Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwód przez imię dziecka, apodyktyczna Żona

Polecane posty

Gość gość

Witam, wiem, że temat brzmi abstrakcyjnie, ale z Żoną rozwodzimy się przez imię naszego 2 dziecka. Z Żoną wybraliśmy imię, które mi się, źle kojarzy, chciałem zmiany tego imienia, Żona się nie zgadza, ona jest z niego zadowolona najbardziej na świecie - tak wiem jak głupi uległem. Na tej podstawie gdy stwierdziłem, że chce zmiany imienia razem z teściową wpędziły mnie rożnymi ciekawymi uwagami tj. jesteś nienormalny, diabeł Cię opętał, potrzebny Ci egzorcysta w depresję - naprawdę nie znałem wcześniej prawdziwego znaczenia tego słowa, z której dopiero co wychodzę po paru miesiącach. Jak w sądzie udowodnić, że rozwód wynika z faktu stosowania przemocy psychicznej wobec mnie? Czy jej przemoc fizyczna - bez dowodów z obdkucji itp może posłużyć za argument? Czy wypowiedzi jej i teściowej mogą zostać przytoczone skoro nie mam ich na nagraniach? Mam świadka który potwierdzi, że temat konfliktu istnieje od paru miesięcy. Pytanie: jak w sądzie udowodnić, że temat imienia był pożywką do przemocy psychicznej, która ostatecznie wyniszczyła małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem sprowokój ja jakos do awantury i wtedy nagraj, po prostu powiedz w sadzie jak był0 , może lekarz do którego chodzisz wystawi jakieś zaswiadczenie o złym stanie psychicznym, no ciezko to brzmi że przez imiona sie rozwodzicie powiedz jakie to były imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie poszło o to, że mam anse do imienia Michał - źle mi się kojarzy, mam podświadome uprzedzenia, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mojemu to ty miałes początki depressji wcześniej lub jakieś urojenia, Michał to normalne imię no możesz go nie lubis ale skoro tak daliscie na imie to po co chaciałes zmiany, jezeli wtedy żona nie chciałą zmiany to mogłeś dac spokój, po takich kłótniach depresja lub urojenia sie pewnie nasiliła, a moze byłes zle zdiagnozowany i zle leczony, twoja zona powinna zauwazyc ze dzieje sie z toba cos niedobrego i postarać ci sie pomóc a nie razem z mamusia cie dobijac, przede wszystkim powinienes trafic do dobrego psychiatry , sorki ze tak pisze ale chyba taka jest prawda a sprawa imienia to drugorzedna sprawa, chyba masz racje po co ci taka zona co w potrzebie cie nie wspierała ino jeszcze dobijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem autorze to z tobą jest problem musisz się leczyć wiem że czasem tak jest ze imię może się źle kojarzyć itd ale żeby aż tak się awanturowac A rozwód z takiego powodu nie macie innych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-1/10 słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno macie wiecej problemów , nie ma juz miłosci między wami a imie to tylko pretekst do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, powiem. Głupie lochy nazywały go Belzebub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem zmienić imię, zostałem potraktowany jak nawiedzony. Uprzedzałem Żonę, że to imię mi się nie podoba, nie zwracała na to uwagi. Z czegoś co nie powinno stanowić problemu wyrosła ściana. Ona jest zadowolona z imienia, ja nie i to ja jestem wariatem. Na całe życie dziecko ma imię które źle się kojarzy jednemu z rodziców i nic tam. Imię jest ważniejsze od męża/ojca - cytat mojej żony. To chyba świadczy o czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym poscie napisales - razem z zona wybralismy. To ja juz nic nie kapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat/miesięcy ma to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się zeniles z despotyczną babą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? bo mu kazała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że imię można zmienić do 6 miesięcy. Tylko że żonie się podoba obecne i uznaje mnie za wariata, że w ogóle chce zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po prawdzie to mądry to ty nie jesteś. Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw piszesz ze razem wybraliscie imie a teraz ze źle ci sie kojarzy , to nie kojarzyło ci sie źle od razu tylko po jakimś czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sie zgsdzales na to imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mu kazała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doroslej,nieubezwlasnowolnionej osobie mozna coś kazać ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaczek zdrowy, cały, rozwija się prawidłowo, pieniędzy macie dość, rodzina w komplecie, na łeb nie kapie - a to rozwiedźmy się przez imię ;) Wytłumaczysz potem chłopakowi że wychowuje się w rozbitej rodzinie bo ma na imię Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że to prowo. Lecz puknij się w głupi łeb bo masz jakieś złe skojarzenia to mieszać dzieciakowi w papierach. A jak za chwile stwierdzisz że jego kolor włosów ci się źle kojarzy to będzie farbowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyglup napisal PROWO DLA DEBILI!!!!!!!! wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×