Odpowiedz na ten temat

Rozwód to horror

• Manierkaa 2017.08.23 [12:34]
    Czytam posty, bo sama zmagam się z rozwodem i konsekwencjami. Rozstanie, kiedy jest dziecko to kosmos. Konsekwencje mojego ciągną się latami. Nie polecam nikomu...
    Sama byłam u kilku prawników i innych specjalistów, ale zmuszono mnie radzić sobie samemu. Nie ma pomocy! Korzystam jedynie z pomocy psychologa, który ma w tych tematach doświadczenie i czasem coś podpowie (można do niego napisać na fb: https://www.facebook.com/Rozstanie-1472414559 484949/ )
    Rozwód uczy pokory i odbiera sił. Jeżeli coś mogę doradzić - nie róbcie tego.
  • gość 2017.08.24 [04:48]
    Zmuszono mnie radzic sobie samemu? Masz wolna wole kobito I po co ta histeria?
  • gość 2017.08.24 [21:02]
    bzdury . rozwod to chirurgiczne cięcie gorsze to zycie w koszmarnym małżeństwo
  • gość 2017.08.27 [11:24]
    I po co zdradzałaś? I jeszcze wyczyść mu konto do zera. I jeszcze mścij się na jego następnej partnerce...itd itp...
    To twoja i wyłącznie wina niczyja inna!
  • gość 2017.08.27 [21:39]
    nie używaj dziecka jako narzędzia zemsty na byłym.nie utrudniaj kontaktów.nie walcz z uporem maniaka o każdą nieistotną błahostkę ,wtedy twój ex też odpuści.agresja wzmaga agresję i do niczego dobrego nie prowadzi.
  • gość 2017.09.02 [02:09]
    Rozwód wcale nie jest taki zły jak ty twierdzisz. Musisz sama robić problemy skoro tak ci zle, albo ty jesteś winna albo on, albo oboje, potem sprawa o dziecko i już, po kłopocie.... gdzie ty sobie nie radzisz??
  • Antonnina 2017.11.07 [14:13]
    Dla mnie rozwód był ciężkim przeżyciem, ale czekałam na jego uzyskanie jak na zbawienie i po nim poczułam się w końcu wolna i bezpieczna. Oczywiście nie obyło się bez pomocy prawnika - bo sama po prostu nie byłam w stanie bronić się przed zagrywkami mojego byłego. Ale od razu trafiłam z polecenie na mecenasa Budrewicza i przez cały rozwód czułam, że mam w nim wparcie i profesjonalną pomoc. Swoją drogą ciekawe, czemu ciebie nikt nie chciał reprezentować...
  • gość 2017.11.09 [19:38]
    wzruszyła mnie twoja historia...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...