Odpowiedz na ten temat

Rozwód, adwokat, pozew...

• rozwodnik345 2016.08.04 [21:43]
    Mam takie pytanie odnośnie rozwodu. Jeśli wynajmuję adwokata, który pisze mój pozew o rozwód to czy ja mu daje pieniądze na opłatę tego pozwu (600zl) czy przelewam je sam do sądu?
  • gość 2016.08.05 [18:17]
    Potrafisz "wynająć" adwokata?
    Potrafisz mu zapłacić?
    A nie potrafisz go zapytać???
    ...i ustalić warunki i zakres "wynajmu"????
  • gość 2016.08.06 [07:55]
    ja płaciłam mojemu do ręki i dwa razy w przelewie
    do sądu to można zrobić przelew ale za rozprawę oczko.gif
  • gość 2016.08.06 [08:27]
    Przelew za rozprawe?
    Masz na myśli naszczanie za fotel sędziny??
    Świetny pomysł usmiech.gif
  • gość 2016.09.29 [00:41]
    Generalnie to często jest tak, że te przepisy prawne są dość skomplikowane, więc bez prawnika ciężko jest coś załatwić. Mój rozwód poprowadziła Pani adwokat Beata Zawadzka - Kowalczyk zwww.dobryadwokat.org.pl i właśnie było wszystko załatwione od a do z.
  • kryola 2016.10.07 [14:46]
    Warunki płatności ustala się z prawnikiem przy spisywaniu umowy usmiech.gif No i za rozprawę jeszcze osobno się płaci. Nie oszczędzaj jednak, dobrze napisany pozew i przeprowadzona sprawa rozwodowa potrafią sporo zdziałać. Polecam Pana Budrewicza z http://www.rozwod-warszawa.pl/ do rozwodów usmiech.gif
  • kryola 2016.10.07 [17:11]
    temu panu robiłam druta przez trzy dni, dlatego teraz muszę dla niego spamować na wszystkich darmowych forach, bo gołod***ec nie ma na płatną reklamę.
  • gość 2016.10.11 [23:06]
    Przede wszystkim przed wizytą u adwokata zapoznaj się z informacjami na temat rozwodu - chociażby tymi podstawowymi aby było wiadomo jakie pytania zadać. Poradników masz sporo np ten jest niezły http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/porad nik-rozwodowy-podstawowe-informacje/
  • gośka521 2017.04.17 [22:03]
    Na pewno we Wrocławiu jest adwokat, który specjalizuje się w rozwodach. Do niego warto się zgłosić. Nazywa się Wojciech Podgórski. Jego kancelaria jest na Wierzbowej. Tutaj http://adwokat-podgorski.pl jest jego strona. Moim zdaniem warto się do niego zgłosić, jeśli zamierzamy się rozwieść. Co do opłaty, to musisz ustalić to z prawnikiem. Jeśli sama wpłacisz, to z tego co wiem, to musisz dostarczyć mu potwierdzenie zapłaty.
  • gość 2017.06.01 [06:19]
    Zamierzam złożyć pozew o rozwód i zastanawiam się nad wynajęciem adwokata - http://adwokat-mika.pl , czy ktoś miał może z nim do czynienia i jest w stanie powiedzieć czy jest skuteczny? Pozew jest z orzekaniem o wienie męża. Sprawa prosta, ale boje się że mój mąż będzie unikał spraw jak ognia.
  • gość 2017.06.14 [21:40]
    Ustal to wszystko z adwokatem. Jeśli masz takiego, z którym nie masz dobrego kontaktu, to radzę zmienić. Jego podejście jest często bardzo ważne w wygrywaniu spraw. Polecam Iwonę Sztubecką, specjalistka prawa rodzinnego.
  • ChrisMalinchak 2017.07.31 [16:21]
