Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona się mści ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 29 a żona 25 lat. Po ślubie rok. Zona wyprowadziła się tydzień temu bliżej swojej pracy po tym jak znalazła moje jakieś 2 zakłady bukmacherskie/sportowe na kwotę 400 zł. Wcześniej mówiła, że ostatni raz i mam skończyć z meczami. Kupony które znalazła były z kwietnia albo marca... Zapisałem się na poradnię z własnej woli, kasę mamy w związku ok, mieliśmy kupować dom a ona się wyprowadziła i napisała, że złoży wniosek o rozwód, że się odezwie sms-em albo przyjdzie pocztą. Nie chce mnie widzieć, nie wiem gdzie mieszka i jaki ma adres. Po prostu się odcięła i nawet nie ma odwagi w oczy powiedzieć o rozwodzie tylko wszystko sms lub messenger. Nasze kolejne spotkanie będzie w sądzie - nie widzieliśmy się od 27 czerwca. Mam nową pracę i pracuję po 12 godzin ale za to w tygodniu mam 3 lub 4 dni wolnego. Nie wiem co robić - zrobiłem już wszystko. Jechać do niej pod pracę czy zostawić ? Napisać do naszej wspólnej znajomej z któą ona pracuje ? Napisałem, że drzwi są zawsze otwarte i jak chce to możemy ustalić nowe zasady życia wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to zemsta za to ze jej pomoglem ulozyc sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego niebędzie. Nie marnuj czasu. No chyba że trafisz jakąś wysoką wygraną. To by cię postawiło na nogi. A tak zmizerniejesz tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis czas temu był ten temat i było to prowo. Po co wklejasz temat gdzie się da ? cieszysz się jak przeglądasz watki,że ludzie łykają? Np. na uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 30-latkach tez wklejone to samo. 0/10 ten temat już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uczuciowym to samo. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może on ma kilka żon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×