Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaem

pozew o podwyższenie alimentów Poznań

Polecane posty

Gość majkaem

Poszukuje Pani adwokat z Poznania by napisała mi pozew o podwyższenie alimentów odpłatnie:) Zależy mi bardzo na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....
Skoncz gimnazjum to sama napiszesz nieodplatnie.... Jezu jakie tlumoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezuzzz
No. A ty masz szczęście że nie masz picki na czole. Bo chłopaki by ci oczy jajcami podbijali ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buniaczek
Poczytaj sobie może bloga adwokata Ziębaczewskiego bo też jest z Poznania i może sobie sama napiszesz http://kancelaria-prawo-rodzinne.com/podwyzszenie-obnizenie-zmiana-alimentow-poznan-lodz Jeżeli nie to może idź do niego i ci pomoże czy wytłumaczy. On robi głównie sprawy rodzine bo mojej koleżanki siostrze prowadził sprawę o rozwód i alimenty i go zachwalała za szybkośc rekacji skutecznośc w sądzie i obszernośc pism składancyh w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pohla
Dziękuje za linki do bloga mecenasa Ziębaczewskiego naprawdę fajnie to opisał ale i tak poszłam do niego by mi napisał pozew i mnie reprezentował bo chce ugrać jak najwyższe alimenty by potem za 2 lata znowu nie iśc do sądu w Poznaniu i prosić o więcej bo za dużo stresu mnie i dziecka to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pohla - ciebie to mecenas powinien reprezentować nawet przy zakupie bułki ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkrzywdzonaM
Też się zgadzam że Ziębaczewski w sprawach rodzinnych naprawdę umie zdziałać. Byłam u niego na poradzie kazał zbierać faktury bo po paragonach nei wiadomo kto robił zakupy załączyłam mój PIT a mecenas zażądał od ojca dziecka PIT za 3 lata i historię kont bankowych i wyszło że mnie oszukiwał bo miał jak to sędzia mówiłą duże możliwości majątkowe z któymi powininien dzielić się z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna ku===wa dla której dziecko to zabawka i droga do bankomatu. Tfuj. Zwykła szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Jeżeli ta pani nie potrafi napisać pozwu o alimenty to jak ta pani wychowa dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×