Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaabezogonaa

Prawda o mamuśkach

Polecane posty

Gość onaabezogonaa

Witam, Mój facet ma dwoje dzieci z wcześniejszego związku jedno 4 drugie 2 lata. Chłopcy. Opiekują się nimi naprzemiennie tydzień u taty , tydzień u mamy. I wiecie co wam powiem on wcale by nie dostał takiego werdyktu w sadzie gdyby ona na to nie przystała a przystała bo tak jej wygodnie :) I cieszy się jak dzieci idą do już teraz do nas. Wie , ze ja z nimi zostaje , że tworzymy rodzinę i jej to gra bo ona lata sobie jak wolny ptak. Bierze kasę socjalu , pracuje czasem na czarno i w to jej graj. Jutro dzieci z okazji dnia matki maja iść do niej inicjatywa wyszła od nas ona na początku nie wiedziała czy weźmie ale zdecydowała, że w końcu jednak że weźmie. Facet wysłał do niej wiadomość, żeby podjechała o 9 i oddała dzieci o 15. A ona co :D będę o 9:30 :) Tak więc nie wciskajcie mi kitu , ze wszystkie takie związane więzią jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pojmuję z czego ty się tak cieszysz, że wzielas sobie dziecioroba i jestes jego konkubiną? :O ciebie tez zostawi, nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze, matka też ma prawo do czasu wolnego, spotkać się ze znajomymi, pójść na randkę, dzieci nie muszą być dla niej całym światem. A ojciec ma takie same obowiązki wobec dzieci, skoro sobie nie radzi, konkubina pomoże, w końcu za darmo nie będzie jej "roli" obrabiał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac on ma ciebie do opieki nad dwojka tak malych i absorbujacych dzieci. Matka tez ma prawo do odpoczynku. Dlaczego ten kochany tatus nie odbierze dzieci od matki tylko rozkazy rzuca o kttorej matka "ma je odwiezc". Co to ma niby byc? Facet ma 2 letnie dziecko i juz nowa babe? Nie gratuluje ci...Szybki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem-przekonana,że-inaczej-byś-mówiła-będąc-w-jej-sytuacji....Zobaczymy-jak-ty-będziesz-miała-dzieci-a-facet-pójdzie-w-p**duuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuski są niektóre dobre s... mam duzo znajomych samotnych ojców wychowujacych dzieci i nie chrzańcie jest ich coraz wiecej a mamuski sa za dziecmi tylko jak im wygodniej i się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
onaabezogonaa - musisz byc niezłe zdesperowana(albo brzydka ) żeby brać sobie rozwodnika z 2 małych dzieci na łeb heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice powinni po rowno zajmowac sie dziecmi a ty bys chciala zeby ciagle byly pod opieka matki a tatus co drugi weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak twoj kochanek latal z toba na randki zamiast zajmowac sie wlasna rodzina to bylo ok?? :-o niezla desperacja, gosc z 2ka dzieci...wow jest "kogo" gratulowac, wstyd przed rodzina nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaabezogonaa
a on latał ze mną wróżka jesteś wow gratuluję? widzę , że większość z was nie umie czytać chodziło o daną sytuacje , że wszystkie takie super mamusie są, a dzieciaki nie dość , ze zaniedbane to ona w d*p. ma to że może więcej czasu z nimi spędzić. A czego ma mi być wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci zaniedbane bo co? matka ma tak samo czas na pójscie do fryzjera albo kosmetyczki, a ciebie jak r****ł jej mąż to pewnie matka w domu z dziećmi była hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaabezogonaa
Bo zaniedbane , przychodzą brudne i mają zniszczone ubrania bo mamusia właśnie wydaje na kosmetyczkę i fryzjera a dzieci ma gdzieś. Ojciec kupuje nowe a ta niszczy wszystko bo nie dba. Jak w niedziele w dzień matki ona była u fryzjera czy kosmetyczki to ty ładnie głupia jesteś. Widać , że nie umiesz czytać i nie ru... mnie jak z nią był więc nie pier... jak nie wiesz. Mamuśki tylko potrafią płakać jakie to one dobre nie są , jak za dzieckiem tęsknią no ta właśnie jest przykładem większości z was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak na marginesie ??