    te 600 zł to jest opłata sądowa z tego pamiętam , dokładnie tyle samo kosztowało przy seperacji . Tak mi się coś kojarzy . A z adwokatów jak jestes z warszawy , świetnym jest Magdalena Grzeskowiak . ma empatyczne podejście do sprawy , która prowadzi , poza tym zawsze te sprawy wygrywa oczko.gif
  • gość 2017.08.29 [14:17]
    Bardzo skuteczny, solidny adwokat z Wałcza to Andrzej Harwas http://adwokatharwas.pl/ Właśnie z jego usług korzystałem przy rozwodzie i wszystko dzięki niemu skończyło się korzystnie dla mnie. Jestem jak najbardziej zadowolony, skorzystanie z jego usług mogę śmiało doradzać innym osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji.
  • gość 2017.09.14 [13:24]
    Ja przy swojej sprawie rozwodowej korzystałam z pomocywww.adwokat-weglowski.pl i nie miałam takich problemów. Mój adwokat wszystko mi wyjaśnił i pomagał mi przez cały czas gdy toczyła się sprawa rozwodowa.
  • Justinka55 2017.09.20 [16:33]
    hej . Powiem szczerze ,że rozwód to serio jest coś czym nie ma się chwalić . Taka prawda . Dla mnie to była największa porażka mojego życia , Mnóstwo łez i żalu . Mnie prezentowała pani adwokat Magdalena Grześkowiak . Innego wyjścia nie widziałam . Musiałam mieć adwokata bo inaczej bym sobie poradziła z mężem , który chciał mi zabrać dzieci , odseparować mnie od nich . Zastanawiam się gdzie ja popełniłam błąd ? A pani mecenas jest bardzo w porządku i ma ogromny szacunek do ludzi i sprawy .
  • sluchawka82 2017.09.28 [10:05]
    To ja jeszcze dodam ,ze pani adwokat Grześkowiak ,wykazuje się ogromną empatią . Miałam z nią bardzo dobry kontakt , bo zawsze odpisywała na smsy bądź oddzwaniała jak np w danej chwili nie mogła rozmawiać .
  • gość 2017.09.28 [10:13]
    czy nadal jest to prawo, ze adwokaci nie moga sie reklamować? stąd taki wysyp "wdzięcznych klientów" na kafe? smiech.gif
  • zena567 2017.11.21 [16:37]
    Ja korzystałam z pomocy kancelarii Legaleo i juz na pierwszej rozmowie ustalilismy, ze beda robic wszystko co sie da za mnie. ja tak chcialam bo duzo mam innych problemow i obowiazkow, wiec cieszylam sie ze mnie ktos odciąży. i ja nie musialam sama tego załatwiac, wiec to zalezy pewnie od ustalen z prawnikiem
  • gość 2017.11.21 [16:58]
    Robili wszystko co się da za ciebie?
    No nie mów! - myli gary i odkurzali? WOW oczko.gif
  • Izos 2017.11.21 [22:07]
    no widzę ze tutaj jakieś prowokacje...ale ogolnie to na sprawę rozwodową jeżeli nie jest polubowna to warto jednak wziąć adwokata. Ja wzięłam tak czy siak Panią Magdalenę Grześkowiak i to było najlepsze co moze być. Mega zadowolona z rezultatu jestem!no i czułam się bezpiecznie!
  • gość 2017.11.30 [19:55]
    No nie mów! - myli gary i odkurzali? WOW
  • gość 2017.11.30 [23:53]
    Za rozwod czyli za sprawe rozwodową placi sie w kasie. A adwokatowi to osobna historia do przyslowiowej łapy i do sporo ... ciàgną ile wlezie jak krowy dojne .
  • gość 2017.11.30 [23:54]
    Za rozwod czyli za sprawe rozwodową placi sie w kasie. A adwokatowi to osobna historia do przyslowiowej łapy i do sporo ... ciàgną ile wlezie jak krowy dojne .
  • gość 2017.12.01 [13:40]
    No nie mów! - myli gary i odkurzali? WOW

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...