Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagmara848586

Zemsta...

Polecane posty

Gość Dagmara848586

Cześć wszystkim. Udzielam się na tym portalu pierwszy raz i liczę na wyrozumiałość ponieważ piszę to w nerwach. Na pytania typu czy się żale czy chwale nie będę odpowiadać bo muszę się po prostu wygadać i poszukać gdzieś wsparcia i tyle. Przez ponad 6 lat spotykałam się z facetem i było nam bardzo dobrze do czasu aż nie stracił pracy. Problem nie polegał na tym, że mieliśmy mniej pieniędzy bo nie było aż tak źle. Problem zaczął się w momencie szukania przez niego pracy (wtedy myślałam, że naprawdę jej szuka), był wiecznie zamyślony, miał problemy z erekcją (zaraz poznacie przyczynę), zaczął okazywać mi brak szacunku oraz co się później okazało ukradł kilka moich bluzek (o tym za chwile bo się tego nie spodziewałam) Wtedy myślałam, że sobie nie radzi z brakiem pracy itp., standardowe tłumaczenie samej sobie. Aż do wczoraj wieczorem. Miałam być u koleżanki na babskim wieczorku, typowe ploty i tanie wino. Niestety mojej koleżance pękł wyrostek i musiałyśmy pędzić do szpitala. Przechodząc do meritum zamiast pojawić się w domu następnego dnia, przyszłam do domu ok. godz. 22:00. To co zastałam wprawiło mnie w osłupienie. Ten śmieć, z którym byłam przez tyle lat robił zdjęcia moim rzeczą (biżuteria, buty, ubrania a nawet bielizna), miał je poukładane na jakimś białym prześcieradle. Dostałam szału, w pierwszym odruchu poszłam do jego szafy i wywaliłam wszystko przez okno a zalane przez deszcz podwórko (podwójna satysfakcja). Oczywiście wybiegł z mieszkania obrzucając mnie wyzwiskami. ON MNIE?! Ten szmaciarz!? Byłam tak wku...ona, że poszłam spać z kieliszkiem jakiegoś sikacza. Rano ogarnęłam się i wszystko przemyślałam. Urządzę mu małe piekiełko, mam dość traktowania kobiet jak zwykłe sz...ty. A potem każdy samotny buc powtarza w kółko, że kobiety lecą tylko na kasę. Pomijając całą resztę, która kłębi mi się w głowie. Mam zamiar wysłać jego rzeczy (nie jest ich dużo) za granicę. USA/Japonia/Australia, najłatwiej byłoby mi wysłać do Brazylii ponieważ mam tam ciotkę. I teraz najgorsze (dla mnie) Mam odłożone dokładnie 5470zł. (brakuje jeszcze 7tys.) Jeżeli ktoś z was chciałby mi pomóc byłabym najszczęśliwszą osobą na ziemi. Pozdrawiam Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co robil im zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara848586
Żeby sprzedać moje rzeczy. Też na początki nie zrozumiałam o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby sprzedal to mieszkając tylko we dwojke wiedzaialabys ze to on za tym stoi, nie ze mna te numery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara848586
Czy ja napisałam, że to wszystko sprzedał? Powiedziałam, że zakosił mi kilka bluzek. Ich zniknięcia nie zauważyłam bo myślałam, że są w praniu. Mam sporo ciuchów, więc nie chodzę ciągle w jednych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O parafian jakich mało, ale pomysłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ta przyczyna problemów z erekcją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam odłożone dokładnie 5470zł. (brakuje jeszcze 7tys.)" Chcesz wysłać jego rzeczy do cioci w Brazylii płacąc za przesyłkę 12.470 zł? Ale po co? Żeby on sobie po nie pojechał? "Jeżeli ktoś z was chciałby mi pomóc byłabym najszczęśliwszą osobą na ziemi." Za dziwaczy i oryginalny pomysł na żebractwo należy ci się gratyfikacja. Podaj numer konta do wpłaty - 50 gr brakujące do wina otrzymasz nie ruszając z domu na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoge tobie daj kontakt wspolczuje i szkoda mi ciebie bardzi.Szmaciarz odejdziesz od niego co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - witaj szmaciarz. Drobna rada dla ciebie: gdybyś powstawiało jakieś znaki przestankowe w swoją wypowiedź, to może byłaby ona czytelna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Nie ogarniam. Rozumiem, że pudzie dzisiaj oszukują w trzy d**y ale bez przesady. Żebranie wygląda trochę inaczej. Po drugie kogo dziwi, że przesyłka kosztuje ponad 12 kafli do brazyli. To nie jest list tylko pewnie pare kartonów średniej wielkiści. Ja jej nie pomogę ale wqrwia mnie już brak pomyślunku na Kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam napisać to samo. No i frajer nie pojedzie do Brazylii skoro jest bez kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer? Dlaczego frajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz? Może dlatego, że miał pewnie przy sobie fajną babeczkę, a jak większość facetów wszystko zjebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×