Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Vanilia trafiłaś, jak fajnie:) dzięki za foto fajnej trójeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj minęły 4 miesiące jak naszej Bastylce zawalił się świat:( Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zmykam, przede mną pracowity tydzień, jeden z wielu. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam i ja do "przecinka" :-D Pozdrawiam ❤️ Bastylio ❤️ Terix ❤️ Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja trafiam do pokoju "obok" 🖐️ ❤️ Kawusie i herbatke zaparzyłam (__)? (__)? (__)? (__)? Miałam męczące sny i swędziała mnie skóra na rękach - tak jak kiedyś Majke :O - Dziękuje za pozdrowienia - też Cię pozdrawiam Majeczko ❤️ To skutek pochłonięcia sporej dawki cukru - wrąbaliśmy z małżowiną solidne porcje ciasta z rabarbarem i bezą ;) Ostrzeżenie dla mnie bo miałam juz dłuższy czas spokój. Ciasto zjedzą młodzi jak przyjdą jutro. A śniadanie zdrowiutkie :) http://3.bp.blogspot.com/-9QwRm5Q4hQQ/VRhm8I5TVeI/AAAAAAAAWnQ/BVfSusFdpIA/s1600/DSC_0038.JPG 🌻 http://www.jemdrugiesniadanie.pl/pliki/2015/06/truskawki.jpg 🌻 http://ciasteczkowy-potwor.pl/photos/photo_7614_large.jpg?1405110562 Czas zacząć nowy tydzień z energią - zajadajcie Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️pozdrawiam U mnie zimnica szaro buro. Tekla dzięki za herbatkę i śniadanko. Udanego dnia i zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przecinku :P Teklo, buziaki za zdrowiutkie śniadanko 👄. Vanilko, buziaki za to, że jesteś :D Dziewczyny, znowu robię się okrągła, bardzo mi się tyje więc chyba pora na dietę :P. Niedługo okres urlopowy i musimy być wylaszczone :) Wróciłam wczoraj wieczorem. Jestem wypoczęta i naładowana pozytywnie. Gotowa do dalszej pracy i jestestwa ogólnego. Myślicie już o urlopie? Wyjeżdżacie, rezerwujecie jakieś miejsca? Pozdrawiam Was serdecznie, każdą całuję i zasyłam dobre fluidy. Czekam bardzo na Bastylkę, Terix i Daisy...😍,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ija w nowym pokoju 👄 teklo..dzięki za kawunie ,sniadanie 👄 dorix...ja przemilczę temat tycia ...:O ciesze się ze miło spędziłaś czas mnie bardzo brakuje takiego oderwania się od rzeczywistości ..jestem coraz bardziej przemęczona codziennością :O Majka ....ty nie dzwon tylko pisz ... bardzo dziękuję ci za pamięć i pozdrowienia .. proszę wracaj do nas plisss. Zulko...dobrze masz z M ja to muszę ciągle być obecna przy pracach i ciągle chcę kogoś do tej pracy ale M jest tak uparty że szkoda gadać ..tylko że ja mam dość tej długiej drogi remontowej :O jak już jest to zaraz tel .i dopa zimna :O już mi wstyd mówić że coś robimy bo ileż mozna wiecznie robić i robić :O Beatylko.... sliczna ta szafa byłam na mom w garze i widziałam :) Fruwająca ..jak tam komunia ? kiedy wracasz do siedliska ? Vanilko... ano zimno jest u nas jak wszedzie :) Plotko... co u ciebie jak minęła niedziela ja spedziłam ją na kanapie... nawet obiad dziecko robiło kręgosłup mnie tak bolał po koszeniu żywopłotu powiedziałam sobie że to już chyba ostatni raz to robię wyrzucę go na zbity pysk ..trzymając nożyce wyprostowanymi rękoma można dostać kota a kręgi tylko trzeszczą :O Daisy ..machnij co u ciebie !!!!! Terix...zdrowka zyczę i czekamy na ciebie :) Bastylko.....❤️ miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ale zimno! Też jak Teekla miałam jakieś męczące sny i oczy same sie teraz mi zamykają... Jadę zaraz do apteki po leki dla mamy. Mimo zimna dobrego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł cieszę się, że trafiłyście:) Teklo śniadanko boskie, a już ten ciasteczkowy potwór - wymiękam i pożeram wsio, do ostatniego okruszka, wiesz co lubię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko to szacun za cierpliwość, sama pewnie nie zdzierżyłabym takiego tempa, i znając Twoją energię wiem jak się męczysz:o ale mądra z Ciebie żonka, bo przecież wiesz, że to tempo nie zależy od samego wykonawcy, jakby nie zawracali mu gitary już byłoby dawno po, prawda? a za ten żywopłot to klapa w tyłek zaliczasz, a jak już koniecznie sama to chociaż rozłóż to na raty, a nie na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix naładowane akumulatorki i tak trzymaj:) co do zwyżkowania wagi, też tak mam:o rozpasałam się i już 6 kilo na plusie i od razu jeden rozmiar większy:o masakra jakaś z tym niepohamowanym apetytem na słodkie i brakiem samodyscypliny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka i jak? ucięłaś komara, jak to mówi Vanilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis testujący pokazał się ale z opóźnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powtórzę,jutro odwiedza nas pisarka z usa, otwieram spotkanie o 18, więc pewnie nie zajrzę do czytelni, bo wrócę późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to moja myszka fisiuje - moja osobista się zrypała, więc pożyczyłam małżową - jest taka gruba jakaś i może niechcący coś naciskam z boku jak ją chwytam w dłoń i wtedy tekst znika:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę jeszcze pomarudzę, chcę zobaczyć czy nowa stronka przeskoczy bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam pomalować sobie pazurki, ale już późno, bo nawet jak wyschną przed spaniem, to i tak w nocy odciśnie się na nich kołdra czy poduszka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Okropny dzień dzisiaj był :-o - nic nie zrobiłam oprócz zupy jarzynowej, przerzuciłam drzemkę przez ramię i jeszcze bardziej jestem senna. Idę zaraz do łóżeczka, jutro rano mam rozprawę w sądzie, muszę być zwarta i gotowa o jasnym umyśle ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×