Odpowiedz na ten temat

Czytam, bo lubię

• Plotka2 2017.10.12 [06:15]
    Miłego dnia Kolezanki.
  • Teekla 2017.10.12 [09:46]
    Heloł lapka.gif
    w mojej wsi pogoda ładniejsza oczko.gif
    Wszystko od razu lepiej wygląda kwiatek.gif
    Terixiu - przykro mi że tak się rozwinęły dolegliwości.
    Ale widać że jakaś strategia leczenia jest i trzeba być dobrej myśli serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    Trzymam kciuki za szybkie wyleczenie serduszko.gif
    Vanilko - piłka u 3,5 latka to zabawa i forma wyżycia się w ruchu. Jeszcze nie oznacza prawdziwych zainteresowań.
    Cieszymy się że to robi ale nie oczekujemy że w rodzinie będzie drugi Lewandowski smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Jeśli pomoże to w harmonijnym rozwoju to będzie super.
    Vanilko -Będziesz teraz miała sporo radości jak dzieci sfruną do domku.
    Co jakiś czas będzie głośno w Twojej rezydencji serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    Ploteczko serduszko.gif - odłożyłam zakup okularów do po zabiegach. Recepta leży i po niedzieli ruszam do Vision Expres
    Jutro ostatni dzień zabiegów, w niedziele obchodzimy 60tke Małżowiny a potem załatwiam sprawy.
    Trzymam kciuki za sprawne przeprowadzenie zmian. Jak będziecie mieli stałe łącze w nowym domu to zaraz się zgłaszaj serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    kwiatek.gif
    A ja sporo mam do zrobienia bo 28go jedziemy a 1 listopada córka ma urodziny, pod koniec listopada synowa..
    Konsultacja u laryngologa i endokrynologa a 6 grudnia tomografia kręgów szyjnych.
    Okulary do wykupienia,
    za tydzień będe się opiekować dwoma kotami znajomego który wyjeżdża na 3dniową delegację.
    Powinnam odwiedzić dermatologa i dentyste.
    A święta za pasem - czas leci jak oszalały.
    Obiecywałam sobie odświeżenie przedpokoju - pechowiec.gif chyba po nowym roku dopiero.
  • vannilia 2017.10.12 [12:15]
    Cześślapka.gif
    Córka pomaga jak jest w domu,jak nie ma to radze sobie sama,ostatnio sernik łaciaty,kopiec kreta,sernik na zimno i bułki cynamonowe.
    Widzę ,ze chyba wszystkie mamy coś z tarczycą.
    Miłego dnia u mnie ciepło,ale szaro buro i ciemno .
    Schody życia mają cztery stopnie: dzieciństwo, młodość, dojrzałość i starość. Wchodząc ... nie wiesz, na którym stopniu zatrzyma się Twój krok. Ważne żeby tylko każdy przeżyć dobrze.
  • Vannilia 2017.10.12 [12:16]
    serduszko.gif
    Schody życia mają cztery stopnie: dzieciństwo, młodość, dojrzałość i starość. Wchodząc ... nie wiesz, na którym stopniu zatrzyma się Twój krok. Ważne żeby tylko każdy przeżyć dobrze.
  • zulka_ 2017.10.12 [12:55]
    lapka.gif chwila oddechu, więc się pokazuję
  • zulka_ 2017.10.12 [13:00]
    Teklo za śniadanko buziak wielki usta.gif
    ależ mnie zaintrygowałaś tą opieką nad parą kociambrówusmiech.gif rozumiem, że będziesz do nich chodzić, karmić, sprzątać i miziać (jak się dadząoczko.gif
  • zulka_ 2017.10.12 [13:04]
    Ploteczko a nie masz netu w telefonie w pakiecie z minutami? w domu używam wifi, a tak jak teraz to z pakietu, mam 10 GB na m-c i jeszcze nigdy nie udało mi się zużyć więcej niż 2 i tylko dlatego, że zapomniałem przełączyć na wifi i obejrzałam jakiś program
  • zulka_ 2017.10.12 [13:07]
    Vanilia w cukiernika się bawiszoczko.gif i bardzo dobrze, masz talent i ciacha smakują to dlaczego nie zrobić z z tego mini interesuusmiech.gif
  • zulka_ 2017.10.12 [13:37]
    Terix życzę wytrwałości w tej zdrowotnej wędrówce
  • zulka_ 2017.10.12 [13:40]
    do potem lapka.gif
  • Teekla 2017.10.12 [19:10]
    Zulko mam takiego młodego Sąsiada (przez ulicę), który adoptował najpierw czarnego Mariana a potem jeszcze przygarnął rudego Ryśka smiech.gif
    Sąsiad jest singlem, o kociaki dba - widze przez okno jak na niego czekają aż wróci z pracy.
