Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urwane kontakty przez ojca

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś miał taką sytuację, że gdy ojciec dziecka się ożenił (my mieliśmy związek nieformalny) i przyszło na świat jego nowe dziecko, to zerwał kontakt z poprzednim? Córka go bardzo kocha, spotykała go raz na tydzień czasem sobote-niedzielę, czasem samą niedziele, a teraz mi pisze, że ma obowiązki wobec młodszej córki? Jakby wobec starszej już nie miał. Alimenty płaci, nie mam zastrzeżeń. Jakoś ja sama musiałam sobie radzić jak nasza córka była mała, i on wtedy obowiązków poza alimentami nie miał? Pyta mnie codziennie kiedy tata przyjdzie, a tata nie odpisuje na smsy i nie odbiera już telefonów, i sam przestał dzwonić (zawsze odbierałam jego telefon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, telefon mógłby odebrać ale ma teraz rodzinę i to jej musi poświęcić całą swoją uwagę. Ojciec twojego dziecka też ma tylko 24h dziennie. Praca, sen, pomoc żonie, opieka przy dziecku, i następny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty płaci, jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż włosiennicę i zacznij się biczować. Za co?? Za to że pier/doliłaś sie bez sensu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety częsty scenariusz. I nie ma co się łudzić, że będzie lepiej, skoro facet tak postąpił, to miał waszą córkę w nosie. Nic nie możesz z tym zrobić, rozumiem, że dziadkowie ze strony ojca są niezaangażowani? Dziecku z czasem trzeba powiedzieć prawdę, że tata jest egoistą, i przestać się narzucać. Z g****a bata nie ukręcisz, z palanta nie zrobisz dobrego ojca. Pamiętaj tylko przy sprawie o alimenty, że przy braku zaangażowania ojca w wychowanie mozesz wnioskować o pokrycie przez niego znacznie większej części kosztów utrzymania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'49 neksia, przymknij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad mozesz wiedziec ze jest egoista? Opiekuje sie dzieckiem? Mlodszym tak. Poswieca czas? Tak. To sa koszta rozwodu ktorych samotne matki nie licza. Jest takie ryzyko ze tak bedzie i juz. A pisanie o neksiach jest smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego rozwodu? Autorka nie miała żadnego rozwodu! Po prostu waliła sie bez sensu. I tak na tym wyszła, jak szydło na arene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę bez sensu problem. To normalne że facet dąży do normalnej rodziny i w niej chce żyć, takie szarpane ojcostwo nie jest naturalne i dlatego zrywa kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonę można zmienić,ale dziecko zawsze pozostanie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet okazał się nieodpowiedzialny i tyle. Autorko mam nadzieję,że nie przejmujesz się tymi bzdurnymi komentarzami osób powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skürwiel... Autorko bardzo dobrze Cie rozumiem. Aż za dobrze. Bądź silna dla córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'40 nexiu, znow bronisz swojej wersji i wiesz lepiej co w duszy gra ojcu tamtego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,że dla niektórych osób ojciec,który zakłada nową rodzinę i nie interesuje się dzieckiem z poprzedniego związku nie jest egoistą,ponieważ zajmuje się dzieckiem z obecnego związku.I to niby ma być usprawiedliwienie? Nowe dziecko,nowe życie. Bardzo wygodne podejście. Taki facet może się rozwieść,zostać singlem i co nie ma już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większej bzdury dawno nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przeczytaj wlasny komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wiem ze pieniądze to nie wszystko, ale jeśli twój były nie interesuje się dzieckiem to wystap do sądu o wyższe alimenty. Prosta zasada im mniej czasu poswieca ojciec dziecku to niech daje wiecej kasy, wiecej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym sądem to różnie bywa - jak ma nową rodzinę to może się okazać że zacznie dawać mniej kasy, mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dość częsty przypadek ,że facet skupia się na dziecku kobiety którą kocha, także jeśli tracisz miłośc faceta może być różnie , zależy jaką ma osobowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5'31 to znowu ty nexiu ? ! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego,że alimenty będą wyższe jak dziecko będzie czuło się odrzucone przez ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.31 Tu jest mowa o jego dziecku.Co do tego ma osobowość,bo nie rozumiem? Albo jesteś odpowiedzialną i dojrzałą osobą,ale egoistą,który myśli wyłącznie o swojej wygodzie i osobowość nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast ale miało być albo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nexia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale gdzie tu jest egoizm? Egoizm to myślenie tylko o sobie... Ojciec zajmuje się rodziną, więc bycie egoistą jest wykluczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoizm?Ja bym to nazwała zwykłym bezdusznym s********m nie inaczej. Tak zachowują się tylko niektóre zwierzęta i na taki poziom jest zachowanie takich frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za d**ek, jego nowa pani urodzila mu bachora strasze dziecko idzie w odstawke. Mam nadzieję ze ten facet i jego rodzina nowzbędą kiedys cierpieć, tak jak teraz córka autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ojciec zajmuje się nową rodziną, dziecko z poprzedniego związku również do teh rodziny należy.To nie jest zabawka,którą można odłoży na półkę.I tak nie ma sensu ci tego tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość z 15'35 daje takie wpisy od jakiegoś czasu.To nówka faceta z dzieckiem z pierwszego związku i niezły hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo krótkowzroczne podejście,bo aktualna partnerka zawsze może stać się tą byłą a podejście faceta do dzieci z poprzednich związków dużo mówi o jego podejściu do życia, odpowiedzialności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×