Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktoś74

wrabiany!!! jak sie bronić

Polecane posty

Gość ktoś74

W lipcu 2007 pomiedzyn mną a meżem mojej byłej doszło do szrpaniny, facet przebywał w moim mieszkaniu nielegalnie, po zajsciu facet oskarzył mnie o naruszenie nietykalnosci osobistej, i spowodowanie uszkodzenia Ciała poprzez kopniecie w kolano. Ja wiem ze łajzy nie kopnąłem poprostu wrabiają mnie bo ex nie ma zamiaru oddac mi kasy za mieszkanie.dzisiaj zastanowił mnie pewien fakt, otóż gosc ma miec zabieg Artroskopii czyli rekonstrukcji wiazadeł kolana, rzekome lekkie kopniecie które jak zeznał lekarz dyzurny do którego fagas sie zgłosił chyba nie mogło spowodować takich obrazeń... pewnym natomiast jest ze fagas wazy ze 120kg i trenował karate, tam prawdopodobnie doszło do owego uszkodzenia stawu(jeszcze przed zajsciem w lipcu 2007)Pytanie brzmi, czy lekkie kopniecie mogłoby wywołac koniecznosc rekonstrukcji wiazadeł w uszkodzonym wczesniej kolanie??Ja wiem ze goscia nie kopnałem ale kurde nie ma swiadków,ani ja ani on czy jest jakis medyczny sposób który udowodni ze przyczyna uszkodzenia nie mogłobyc lekkie kopniecie a wczesniejsza kontuzja..? Pomóżcie bo mnie wrabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprzeczać zaprzeczać
zaprzeczać. nic innego nie mozesz zrobić. Winę musza ci udowodnić, jak nie mają swiadków naocznych to raczej będzie im trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
miasta jesteście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on karatek
a Ty zwykły szary ludek?? To go moze dużo kosztować! Wykorzysał siłe i umiejętności przecieko Tobie, dawaj ostro w chłopacza :) Jak ktoś jest trenowany w sztukach walki, to robiąc komuś krzywdę ( musisz sobie o niej "przypomnieć"!!!) dostaje też ładnie po uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alezjaja
alez poco tam do niego skakales, jesli ty zaczoles on to wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z jakiego
miasta jeseś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie istotne bo mnnie oskarza o publiczne zniesławienie :)no facet wazy 2 razy tyle co ja i przyznał sie w zeznaniach ze mni walną głowa do tego był w moim mieszaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×