Odpowiedz na ten temat

HITY lat 70 80 90 - stare przeboje

• gośćaga 2017.08.26 [00:38]
    Szukam starej piosenki z tekstem teri tori i pojawia sie lokomotiv.
  • Zobacz także:

• Tomaszekwawa 2017.09.06 [16:44]
    Ja szukam melodii z tekstem bardzo oryginalnym: mianowicie zum zum zum pa pa pa usmiech.gif słyszałem gdzieś na szkolnej dyskotece w latach 90.
    Ja wiem, że niewiele to mówi, ale "piosenka" istnieje. Pomóżcie proszę. Ktoś mi kiedyś wciskał, że to wygłup DM, ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć.
    Jak możecie to pomóżcie usmiech.gif
  • Weronika125p 2017.09.15 [13:00]
    A pamiętacie "Boys, boys, i'm looking for a good time"? Stare jak świat. oczko.gif
  • gość 2017.09.20 [12:35]
    Witam. Szukam utworu, raczej z lat 80. Niestety nie znam wykonawcy ani tytułu. Gatunek bardziej alternatywny lub progresywny. Utwór spokojny, tekst mówiony. Wiem, że nie wiele podpowiedziałem, ale jakby komuś coś przyszło do głowy byłbym wdzięczny. Pozdrawiam Tomasz.
  • gość 2017.10.14 [00:58]
    Ja szukam piosenki ktora spiewa kobieta,piosenka jest raczej do tanczenia po agielsku nigdy nie widzialam teledysku a slowa cos w stylu : something in the air-tooooonight (jesli dobrze pamietam).zawsze jak jezdzilam busem za granice to gdzies w radiu ja slyszalam. Przyjemny glos,fajna melodyjka ale za cholerke nie moge odgadnac....
  • gość 2017.10.16 [21:24]
    Czy zna ktoś może tytuł piosenki, w której śpiewają : aa in the middle of night albo in the river. Na początku skojarzyła mi sie z "Belfast", ale teraz próbuje tego odszukać i nie mogę. Pomocy oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...