Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wierzycie w ezoterykę, czary?

Polecane posty

Gość gość

Ja przez dłuugi czas, miałam do tego typu spraw bardzo sceptyczny stosunek i gdyby nie pewna sytuacja w zyciu, pewnie do dziś nie wierzyłabym że znajdę nowego męża z pomocą czarów, ale jednak się udało. Skontaktowałam się z niejakim gaap kadeszem, który zajmuje się rytuałami i po dość długiej rozmowie, udało nam się wspólnie zaplanować rytuał i po upływie około 3 miesięcy znalazłam mężczyznę, który zakochał się we mnie po uszy, a ja w nim też! Wcześniej brałam leki antydepresyjne i byłam w fatalnym stanie. Nawet moja córka mówiła, że się o mnie martwi. Jak sobie przypomnę tamte chwile, to mi się chce śmiać a nie płakać, tak jak kiedyś. Mi magia miłosna naprawdę pomogła i proszę nie mówić że to są jakieś gusła! Dla osób które chcą sobie pomóc zostawiam kontakt do kadesza (może wam pomoże, czego wam życzę) gaap.kadesz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magia miłosna... mmmm. Mam taką cudowną różdżkę miłosną - jest podobna do pałasza. To znaczy jest troche krótsza, ale za to grubsza. No i nie potrzeba do tego żadnego "kadesza" wydrwigrosza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanStanislaw
Za darmo jedna wrozbe to ma Beatris. Ja korzystalem z jej porad juz pare razy i sie sprawdzilo! To jej adres mailowy wrozkabeatris@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. Mi też sie sprawdziło. Wywróżyła że wygram samochód. I samochód się sprawdził!!! Tylko że nie wygrałem, ale mi ukradli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×