Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Girl123456789

Problem z byłym

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chce się tylko przyjażnić to daj sobie spokój - to jest taka g/ó/wniana przyjaźń -ty chcesz coś więcej, a on chce miec koleżankę, ewentualnie seks i na wszelki wypadek trzymać rękę na pulsie abyś mu nie odpłynęła. To tak jakbyś kiedyś miała cały staw, a teraz ktoś zabrał ci go, a w zamian proponuje parę ryb. Takie przyjaźnie z byłymi są mozliwe po latach, kiedy własne życie uczuciowe jest poukładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie największym problemem jest fakt, że odpuściłam, zaczęłam układać sobie życie bez żadnych mężczyzn i przez to że on próbuje odnowić kontakt wszystkie wspomnienia do mnie wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On sam nie wie czego chce - i kiedy wreszcie pogodziłaś się, że on odszedł i jeszcze zażyczyłaś sobie brak kontaktu, to nagle zaczął panikować, bo dotychczas to on kontrolował sytuację, a teraz nagle okazało się, że uniezależniłaś się od niego. Dlatego teraz chce mieć Cię na oku. Bądź silna i popros jeszcze raz, żeby Ci nie zawracał głowy - bo jaka przyjaźń może z tego wyniknąć? Żadna. Przyjaciele zwierzają się sobie, opowiadają o wzajemnych randkach i etc, a tutaj nawet będzie przestrzeni na takie rozmowy. A skoro on sam nie chciał z Toba być, to o czym będziecie rozmawiać - bieżące tematy szybko się skończą i wrocicie do spraw uczuciowych. Zatem tutaj wóz albo przewóz - dobrze zrobiłaś, że zerwałaś kontakt, i zrób to ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodając do powyzszego - tkwienie w takiej zawieszonej relacji, to czysty masochizm - cały czas będziesz zaprzątać sobie głowę nim, a on nie znika z Twojego widoku, żebyś czasem o nim nie zapomniała. Tylko że czas płynie, a Ty blokujesz się na nowe możliwości, znajomości i uczucie. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal - dlatego powinnas się odizolować, poboli trochę, ale rekonwalescencja przebiega znacznie szybciej - jestem facetem przeżyłem to z drugiej strony i wierz mi, że to działa niezależnie od płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×