacji POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×