    Znają mnie bo odwiedzam ich dwa razy w roku jezyk.gifsmiech.gif
    Koty są z Sąsiadem już prawie 8 lat serduszko.gif
    W poniedziałek obgadamy szczegóły i od środy będe miziać oba smiech.gif
  • gość 2017.10.12 [19:17]
    jestem ,jednak nie mogę sie zalogować.
    Zulko nie mam w pakiecie neta,bo jak podpisywałam umowe nie był mi az w tel tak bardzo potrzebny.Teraz juz wczesniej wypowiedziałam tel bo konczyła mi sie umowa a przeczuwaliśmy ze bedziemy mieli problemy z przeniesieniem neta do L,choc wczesniej zapewniano nas ze problemów nie będzie usługe sie przenosi na adres zameldowania bezpłatnie. A jak nie możliwości przeniesienia usługi to sie ja rozwiazuje z winy operatora.Tak więc teraz chcielismy to zrobic i jest wielkie dno.Nie ma możliwości,wywalczyliśmy tylko ze nie bedziemy musieli miec tel stacj.A musimy umowe podpisac na 2 lata,cenowo nie odbiega od innych dostawców,ale liczy sie zasada a mnie deneruje jak cos musze robic na silę.Mogłabym więc juz podpisac nowa umowe na komórki bo akurat mozemy bo sie koncza 3 albo nawet 4.Ale nie będę tego robiła,bo nie znosze jak ktos narzuca bezprawnie.Jeszcze musimy sie zastanowic czy nie iśc na droge sadowa,ale czy warto? I tak net jest potrzebny ,ponosi sie koszty prawników.Nie wiem co mamy zrobić.Nie lubię sie poddawac jak wiem ze robia to bezprawnie. Można powiedziec ze od poniedziałku po 2 razy dziennie jestesmy w salonie bo jakies pisma,tu nas zapewniaja ze powinna byc umowa rozwiązana.A jednak nic z tego.
    Jeszcze mi potrzeba tylko takich problemów jakbym miala malo innych
    Po prostu jestem zmęczona tym wszystkim.
  • gość 2017.10.12 [20:43]
    Teklo bedziesz przynajmniej miała moc miziaków.A nie zdecydowałas sie jeszcze na swojego własnego?Nie podjeliście takiej decyzji?
    No nic pewnie po całym dniu nerwów położe sie grzecznie.
    Dalej niezalogowana Plotka pisze
  • Teekla 2017.10.12 [22:04]
    Ploteczko - spokojnie, bez nerwów. Nie warto sie użerać. Ale warto naciskać bo dostawcy próbują na ile klienta mogą wypuścić w maliny. Czasem trzeba sie dobrze przygotować punktować ich za błędy i troche agresywnie domagać sie niższych cen, lepszych pakietów, warto powtarzać, że takie usługi macie w d... i pójdziecie do konkurencji..
    A internet będziecie mieli wcześniej czy później - ofert jest sporo.
    Plotko - nie chcemy teraz zobowiązywać się, małżowina stara sie o wcześniejszą emeryture, chcemy troche pofruwać zanim jeszcze zdrowie jest.
    Ale jestem czujna i jakby mi wpadła w ręce jakaś "bida" to bez wahania - zaopiekuje sie serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    Dobrej nocy dziewczynki lapka.gif
  • dorix 2017.10.13 [08:17]
    Wejdę?
    Jeśli chcesz - znajdziesz sposób. Jeśli nie chcesz - znajdziesz powód.
  • dorix 2017.10.13 [08:18]
    nie widać?
  • Vannilia 2017.10.13 [08:21]
    lapka.gif kawusia i herbatkaUUUUUUUUUUUUUU
    Miłego wekeendu.
    Wczoraj zmarł nam wujek,bardzo bliska rodzina.
  • dorix 2017.10.13 [08:22]
    Kochane Jestem.
    Wylogowanie się z pracorowego komputera by w domu laptop mnie wpuszczał NIC nie pomogło.
    Dalej w domu nic nie mogę do Was napisać.
    Ale nic to , nie poddaje się jezyk.gif .
    Jestem troche zaorana w pracy więc mam niezawiele czasu.
    Zatem szybciutka kawunia.
    I do niej drożdżówka.
    Sercem z Wami serduszko.gif .
  • dorix 2017.10.13 [08:27]
    Vanilko, obie kręciłyśmy się po Czytelni.
    Współczuję smierci bliskiej osoby smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifserduszko.gif .
  • gośćterix 2017.10.13 [09:01]
    lapka.gif
    Vanilka serduszko.gif
    Dorixlapka.gif mój też nie chce mnie przepuszczaćwsciekly.gif
    Wczoraj mnie było, bo leżę z temperaturą, dopadł mnie wirus.Miłego dnia wszystkimlapka.gif
  • Teekla 2017.10.13 [09:44]
    Heloł lapka.gif
    Dziękuje za kawusie, drożdżóweczke
    Vanilko - serduszko.gif przykro mi bardzo serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif
    U mnie jesiennie, ładnie, nastrojowo.
