Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

witam w nowej czytelni, mam nadzieję, że traficie:) jeśli i ta będzie fisiować, to może trzeba będzie zmienić kategorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Zulko 🖐️ melduje sie posłusznie Coś chyba z kafeterią jest nie-tak bo dwa dni temu nie dało się logować i cały dzień miałam komunikat o błędzie Orsejko kochana ❤️ gratulacje wielkie dla Taty ❤️ ❤️ ❤️ - Zuch z Niego ;) ❤️ Dzięki za pyszny torcik mmmmm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - wziełąś się z cafe za bary :D - też Zuch jesteś :D 🌻 Zulko dobrze, że mejlem posłałaś ❤️ Zobaczymy jak dziewczynki sprawdzają poczte :P Tylko Terix może nie być bo w tej chwili chyba myśli o zabiegu a nie o Forum .... ❤️ Ale może akurat jeszcze zajrzy przed szpitalem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w czytelnianym labiryncie pokoi :D No wczoraj myslałam, ze wyjdę z siebie. Skakałam i plułam w Czytelni, a nawet waliłam pięściami...i nie chcieli mnie wpuścić :D. A niech to licho.... Mam nadzieję, że TUTAJ będzie nam dobrze i będziemy miały do siebie 24 godzinny dostęp. Kawunię podaję! (_)> (_)> (_)> Herbatkę też !_!? !_!? !_!? A do tego biurowe pączusie. A niech tam doopa rośnie. Ładnej pupy nigdy dość :D Dziewczyny korzystajmy z lata. U mnie pod płotem zatrzęsienie malin. Cudny widok :) Orsejko, Czytelniane całuski dla Tatuńcia....cacy wiek :D Terix 😍....myslimy o Tobie 😍. Całuję wszystkie i biorę się za biurowanie :):):) Dobrego dnia 🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D 🖐️ Dorixu za kawusie dziękuje ❤️ Ostatnie tygodnie lata - korzystam, jeżdże na rowerze i robie weekendowe wypady w góry. W naszych lasach intensywnie o tej porze pachnie kozłek lekarski(waleriana) - uwielbiam ten zapach :classic_cool: W mojej wsi nad jeziorem w niedziele był RunArmagedon, fajna impreza która wchodzi w tradycje miasta: to przełajowy bieg rzez las, z przeszkodami, ekstremalne trudności. W ogóle we wsi zapanowała moda na sport i zdrowy tryb życia. 🌻 Sięgam po pączka do kawy :P a potem na rower :D 🌻 ale oprócz pączusi trzeba zjeść coś jeszcze: http://cafegazeta.pl/wp-content/uploads/2015/09/10-pomys%C5%82%C3%B3w-na-zdrowe-przek%C4%85ski-1040x700.jpg 🌻 W niedziele szyłam worek do przedszkola dla młodszego wnusia - dżinsowy z kolorowymi aplikacjami. No i zepsuła mi sie maszyna :O będe musiała poszukać serwisu. 30 lat bezawaryjnej pracy a tu masz:O Jeszcze musze uszyć poszewke na podusie przedszkolną. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham i cieszę się, że trafiłyście:) Dorix optymistko nasza kochana:) i obawiam się, że pewnie i ten czytelniany pokój prędzej czy później się zatnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko i ja dziękuję za torta-czorta, mniam, a Jubilatowi raz jeszcze sto lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak pech to pech:o mam nadzieję, że trafisz na kumatego serwisanta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix u nas też zaczęły się maliny, ale tak jak są śliczne - piękne malinowe, tak mało słodkie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie za mało słońca u nas, wczoraj mocno się ochłodziło, a po południu lało jak z cebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam. 😍. Pachnącą kawunią (_)> (_)> (_)> Parującą herbatką !_!> !_!? !_!> Tradycyjnym pączkiem, który zawsze jest :classic_cool: Kochającym Was sercem 😍😍😍 Nadzieją..... COŚ BYĆ MUSI ZA ZAKRĘTEM :):):) Dobrym słowem...MY JESTEŚMY NAJLEPSZEI DAMY RADĘ ! 🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, ja nie lubię zapachu walerianu ( u mnie tak sie nazywa kozłek). Kiedyś w moich okolicach długo i namiętnie uprawiano go na pobliskich polach w celach zarobkowych. Nawet dokumenty w biurze nam śmierdziały! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze Teklo, fajni ludzie mieszkają w Twojej wsi, otwarci na sport. To brzmi optymistycznie. U mnie często organizujemy jakieś "wyjściowe z domu" akcje dla ludności...i zawsze z marnym skutkiem. Najlepiej jak się zaprosi jakis zespół disco - polo. Wtedy młodzi przyjdą poskakać :O, a starsi przyjdą zobaczyc jak młodzi skaczą. Ja zawsze jestem w tej pierwszej grupie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, jeśli nawet i ten czytelniany pokój zatrzaśnie sie na amen....to znajdziemy jakieś wyjście. Wszak jesteś naszą najbardziej kreatywną kulturalno - oświatową na pokładzie :D HA! 😍 Dziewczyny, rewelacyjnego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ melduje sie na kawusi i pączku Dorixiu ❤️ Dorix - ja też nie lubie zapachu waleriany(u nas ma rodzaj żeński :D) Kiedyś moja Małża miał nerwice żołądka - przepisali mu kozłek do zaparzania i picia. A matko jak to śmierdziało!!! Ale zapach kozłka w lesie to już inna spawa, jest delikatnie wyczuwalny i w mieszance innych leśnych przyjemnych zapachów. Bardzo fajny. Dziewczynki Dorix dobrze mówi - jak padnie Kafeteria to znajdziemy inny sposób na kontakt. Mamy adresy mejlowe, można też wrócić do komunikatorów których jest sporo, teraz prawie każdy portal ma. Dorix tak trzymaj i potrząsaj swoją wsią itak jak to robisz :D ❤️ Komu pączuszek to za mało zostawiam pyszne kanapki z jajkiem i łososiem: http://tipsforwomen.pl/wp-content/uploads/2017/05/Depositphotos_5534272_l-2015.jpg Terixiu zjedz śniadanko przed wyjściem do szpitala ❤️ ❤️ ❤️ nie wiadomo ile posiedzisz na izbie przyjęć :O 👄 Wszystkim miłego dnia życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję :) Dorix.. dzieki za kawunie 👄 Terix.. ❤️ Teklo..🖐️ Wczoraj i dzisiaj rano nie mogłam otworzyć drzwi do naszego pokoiku ..myslałam ze mam zły klucz ale nie ..teraz dopiero się udało .. Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Trafiłam :-). Teraz zbieram się do pracy. Trochę się u mnie dzieje ale postaram się później poopowiadać. Buziaki dla wszystkich 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko, widziałam, że w starym pokoju ciagle biegałaś za nami z tortem :D . Od drzwi do drzwi :D Buziak za upór :D No qrcze Teklo, sprawdziłam w necie i masz rację . Nasz walerian to pospolita waleriana. Tyle, że skoro forma żeńska to dlaczemu nazywają się "krople walerianowe"??? . Powinny się nazywać" krople waleriany" ! Ot, wymadrzam się. Betulko nieustannie czekamy na wieści i czekamy na dietę! Pewnie rzucimy poranne pączki do kosza :D. Przybywaj więc z doradztwem! Buziaki popołudniowe wszystkim zasyłam 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×