Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osakosa

filmy o raku

Polecane posty

Szukam filmów, gdzie jest wątek dotyczący choroby nowotworowej. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film pt.
P.s. Kocham Cię - na podstawie książki, facet umiera na guza mózgu, zostawia zonę, przygotował dla niej 12 pocieszających, optymistycznych lisów, które ona otrzyma po jego śmierci, po 1 każdego m-ca przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość film pt.
listów a nie lisów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja........
Za wcześnie umierać film z Julią Roberts....książka też jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeleelemele
Z tych co ja znam, to są: 50/50 4. piętro Oskar i Pani Róża Bez mojej zgody Patch Adams (tam to tylko wątek poboczny) Choć goni nas czas Ostatnia piosenka Szkoła uczuć Keith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeleelemele
Czas, który pozostał o tym zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Con amore Salomonowa decyzja Tajemnice rodzinne Wszystko dla mojej córki Za wcześnie umierać Słodki listopad Dwie kobiety Przez dotyk Czułe słówka Łzy matki Mamuśka Love story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta XX
50/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamakamakamaaq
Może ktoś z was oglądał film, w którym też przewija się motyw raka. Bardzo chciałabym do niego wrócić niestety nie znam tytułu... Leciał kiedyś na Polsacie. Był o kobiecie, której mąż i chore dziecko zginęli w wypadku (bodajże katastrofie lotniczej) ona chyba została z jeszcze jednym dzieckiem. I po śmierci okazało się, że mąż ją zdradzał z jej przyjaciółką (główna bohaterka była chyba ruda, a jej przyjaciółka blondynką). Ona pomaga przy bezdomnych/ narkomanach. Później jej (była) przyjaciółka choruje na raka i prosi ją, aby ta zajęła się jej dzieckiem po jej śmierci. Tyle z niego pamiętam:P Byłabym wdzięczna za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_x_x
odrobina nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo.o
Ósmoklasiści nie płaczą ---> koniecznie obejrzyj, spodoba Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcdc
camino polecam chora dzieczynka i jej religijna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choraklała
Jasne błękitne okna dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wspomnial o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga992
'Now is good' - cudowny, poruszający film. Daje wiele do myślenia tym, którym jest ciągle mało w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
dziś jestem blondynką. Super film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeggies
Ja również kiedyś miałam okazję oglądać film z rakiem w tle,ale za chorobę nie pamiętam tytułu.Młoda energiczna i ladna kobieta po skierowaniu na badania dowiaduje się ze ma raka w jelicie i zakochuje się w lekarzu...piękny może i mi ktoś przypomni tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmeggies
Oglądałam również piękny film z rakiem w tle pt."Cudowny Dar"polecam gorąco,napewno Tobie jak wielu innym ludziom się spodoba,jeśli go obejrzysz napisz co o nim myślisz,proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzaaa232
Znam dużo więc wymienie tytuły i pare zdań dopisze 1. Keith - chłopak zakochuje się w Natalie jednej z popularnych dziewcząt w szkole. Wkrótce się zakochują w sobie ale ona nie wie o nim jednej rzeczy 2. Dziś jestem blondynką - jest to film o dziewczynie która w wieku chyba 25 lat dowiaduje się o chorobie (rak). Jej mama która miała raka pomaga jej. Wkrótce przyjeżdża jej koleżanka i zaczyna się perukowe szaleństwo 3. Bez mojej zgody - film jest o dziewczynce chorej na raka i jej siostrze która czuje się jakby została tylko urodzona po to aby pomóc siostrze. 4. Niech będzie teraz - Tessa jest chora na białaczkę. Stwarza listę rzeczy do wykonania przed śmiercią. Wkrótce dowiaduje się że jej przyjaciółka jest w ciąży a do tego dochodzi zauroczenie w sąsiedzie. 5. Ósmoklasiści nie płaczą - Akkie dowiaduje się że jest chora na białaczkę. Jej największy rywal ze szkoły na boisku do piłki nożnej po informacji że Akkie nie zagra w zbliżających się mistrzostwach organizuje jej niespodziankę. 6. Nad życie - film o Agacie Mróz polskiej siatkarce chorej na raka i o jej poświęceniu. 7. I że cię nie opuszę - małżeństwo ma wypadek. Mężczyzna wychodzi bez szwanku natomiast jego żona nic nie pamięta. 8. Ostatnia piosenka - zbuntowana nastolatka przyjeżdża wraz z bratem nad może do domku ojca. Ich rodzicie się rozwiedli. Zakochuje się tam w chłopaku który jest wplątany w sprawę w którą został wkręcony jej ojciec. 9. Szkoła uczuć - Landon jest jednym z popularnych osób w liceum. Dostaje karę w której będzie musiał zagrać w spektaklu. O pomoc prosi córkę pastora. Wkrótce się w niej zakochuje lecz jest już za późno na ratunek dla niej. 10. Gwiazd naszych wina - Hazel jest chora na raka z przerzutami na płuca. Matka wysyła ją na spotkania grupy wsparcia. Wkrótce poznaje Augustusa Watersa i się w nim zakochuje ze wzajemnością. 11. Błękitny motyl - marzeniem chłopca chorego na raka jest zobaczenie na żywo błękitnego motyla. Jego matka prosi jednego z najsłynniejszych entomologów o pomoc. Mam nadzieję że mój komentarz się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćmeggies chodzi ci o odrobinę nieba chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzaaa232
gośćmeggies chodzi ci o odrobinę nieba chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta serc film o chlopcu z guzeo mózgu ktorego marzeniem jest lobic rekord w ilosci kartek camino oskar i pani roza reszta byla juz wymienianana a polecam tez ksiazke kamień w rzeke.... iii na podstawie szkoly uczuć jesienna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* 'gwiazd naszych wina' * 'bez mojej zgody' * ' osmoklasisci nie płaczą ' * ' szkoła uczuć ' * ' 33 sceny z życia ' * ' nad życie '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam "Zapnijcie pasy" o którym nikt wcześniej nie wspominał. Bawi i wzrusza do łez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich filmów oglądać nie mogę. Wystarczy mi to, co przeżyłam w świecie realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki912
kiss and cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×