Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

renta rodzinna dla dzieci , żony etc

Polecane posty

Gość gość

moj mąz powaznie choruje i bardzo słabe rokowania na powrót do zdrowia . Lekarz mówi zeby byc przygotowanym na najgorsze niestety . Walczymy nie podajemy sie ale wczoraj naszły mnie takie mysli co bedzie jesli odejdzie ...... ja jestem na rencie , mamy dwoje małych dzieci . Jak to jest z renta rodzinna i ajk jest obliczana . Czytałam na stronie zusu ale nie chyab nie do konca o rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci dostały po ojcu, musiałam iść do zakładu pracy z takim dość obszernym formularzem ,tam kadrowa wszystkie miejsca pracy wypisała, myśmy zaznaczyli żeby ZUS obliczył rentę z najkorzystniejszych lat, przy dwojgu dzieciach nie wiem jaka jest podstawa ,ale u nas przy trojgu jest to 95% podstawy jego wypracowanych składek,renta przyszła po 2 miesiącach ,ale nadpłacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba miec odpowiednie wypracowane lata pracy by dostac rente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedzi . Mąz ma przepracowane ok 18 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dostaniesz rente po mezu, gdy w chwili jego smierci ukonczylas 50 lat, a dzieci wtedy, gdy sie ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×