Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxTylkoJaxxx

Zdrada?Jak go sprawdzić...?

Polecane posty

Mam taki problem ponieważ jestem z chłopakiem ponad półtora roku.Zanim sie poznaliśmy miał dziewczyne ponad rok później ją zostawił.Po pewnym czasie był ze mną.Ona ciagle do niego dzwonila pisała itd.Pisała mi że się zabije jak go nie zostawie potraiła nawet przyjechać do niego do domu.Chodzili razem do szkoły ciagle za nim chodziła ciągle pisała i dzwoniła ciagle mnie wyzywała i tak jest do tej pory co prawda nie rozmwaim już z nią ale gdy rozmwiam z nim przez telefon to potrafi puscic mi strzalke i mu aby sprawdzić czy z nim rozmawiam On twierdzi że z nią nie gada i że nic ich nie łączy a Ona twierdzi że są inaczej.Wiem że ona nadal go kocha.Potrafiła na jednym z portali umieścic z nim zdjęcia aby zrobi mi na złość.Jak On był ze mna to w szkole znjalmym mowila ze to ona z nim jest.Juz nieraz miał zajęte i Ona tez On twierdzi ze z nią nie gadał bo nie odbierał ona twierdzi inaczej.On nie chce mi dawać swojego telefonu nawet nie moge nic sprawdzic. Kilka razy mi sie udalo to były smsy od niej.Nie wiem co zrobić ponieważ jego byla dziewczyna jest taka ze z miłości do niego zgodziłaby sie na to by byl ze mna a spotykal sie z nią.Nie wiem jak sprawdzic czy cos ich nadal łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina-83
ja tez miałam taki przypadek i okazało się że jednak spotykał się z innymi dziewczynami a nawet z jedną prawdopodobnie ma dziecko ale on twierdzi ze nie nie wiem co ci doradzić ale z tego co piszesz ja bym z tym skończyła wiem że do trudne ja do tej pory o nim myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziala
A po co go chcesz sprawdzać? Jeśli mu nie ufasz, zerwij z nim. Po co trwać w związku, w którym jedno drugiemu nie ufa? Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal, chcesz się upewnić, że Cię zdradza czy upewnić się, że nie zdradza? W ogóle to rozmawiałaś z nim o swoich wątpliwościach i obawach? Może lepiej wprost powiedz, że sądzisz, że on Cię zdradza z tamtą a jeśli tak nie jest to niech Ci da swój telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx - skarbie jesli Cię kocha, zostanie z Tobą i niczego nie musisz sprawdzać; jesli Cię zdradza, to odejdzie i tyle; to znak,że nie jest Tobie pisany; żadna walka, szpiegowanie tu nie pomogą,a jedynie pogorszą sprawę; jesli jesteś tej zdrady niemal pewna, rozejdź się z nim bez podawania tych swoich podejrzeń; jesli kocha prawdziwie - wróci, będzie walczył o Ciebie; jesli nie, poleci do bylej - tym razem już jawnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×