Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Usune

Cinema City na dzień kobiet.

Polecane posty

Gość trinaa
Super akcja na pewno wezmę w niej udział :) Zgłoszę swoją przyjaciółkę i powiem jej o niej to mnie pewnie też zgłosi, a nóż widelec się uda. Super pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usune
No tak i nepotyzm się szerzy :D A tak na serio, To nie pomyślałem aż o takim sposobie, ale najwidoczniej polak potrafi. Wybrać film trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosso
Fajna sprawa taka akcja, nawet nagrody "pocieszenia" są takie w sam raz dla kobiet ;) Vouchery na produkty firmy Humanic, czyli buty, torebki i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluesss
Moim zdaniem jednak 30 nagród głównych jest dużo lepsze niż te vouchery, w końcu nie każdego dnia da się umówić ze stylistą i wizażystą i do tego kompletnie za darmo. A wiemy przecież że może być tylko lepiej po takiej przemianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usune
A wiecie kiedy jest oficjalne rozstrzygnięcie konkursu? No i jak oni będą wybiera te zgłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zgłoszenie na wszystkie moje koleżanki haha Może się uda i spędzimy fajny babski wieczór. Super pomysł! Oby co roku organizowali taki konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carries78
Też wysłałam zgłoszenie :) @Usune Trzeba po prostu wpaść do Cinema City w Twoim mieście i prawdopodobnie zweryfikować swoje dane ze zgłoszenia. Myślę, że jak się nawet nie uda to na pewno coś przygotują dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a macie jakieś info na temat tego konkursu? Można jeszcze wysyłać zgłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipglosss
A wybieracie na jakiś konkretny film czy to jest dla was obojętne? Ja idę na "Och Karola". Już dawno za mną chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cariess78
Ja idę na "Wojnę żeńsko-meską" albo na "Jak zostać królem. Może pójdę na dwa seansie jesli to będzie możlwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carries78
Znalazłam więcej info na temat konkursu Cinema City :) Brzmi naprawdę super, szczególnie możliwość poradnictwa na temat zdrowia i wyglądu. Nie mogę się doczekać! http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,55402,9199878,Metamorfozy_na_Dzien_Kobiet_z_Cinema_City.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipglosss
Wow, brzmi naprawdę fajnie! Nawet się nie spodziewałam, że to aż na taka skalę :P Dzięki za linka. Fajnie by było się załapać na taką konsultację u wizażystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusek
co najwyżej zwykłe delicje za 3,62 zł. Albo kwiatek zerwany na łące lub kupiony. Nie lubię materialistek wyczekujących na kosztowne podarunki. Po co mam cokolwiek dawać, skoro i tak wszystkie szukają milionera. Prawda boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusek
Skoro wg. kobiet jestem nikim, bo mało na przykład zarabiam ni emam auta i mieszkam z matką, to z jakiej racji mam im kupować prezenty? Do kobiecości trzeba dojrzeć w głowie, a nie po prostu być płci żeńskiej. Lub się w dodatku puszczać za pieniądze, co się coraz częściej zdarza. Tylko niematerialistka jest kobietą. Taka osoba płci żeńskiej, która dostrzega inne wartości poza pieniędzmi zasługuje na miano kobiety i która ma szacunek do swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borisek12
Wg mnie też liczy się gest, a nie jego wartość. Ale w tym także można skorzystać, wziąć udział w konkursie i mieć nadzieję że się wygra. W końcu Cię to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusek, nie wszystkie kobiety to materialistki a poza tym czasami fajnie jest zrobić coś dla siebie tym bardziej, jeżeli nasz facet się postara. A wysłać zgłoszenie na taki konkurs nic nie kosztuje, liczą się intencje i uczucie. Rozchmurz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfenstein10
Dokładnie, zgadzam się z Borisek i Malutką. Nie każda kobiet oczekuje gwiazdki z nieba bo wiedzą jakie są realia. Moja dziewczyna cieszy się z najmniejszej drobnostki bo wie, że to jest wyrazem moich uczuć. Taki konkrus jak z Cinema City to świetny pomysł, dla osób, które nie mają pomysłu albo kruchą u nich z kasą. Nawet jesli nic się nie wygra to liczy się gest i chęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenityland
Chłopak zabiera mnie do Cinema City na "Och Karol" :) Na pewno zgłosił mnie do konkursu tylko nic nie mówi :P Fajny pomysł na Dzień Kobiet, szkoda, że więcej kin nie organizuje takich imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarahh142
No mnie chłopak dziś też do kina zabrał i nawet zgłoszenie wypełnił prawie od razu. Powiedział że wg niego mi wystarczy tylko voucher na torebkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak minął wam dzień dziewczyny, wygrałyście coś? ;) Konkurs trwa do 11 Marca więc może się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benaaassi
Myślałam, że konkurs trwa do jutra, a tu niespodzianka :D Podoba mi się to, że ta impreza nie jest jednodniowa ale ma się szansę wygrać dosyć sporo fajnych nagród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_velvet1
No to jutro Cinema City będzie oblegane przez same Panie ;) Mają sporo nagród do rozdania, ciekawe czy będą jakieś nagrody pocieszenia dla tych które nie wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmaden123
Och Karol, taki sobie ale atmosferka w kinie była :) Byłam w szoku jak się dowiedziałam, że konkurs trwa aż do Piątku! Jutro będzie dobra okazja na kolejny wypad do kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×