Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie rozrywki dla dzieci polecacie

Polecane posty

Gość gość

Mam 3 dzieciaków w wieku 3, 6 i 10 lat. Chcemy razem wybrać sie na tydzień gdzieś w podróż, może do Francji lub Niemiec. Jakie miejsca z rozrywką dla dzieci warto odwiedzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byliscie w Legolandzie? Zależy jaki kierunek świata was bardziej interesuje, jak bardziej na południe, to fajny jest Gardaland we Włoszech. My tam byliśmy dwa razy. Jak chcecie jechac na "gotowe" to kupcie sobie blety do parku na parkamnia.pl. Szybciutko wszystko załatwicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też kupowałam na stronie parkmanii. Fajne jest to, że bilety można otrzymać w zasadzie od ręki, zdarzało mi się, ze kupowałam tam bilety na chwile przed wylotem. :-) To była niezła improwizacja. Możliwość płatności w PLN lub EUR i od ręki - bo przez dotpay. Oczywiście tradycyjne opcje również dostępne. Nawet można na raty przed dotpay. Bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaKatka
Zależy jaką rozrywkę lubicie i dzieciaki :) parków rozrywki w Europie jest naprawdę sporo, ale to raczej wycieczka jedno-dwudniowa, przecież nie spędza się tam całego tygodnia :)można się nawet przejechać ciut dalej, warto poszukać miejsca, gdzie na co dzień bedzie fajnie odpoczywać z dziećmi, ale też będzie niedaleko do jakiegoś parku rozrywki czy delfinarium. My w zeszłym roku byliśmy w Benidormie w Hiszpanii, tam jest Mundomar, ale też i okolica fajna do spedzania czasu, kwaterę mieliśmy z Interhome, blisko morza i sami sobie gotowaliśmy posiłki z lokalnych produktów. Popatrzcie, na jakich atrakcjach na wakacje wam zależy i pod tym kątem planujcie :) My np lubimy pływać i wygodą był dla nas basen przy domu, fajnie, że na kilka osób a nie cały hotel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dzieciakami to w ogóle lepiej do domku niz do hotelu, bo w hotelu to rygor straszny. Dzieci prawie wszystkim przeszkadzają, a to krzyczą, a to po pokoju biegaja i juz afera. Jak się ma niezależną kwaterę to jest o wiele lepeij, własnie jak się z dziećmi jedzie. Wiem, że interhome ma fajne opcje do Chorwacji, bo to oglądaliśmy ostatnio. Atrakcji tam bez liku - od jezior plitvickich po wodospady Krka. Raj dla rodzin z dziećmi. No i pogoda gwarantowana, a to też ważne, bo jak się jedzie nad Bałtyk, a pogody nie ma to jest to worek bez dna, żeby dzieciom atrakcje zapewnić. Tak że my Chorwacja w tym roku prawie na bank :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek111
Legoland zahaczyć super czy disneyland, w Polsce zaś Zatorland i Energylandia. A co do samego pobytu ja polecam nie hotel tylko wynajć coś przez interhome czy podobną firmę, gdzie masz luz i nie martwisz się, że dzieci latają po korytarzu i przeszkadzają innym gościom ;) Tak ja pisze wyzżej Matka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o teren Polski to ja proponuję wszystkim rodzicom z małymi dziećmi obrać kierunek małopolska - Zator. Mają tam Zatorland, czyli m.in. park ruchomych dinozaurów i mitologii na wodzie. Mozna odpłynąć w dziecięce lata, zapomnieć o całym świecie... Fajna opcja dla dzieciaków jak i rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrywka końmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka_86
Cześć Nie wiem czy słyszeliście o rozrywce, która polega na tym, że rozwiązujecie różne zagadki, aby wydostać się z tematycznego pomieszczenia. Można je spotkać praktycznie w każdym większym mieście. My byliśmy w Zabrzu tutaj: www.themysteryroom.pl. A dodatkowo zorganizowaliśmy tam urodziny. Zupełnie coś nowego i fajnego - polecam. Pozdrawiam Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z dziećmi jeździmy do parków rozrywki, co roku do innego. Koszty są podobne jak przy leżakowaniu w Chorwacji, a dzieci się nie nudzą, nie marudzą , bo nie mają na to czasu ;) Polecam szczególnie Legoland w Danii, bo naszych chłopcom jak na razie najbardziej się tam podobało, a nam podobały się ceny ;) Wcześniej kupiliśmy bilety na parkmania.pl. Stronka jest przejrzysta, wszystko po polsku, płacić można w euro i w złotówkach do wyboru. Miód malina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym rozwiązaniem są gry scenariuszowe Super zabawa dla dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy w Disneylandzie i też bilety kupowaliśmy na Parkmanii wcześniej. Duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zwolenniczką siedzenia dzieci przed telewizorem, komputerem. Jak najwięcej na świeżym powietrzu i czytanie książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie ceny są na tej parkmanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku na wejściu płaciliśmy sporo więcej, więc rzeczywiście opłaca się kupić bilet w Internecie. A te ceny na Parkmanii są takie same cały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny różnią się ale w zależności od sezonu czyli nic nowego. Na wejściu też ceny są różne. Nawet z dnia na dzień mogą się zmieniać, a jak kupujesz przez Internet to nie ma aż takich skoków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowości filmowe i zapowiedzi na stronie https://mhtm.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile teraz kosztują wejściówki np. do Disneylandu na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Zapowiada nam się udany wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×