Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co myślicie

Gunsn Roses

Polecane posty

Gość Co myślicie

o piosence November Rain Guns'n Roses. Pomomo tylu lat to nadal hicior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
oczywiscie...wogole guns n'roses nadal ejst dla mnie niezastapiony - i oczyiwscie axl rose :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna10
November Rain to cudo dla ucha i teledysk tez jest niezly. Czy ktos wie dlaczego zespół sie rozpadl i co sie dzieje z Axlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Muzyka mojej mlodosci :) Mmmm :) A akurat teraz w samochodzie namietnie slucham ballad. Chociaz Takie \"Welcome to the jungle\" tez mile dla ucha :) Ale moze raczej nie podczas jazdy, hehehe :) A zespol sie rozpadl, bo sie pozarli :( Jak to zwykle byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam pożarli
Axl sie calkiem rozpil i znarkomanil, wiec Slasch odszedl do innego zespolu i po Gunsach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iron Hill
November Rain? Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie jaka piosenka
zaczynali swoje wystepy pierwsze? To byla piosenka Dylana "Knock of the heaven door"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie o to chodzi
ze nie ich, tylko Boba Dylana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wiecie,ze Axl powiedział kiedyś,ze zydków i polaczków nie znosi?? Teraz go nie lubie......Widziałam jego fotkę, zrobił sobie jakas koszmarna operaje plastyczną i wygląda jak maska!! To tez muzyka mojej młodości....Ale sie rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda to jak nic
powiedział, że polki to kurwy. Ciekawe na jakiej podstawie, ale to już dawno było, osobiście jego nie lubie, ale grzechem nie kochać jego niektórych piosenek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi---> jak Ci powiem, ze wiem... to pewnie nie uwierzysz, wiec nie powiem. Ale tak sie sklada, ze duzo piosenek wykonywanych jest przez wielu wykonawcow... A Guns\'n Roses bardzo dobrze wykonywalo ta piosenke i nie jest to ujma, ze piosenka nie jest ich :) Slyszalam o tej wypowiedzi na temat Polakow. Ale nie znam goscia, raczej nie w moim typie. Podoba mi sie ich muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obsceniczny
jeden z największych grup w historii, zajebiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna10
Axl nigdy nie byl piekny, często nieogolony, jednk ma coś w sobie ONI WSZYSCY MAJĄ. Piosenkę Dylana "Knock of the heaven door" śpiewało bardzo wielu wykonawców, m.in. nasza polska "IRA" (z Radomia)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok
tyle, ze Bob Dylan spiewal ja prawie 40 lat temu :-) IRA, Gunsi i cala reszta chyba...nieco pozniej. Chodzilo mi o to, ze we wczesnych latach siedemdziesiatych ta piosenka tez byla przebojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo... oni są nieśmiertelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo_
Gunsi???? Boze, to byla moja muzyka moich z przed lat (teraz mam 28) :)!!! Czuje do nich niesamowity sentyment... W 1992 bylam na ich koncercie w Niemczech, niezapomniane przezycie... Tak tez widzialam Axl'a w telewizji, wyglada jak w masce, to przerazajacy widok!!! Strasznie zalowalam, ze to zobaczylam, bo mialam go w pamieci, jako faceta moich marzen :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna10
Aaaaaaaaaaaaaa zazdroszczę ci tego koncertu. Zobaczyć cos takiego na żywo to musiało być coś. Co do Axla to po co zrobił sobie operacje plastyczną? Niezły był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitna10
Cz ktos wie kiedy Axl powiedzial ze Polki to qrwy? Gdzie mozna o tym przeczytac cos wiecej, czy powiedzial to po jakoms koncercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guns
odswiezamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co myślicie
Jezeli ktos z was ma jakies nagranie z koncertu w Niemczech gdzie /podobno/ Axl na koniec powiedzial ze nie grał dla Polaków i Żydów to niech sie wpisze. Chyba nie mogl nic takiego powiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milucha
To byl jesden z najwspanilaszych zespolow teraz prawie caly jego sklad gra w velvet revolver z nowym wokalista. odsylam do ich nagran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech aż mi się łezka w oku zakręciła! :) to była muzyka mojej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2005
Niedługo powinna wyjsc dlugo oczekiwana przez wszystkich FANÓW plyta zespolu. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki co gra
Slash to super gitarzysta:) nie sądzisz?;););):):P november mozna podciagnac pod progresywny utwor...jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamSLASHA
i Duffa McKagana(ich basistę;) i zawsze będę kochać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamSLASHA
i Duffa McKagana(ich basistę;) i zawsze będę kochać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamSLASHA
i Duffa McKagana(ich basistę;) i zawsze będę kochać!!!!!ONI SA NIE WSPANIALI SEXOWNI I UTALENTOWANI!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamSLASHA
i Duffa McKagana(ich basistę;) i zawsze będę kochać!!!!!ONI SA NIE WSPANIALI SEXOWNI I UTALENTOWANI!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×