Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szał

zdrajca

Polecane posty

Gość szał

prawie rok temu rzucił mnie facet, starałam się bardzo pozbierać, potem okazało się, że odszedł do Panny, która była moją "kumpelką w internecie". Już jak byliśmy razem (trzy lata), byłam własnie o nią bardzo zazdrosna (jak widać słusznie). ON - Zostawił swoją byłą dla mnie (po 6 latach), mnie zostawił dla Niej po 3 latach. Myślicie, że jest tu tendencja spadkowa? i że ją rzuci po 1,5 roku ? hahahah To człowiek bardzo imprezowy. Wiedziałam o tym. Teraz po prawie 10 miesiącach od rozstania z nim znowu mam załamkę psychiczną. Bardzo chciałabym żeby mi to przeszło, bo jestem obecnie w związku, który jest bardzo wartościowy i nie chcę tego zepsuć. Bardzo chciałabym się zemścić, ale mieszkamy jakieś 100 km od siebie. nie odzywamy się do siebie w ogóle. On mi się codziennie śni i już prawie sfiksowałam. Nie oglądam go na portalach społecznościowych, chociaż nie powiem, że nie kusi. Wiem, że dobrze się stało, że się rozstaliśmy, ale mam ogromne poczucie bezradności i zła jestem na siebie, że to ja tego nie skonczyłam. pomóżcie, albo opowiedzcie swoje historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ci to pomoże, ale z opisu wynika że sama jesteś raczej bezwartościowa. Zabrałaś gościa jakiejś dziewczynie. Przez 3 lata nie przeszkadzał ci jego imprezowy charakter - pewnie sama masz taki sam. A najbardziej cie boli że to on kopnął cie w dope a nie ty jego. I w dodatku mściwa. Jeśli go choć trochę lubisz, to poradź temu gościu, który teraz jest z tobą żeby spiep/rzał od ciebie w podskokach jak najszybciej. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka go chyba przekonuje żeby spier/dalał, a on nie chce ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×