Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lycoris

Jak tak zaśpiewać?

Polecane posty

Gość Lycoris

Takie dźwięki jak np Sia Demi Lovato czy np Ariana Grande.Ja mam świadomość że nie da się tak od razu że to ćwiczenia i ćwiczenia, ale ćwiczę przynajmniej się staram. I czasem wychodzi mi ale nie takim głosem mocnym tylko mega krzykiem i to dla uszu nie jest przyjemne,I dla mojego gardła sądzę że tak samo. Po prostu przy śpiewaniu tych "krzyków" czyli takich np jakie są w piosence Sia "Chandelier" Czy Demi Lovato "Stone Cold" Czuję wtedy taką gulę w gardle i nadwyrężam struny głosowe, a wiem że to niekorzystne. Jakie są ćwiczenia? I jak przyzwyczaić stopniowo głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli musisz się tego uczyć to znaczy że nie masz talentu. Albo masz inną barwę i mniejsza skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie, zapisz się, a ja Ci wszystko wytłumaczę i podam szczegóły http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×