Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaaaaaaa

Jaka muzyka na romantyczny wieczór?

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaaaaaaa

Proszę o jakieś tytuły spokojnych piosenek w sam raz na wieczór we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangooo :D
Alexandra Burke - Official Single - 'Hallelujah'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangooo :D
Myslovitz | Chciałbym Umrzeć Z Miłości Dirty Dancing - Time of my Life Celine Dion My Heart Will Go On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
Mangooo, dziękuje za propozycje. Może jeszcze ktoś doda coś od siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mangooo :D
Farba - W strugach deszczu Verba - Nie Łam Mi Serca Verba - Mogliśmy Nie wiem czy to są romantyczne piosenki, ale mi i mojemu chłopakowi zawsze łezka się kręci w oku, kiedy słuchamy Verba - Młode Wilki... - wszystkie części. Sami - Zakrec Mnie / wiem nie jest to zbyt spokojna nuta ale jest ekstra :P Urszula - Dziś już wiem Dżem - List do M Myslovitz - Dla Ciebie Strachy na lachy - dzień dobry kocham cię Anna Jantar - Przetańczyć z tobą chc Sumptuastic - Kolysanka Seweryn Krajewski- Wielka miłość Universe- W taką ciszę RH+ - Po prostu miłość System Of A Down - Lonely Day Ja mam tego mnóstwo :D chętnie dopisze jeśli chcesz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp58
The Prodigy - Firestarter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merla
Saksofon jest extra do romantycznej kolacji! Ale jak ja mogę wybierać muzykę to wolę coś żywszego i wtedy stawiam na damski wokal. Ostatnio włączyła mi się ta piosenka z automatu https://www.youtube.com/watch?v=JNh5uyWjB8k&feature=youtu.be i meega przypadła mi do gustu. Mój facet nie był w 7 niebie, ale ja teraz słycham nonstop ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyś22
Kojarzę o kim mowa. Kinga Strzelczak ma super głos i mam nadzieję, że zajdzie naprawdę daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×