Odpowiedz na ten temat

Debiutancki tomik poezji zatytułowany Uzależniona

 • karinaw275 2017.07.31 [10:36]
  Debiutancki tomik poezji Uzależniona, którego autorką jest Agata Duma, został podzielony na trzy części oraz została wydana edycja specjalna.
  24.05.2017 została zaprezentowana ostatnia część z tego cyklu zatytułowana jako: Uzależniona, trzecia część. Publikacja zawiera 30 wierszy oraz kilka niespodzianek dla swoich czytelników, m.in. autorskie rysunki, podziękowania i szczegółowe wyznania o tym projekcie. Pierwsza część tomu została wydana w 2014 r. oraz 2016 r. Wydanie składało się z 40 wierszy, a wśród nich znajdziemy taki poemat, jak „Nieodwracalne”,który można pobrać za darmo
  w księgarni publio w formie ebooka. W kwietniu 2016 r. została opublikowana druga część Uzależnionej, na którą złożyło się 38 wierszy.
  Ten nowo wydany materiał, który przyniósł wiele wierszy oraz poematów o tematyce: wyznań, refleksji, nadziei i miłości jest zakończeniem etapu debiutanckiego tomiku poezji.
  18.07.2017 r. Swoją premierę miał specjalny filmy o Uzależnionej, który dostępny jest w serwisie youtube.com i można oglądać go za pośrednictwem kanału wydawnictwa Ridero.
  Link:
  https://www.youtube.com/watch?v=7rDpcQp-5hQ
  Niektóre utwory można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej książki: https://ridero.eu/pl/books/uzalezniona_3/

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...