Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaanna

fajne książki

Polecane posty

co ciekawego czytaliście ostatnio ? ja np. Allison Pearson \" Nie wiem jak ona to robi\", świetnie napisana, taka Bridget Jones, której marzenia się spełniły: robi karierę, ma męża i dzieci...ale... Ma być ekranizacja niebawem:) Beata Pawlikowska \"W dżungli życia\", baardzo mądra i szczera, poniekąd autobiograficzna, książka. Teraz czytam \"Polkę\" Manueli Gretkowskiej, lektura z gatunku \"zaległych\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" nie wiem jak ona to robi\'- czytałam, bardzo fajne ;).Mnie ostatnio zauroczyła\"Po prostu raezm\' Gavaldy- zupelnie niebanalna- na długo zapada w pamięć, a obecnie czytam sobie -\"Lolite\' Nabokova ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems: zobaczymy jak wypadnie filmik:) O Gavaldzie nie słyszałam, dzięki za ten trop. Na mojej półce czeka \"Cień wiatru\" Zafona, podobno także z rodzaju niezpomnianych lektur:) Zaraziłam się Pwlikowską, nie zbytnio lubię podróżniczych książek ale sięgnę jednak. Pióro ma fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami wiecie kto: dzięki za doping, bo Zafon tak sobie stoi u mnie na półce i stoi....no, to się wezmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
"Dom sióstr"- bardzo wciągnęła mnie ta książka. Polecam "5 osób, które spotykamy w niebie" i "Pachnidło":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam OMINĄĆ PARYŻ - Małgorzta Warda Świetna, zabawna taka życiowa książka dla każdej z nas i o nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cieszę się,że mogłam pomóc =)- zawsze do uslug =].Sama bym chetnie cos jeszcze więcej poczytała, ale niestety musze się uczyć na poprawkę... brr.No, to się pochwaliłam ;)... Co do \'cienia Wiatru\'- koleżanka bardzo gorąco mi polecała, ale tą cegłę pochłonę dopiero w październiku =]. Z moich ulubionych polecam gorąco- oczywiście standardowo\'Samotnośc w sieci\' oraz \'\'zespoły anpięć\' i całą Terakowską- szczególnie \"Ono\' Poczwarke i Tam gdzie spadają Anioły =].Może jeszcze \"jesienną miłość\' , ANioła Stróża -Sparksa. Z rewelacji - \'\'Majjada- kobieta Iraku\'=] to tak mi się przypomniało ;) \'Love story\' i \'opowieść olivera\'-to E.Segal`a, Onichimowskiej\' Lot kmety\' i \'Hera, moja miłość\'- o tematyce \'narkotykowej \';)...Jak mi sie coś przypomni to dopisze =). Wy też piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosko, jeżeli książka ma nie tylko ciekawą fabułę ale i błyskotliwy styl, w jakiej ją napisano.To apropos beletrystyki szczególnie.Wtedy każde słowo \"smakuje\":) Z popularnonaukowych (psychologia) czytam teraz\"Toksycznych ludzi\" Lillian Glass, temat niestety przykry dość;) ale to przydatna w życiu wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusiaaa
ostatnio przeczytalam wciagajaca ksiazke o historii samej autorki ktora pojechala do Afryki i tam poznala milosc zycia, ciekawe watki i losy bohaterow a takze interesujaco opisana kultura Masajów "Biała Masajka" Corinne Hoffmann dla osob lubiacych ksiazki sensacyjno z duza domieszka milosci, nieszczesliwych losow... Wilbur Smith "Szlak orła" jesli lubisz intrygujace powiesci przepelnione pikantymi tresciami-- "11 minut" Paulo Coelho zycie nastolatkow pochlonietych narkotykowym nalogiem, gwarantuje ksiazka dostarczajaca mocnych wrazen "My dzieci z dworca ZOO" polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusiaaa
sensacyjno-przygodowe mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
martaanna "Dom sióstr" - Charlotte Link "Pięć osób, które spotykamy w niebue" - Mitch Albom "Pachnidło" - Patrick Süskind Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
Polecam również ksiązki, które przeczytałam kilka lat temu "Kwiat pustyni" Waris Dirie - oparta na faktach, baaardzo dobra książka oraz książka Williama Whartona "Spóźnienie kochankowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki- typowo \'babskie\'- dużo miłości i emocji =]. polecajmy sobie książki, które warto przeczytać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
emenems , które to babskie książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno do \"babskich\" można zaliczyć zabawną \"Jestem nudziarą\" Moniki Szwai:) polecam. Tej samej autorki też niezły \"Romans na receptę\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babskie- na pewno dziennik \'Bridget Jones\', czyw spomniane już\' Zespoły anpięć\' oraz\' Mężczyzna do towarzystwa\' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up and down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiera Maciej \"Epidemia zamkniętych serc\" Kalicka Manuela \"Wirtuane zauroczenie\" Kowalewska Hanna \"Letnia akademia uczuć\" Mayes Frances \"Pod słońcem Toskanii\" Kalicka Manula \"Szczęście za progiem\" Kordel Magdalena \"48 tygodni\" Min Anchee \"Cesarzowa Orchidea\" See Lisa - Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz Kowalewska Hanna - Tego lata w Zawrociu Kowalewska Hanna - Góra śpiących węży Katner Grażyna - Iwona czy Agnieszka Sa Shan - Cesarzowa Blume Judy - Wakacyjne siostry Sasson Jean - Dziecko Estery Czarnota Krzysztof - Niosąca radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostsnio z oporami , ale przezytałam \"Spaloną żywcem \"Soudad straszna , poruszająca opowieść ......co drugą stronę nie mogłam uwierzyć , że to się działo i dzieje naprawdę .............urodzić się arabką to ............same przeczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam coś lekkiego, łatwego i przyjemnego, ale nie zwalniającego od myślenia i zastanowienia się nad naszą ludzką naturą, do \'wchłonięcia\' przez dwa wieczory :) Mianowicie \"Sprawiedliwość owiec\" Leonie Swann. Jak to pisze sama autorka filozoficzny kryminał, którego głównym bohaterem jest stado owiec, któremu zamordowano pasterza. Owce postanawiają przeprowadzić śledzctwo i odkryć prawdę o mordzie i mordercy. A przy okazji dowiaduję się mnóstwa rzeczy na temat ludzi i przy okazji na temat samych siebie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) dzięki za wszystkie nowe propozycje i sugestie. Jak kania...: świetna stopka. Wpisuję do swojego kajetu z mądrościami:) Czytając różne rzeczy \"wyławiam\" często rozmaite piękne myśli i je notuję. Powstała spora kolekcja:) Póki co chłonę Gretkowską, w dalszej kolejności skorzystam z podpowiedzi tutaj znalezionych. Pozdrawiam, dobrego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×