Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Derva3

JARED LETO

Polecane posty

Gość Derva3

Kojarzycie? Koles ma 40 lat a jest taki hot!!! Jest obecnie wokalistą 30 sec to Mars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derva3
Posluchaj It\s in your eyes i hurricane....on chyba podpisal pakt z diablem ze jest taki piekny w tym wieku, no i uzdolniony oczywiscie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam te wszystkie piosenki:D hurricane jest mega ! kocham ich :) jedynie żałuje że nie mogłam być na ich koncercie 14 grudnia na torwarze ani na coke live , ale mam zamiar to nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derva3
Wlasnie wczoraj sie dowiedzialam ze byl ten koncert- dlaczego ja tego nie wiedzialam?!!!!Czy to bylo naglasniane w Poslce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
dobrze wyglada i nawet 14latki sie w nim kochają, większość w pewnym wieku zamienia sie w kapcanów a niektórzy nie;) jeszcze lepszym przykładem jest Jean-Michel Jarre, ma ponad 60 lat a wyglada lepiej niż większość 40 latków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na portalach muzycznych:) ogolnie to moj ulubiony zespol zaraz po tokio hotel :D tak, tak:D wiem co sobie teraz pomyslisz! niestety... stereotypy. ale tak juz jest w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoohoo
w kregach zainteresowanych osob na pewno wszyscy wiedzieli:o moja 16letnia kuzynka była na nim i od wielu miesiecy czekała na ten koncert;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derva3
A ile kosztowal bilet? Orientujecie się? Ile trwał koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×