onaabezogonaa- to jak ci tak żal tych dzieci to dlaczego nie weźmiesz ich pod swój dach na stałe? Wzięłaś sobie faceta z 2 dzieciaków (współczuje braku powodzenia u porządnych facetów ) to możesz się wykazać w roli "mamusi ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialas chyba napisac "prawda o byłej twojego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj biedna konkubina, mąż i ojciec 2 dzieci porzucił rodzinę bo to ladaco mu do łózka wskoczyło a ten klapki na oczach ma. Zznudzi mu się bzykanie to wróci do rodziny hehehe. A i jeszcze jedno oby ciebie kiedyś zostawił mąż z dwójką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaabezogonaa
a to, że facet ma dwoje dzieci to świadczy o nim że jest nie porządny ? to jesteście ładnie ograniczone. Bo znam masę facetów bez dzieci , za to alkoholików, awanturników i damskich bokserów i dlaczego z góry zakładasz , że rozstali się z jego winy ? Bo co bo mamuśki to takie są grzeczne i porządne kobiety ? A to ja ma za te dzieci teraz odpowiadać że mam je brać do siebie na stale mają matkę i ojca po równo maja zasadzony czas ojciec się zajmuje i zwraca uwagę na wszystko. Dodam tylko, że to nie pierwsza sytuacja kiedy ona gardzi czasem spędzanym z dziećmi. Kiedyś nie mogła poczekać z nimi 15 bo już była umówiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaabezogonaa
I nie jestem biedna konkubina, tylko was zawsze prawda w oczy kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Cała trójka siebie warta, żal tylko tych dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywisty jest że każda porzucona matka powinna zaprzestać zycia towarzyskiego, powinna spędzac 24/7 z dziecmi, zakazane są tez zabiegi u kosmetyczki, wyjazd do rodziny bo jakaś sucz odbiła jej ojca dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaabezogonaa
czy wy nie umiecie czytać ? Nikt jej nie zabrania niech sobie robi co chce ma 2 tyg bez dzieci w miesiącu to chyba dużo co ? do tego bierze na nie socjal bo ma jeszcze jedne dziecko z wcześniejszego związku z którego ona zrezygnowała. Ja mówię o danych sytuacjach. Ale cóż ciemnogród nie umie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzieci pójdą do szkoły nie będzie mowy pobytach po 2 tygodnie u jednego z rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te onabezogona aty własnych dzieci nie możesz mieć i żal ci d**ę ściska o cudze? czy mąz(nie twój) nie chce z toba miec dzieci? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmateuska
Kobieto, ogarnij sie!!! Jego byla zona ma prawo do odpoczynku i ma prawo "miec swoje sprawy" i gow...............no ci do tego. Z drugiej strony gratuluje zycia: facet z odzysku i jego dzieci...Musisz byc zdesperowana ci..........pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ty masz dziecko ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad u Ciebie autorko teraz taka matka milosierdzia? jak robijalas rodziny to jakos obce byly ci uczucia ze maz zostawia zone, dzieci a teraz nagle jest ci ciezko na sercu z powodu dzieci ? :-o poszukaj sobie lepiej wolnego faceta, napewno cie stac, tylko nisko sie aktualnie cenisz i facet wykorzystuje pozniej takie kobiety ktore biora "co popadnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja. Matka dostała darmową opiekunkę do dzieci. Aż się śmiać chce. Baba wychowująca cudze dzieci. Normalnie tarzam się. Tylko dobrze je wychowaj i się dobrze nimi opiekuj, bo sąd i policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to całkiem przyzwoita kobitka jest. A ty to jakaś kobyła jesteś? że tak sie lubisz tarzać? Czy zwykła pospolita świnia i wcale sie nie tarzasz, tylko taplasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawcie te autorke w spokoju, zrozpaczone mamuski sie odezwaly! Skad wiecie, ze on ja zostawil? Czytalem ostatnio post o temacie" mam dwojke dzieci czy mam szanse na poznanie kogos" czy cos w tym stylu I odpowiedzi byly typu jasne dzieci nie sa przeszkoda itd. A tutaj pojezdzacie ja bo ma faceta z dziecmi? I nie odpieprzyl sie od nich? Swiadczy to o tym, ze jest odpowiedzialnym facetem prawda? Falszywosc kobiet to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed 4 lat a ty odpowiadasz autorce dziś? hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci wychowywane z matkami maja wiekszą podatnosc na depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×