    Dzisiaj ostatni dzień zabiegów - ufff nareszcie
    Potem zakupy na niedziele
    A póki co zostawiam kanapki:
    http://www.fabrykasily.pl/upload/gallery/2015 /09/id_3166_1443524185_1260x410.png
    kwiatek.gif
    http://www.mojegotowanie.pl/media/cache/defau lt_view/uploads/media/default/0001/58/2dc9b1a3d8f2a883f23f15 cdafea816a0fd531fe.jpeg
    i życzę dobrego, udanego dnia kwiatek.gif
    Terixiu - zdrowiej nam serduszko.gifserduszko.gifserduszko.gif - aspirynka na stoliczku koło kanapek i gorąca herbatka
    edytowano 2017.10.13 [09:47]
  • gosc Orsejowa 2017.10.13 [11:41]
    wylogowało mnie zly.gif
  • Orsejowa 2017.10.13 [12:02]
    Proba z telefonu
    Zulka Beatulam Teekla Plotka Terix,Dorix, Bastylka Vannilia Fruwająca Daisy
  • gosc orsejowa 2017.10.13 [12:20]
    Witam z tel .nie lubie pisac jakoś nie poręcznie mi zly.gif
    Tu mnie wylogowało samo jakies cholerstwo .....
    Vanillko ..serduszko.gif
    Jesli chodzi o prace to moje dziecko pracowało w barze ...a syn najlepiej niech się uda do galerii i popyta z barach sklepach agd ... media ...tam zawsze potrzeba st... i godziny łatwo dopasować ..ciekawe jak będzie jesli pisiory zamkną sklepy w niedziele pechowiec.gif przecież tam pracuje wielu studentów .....ludzie dorabiają do pensji przy rozkładaniu towaru przeważnie w łykendy pechowiec.gif smae dobre zmiany pechowiec.gif
    Wszystko drożeje ..walczymy albo i udajemy że jest smog a dyputat weglowy dla górników jest by było poparcie ...ciekawe kiedy to wszystko walnie bo ja już mam dość ..wkurza mnie jak ktoś za mnie planuje mi wolne itd..zly.gif
    Milego weekendu [czec]
    PS.. Teklo dzięki za fotki są cudne ..kawaler z wnuka już ..bardzo dobrze bo takie granie w piłkę chlopaka rozładuje emocje itd.
  • gość orsejowa 2017.10.13 [12:27]
    A widzę że z niego wulkan energii usmiech.gif
    Qurcze ciekawa jestem co to pioruństwo nas blokuje zly.gif
    mam wiele roboty bo mama ma imieniny w niedziele i oczywiście trzeba coś zrobić ..przygotować dla gości pechowiec.gif
    U mnie dośc ładnie ale wieje ..
    Plotko ..zrobie ci fotkę ulicy mojej choć pewenie widziałaś już na F.. link jest udostępniony mego osiedla choć to nie moja ulica ale one wszystkie takie same wieć jesli chcesz to zerknij proszę usmiech.gif
    lapka.gif kochane
  • Vannilia 2017.10.13 [23:10]
    dobrej nockispioch.gif
  • Vannilia 2017.10.14 [08:59]
    Cześć kawusia herbatkaUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
    Miłej sobotyserduszko.gif
  • gośćterix 2017.10.14 [10:41]
    lapka.gif
    Dzięki Vanilka za kawęusta.gif
    Dzisiaj już jest trochę lepiej, temperatura odpuściła ale nadal mam kaszel. Musiałam zrezygnować z piątkowego masażu, ale umówiłam się na następny tydzień.
    Plotka ze wszystkimi są jakieś przepychanki, bo im chodzi tylko o to żeby klienta złapać, a później nich się dzieje co chce. My już odpuściliśmy, w czerwcu M przedłużył umowę z Vectrą, za cały pakiet miało być 90 zł, rachunki przychodzą na 100, bo pracownik się pomylił w wyliczeniach. Pracownik się pomylił, klient płaciwsciekly.gif
    U mnie pada i wieje, na razie nie wychodzę z domu, M wziął urlop na przyszły tydzień żebym mogła wyleżeć a ja na wtorek zaplanowałam działkęsmiech.gif
    Miłego dnia wszystkimlapka.gif
  • gość 2017.10.14 [18:44]
    Witam Plotkowo
    Jestem wieczorkiem ,ale zalatana jakoś..
    Terix jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie czy iść na inna droge z dostawca nie podjelismy.
    Mysle cały czas czy warto sie denerwować co innego jest na infolinii niz w salonie.Wiem jedno ze komórki musimy podpisac gdzie indziej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...