Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redrose76

zasiłek rodzinny

Polecane posty

Witam wszystkich na forum. Moje pytanie tyczy się zasiłku rodzinnego. Czy nie mając wyroku o przyznaniu przez sąd alimentów na dzieck nie przysługuje zasiłek rodzinny w moim przypadku? Tak mi powiedziała pani w MOPS. Wie ktos gdzie można o tych przepisach poczytać? Szukałem i nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłem przypadkiem na wyjaśnienie ustawa z dnia 28 listopada 2003 r o świadczeniach rodzinnych Dz.U. 2003 Nr228poz.2255 roz.2 art7 warto przeczytać w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama mamaa
a co ma zasilek rodzinny do alimentow? moze pani w Mops pomyliła zasiłek z funduszem alimentacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sam wychowujesz dziecko jestes rozwiedziony to tak musisz miec zasądzone aliemnty na dziecko jesli chodiz o zasiłek rodzinny a Fundusz to całkiem inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melnii nie mieszaj jesli są rodziną mąż żona i dziecko tak owszem alimenty nie są potrzebne ale jesli rodzic sam wychowuje to niestety ale są konieczne do uzyskania prawa do zaislku na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melnii tu sie zgadzam jesli nie maja wyroku rozliczają sie razem przedkładaja swoje dochody za rok 2007 ale on napisał na forum rozwodnicy wiec mysle że maja rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam rozwód. W ustawie powyżej jest jasno napisane. To nasi politycy takie reguły ustalają i to nie tylko to co w tej ustawie, bezsens, sto lat za murzynami, ale trzeba żyć, a o funduszu to sobie mogę zapomnieć, też porąbane przepisy. Dobrze że mam dwie prawe ręce. Pozdrawiam wszystkich co sami zmagają się z wychowywaniem swoich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redrose76 tez cie pozdrawiam jakbo co to zajmuje sie własnie rodzinnymi i FA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×