Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenifer90

Karta kredytowa z bonusem

Polecane posty

Gość Jenifer90

Czy są w jakimś banku bonusy do karty kredytowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajti
Podobno w PKO jest karta z logo teatru Polskiego. Poprzez tą kartę dostaje 10% zniżki na bilety na spektakle. Fajnie miec taka kartę ,która nie tylko jest kartą kredytową ale też jest bilet do teatru Polskiego w obnizonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość escobarvelasco
ja mam kartę kredytową w sygma banku i korzystam z programu punktowego (takiego jak na stacjach benzynowych są) płacę kartą i od każdej transakcji dostaje punkty, które mogę wymienić na nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystkaa
do wyboru jest kilka rodzajów kart. W programie sygma bonus w wielu sklepach i punktach za samo płacenie kartą już dostaje się rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panilla22
Zrobić musisz tyle, że jako klient płacisz karą, a za każdą wydaną złotówkę masz 2 punkty i później możesz je zamienić na nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagadaga
ja dostałam tą kartę przy zakupach ratalnych na sprzęt w euro rtv, na początku jej nie aktywowałam, ale teraz jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagadaga
hihi no oczywiście aggnoskowa, przecież składając wniosek o zakup ratalny weryfikowali mnie jako klientkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldiboro
Ja też mam kartę sygma. Też dostałam ją przy zakupach ratalnych i mimo spłaty kredyty nadal z niej korzystam. Poza programem lojalnościowym, w którym można punkty wymieniać na prezenty, są całkiem duże rabaty na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nic nie kupowalem z ratami z sygma bankiem, ale mimo to bez problemu mogę ubiegać się o taką kartę? Chciałabym mieć kartę któa daje mi dodatkowe profity bo to zawsze coś a ja w sumie tylko płacę przy pomocy karty kredytowej więc to by mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program lojalnościowy w sygma banku polega na tym, że jak płacisz za zakupy czy inne usługi przy użyciu karty kredytowej to zbierasz punkty w ich programie, poza tym oni premiują zakupy we wszystkich sklepach a nie tylko w wybranych jak to bywa w niektórych bankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek004
Tak możesz się ubiegać polecam iść do placówki z dokumentami o zarobkach i dowodem i sądzę ,że powinno starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipniak
Tak kartę można najprościej na raty lub w placówce za okazaniem dokumentów i sygma cały czas poszerza swoich partnerów co za tym idzie więcej rabatów promocji naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliot2
Podobno i ja polecam Ci sygme https://sygmabonus.pl/ tu jest link do strony poświęconej ich bonusom do karty polecam zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek222
@Eliot2 Ciekawe bonusy ,a powiedz opłacało się brać kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliot2
No pewnie moim zdaniem korzystanie jest opłacalne karta nie jest zła ,a program ciekawy te rabaty promocje i te nagrody moim zdaniem jest to opłacalne sam musisz stwierdzić czy Tobie to przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajek77
Pewnie ,że się opłaca według mnie takie transakcję typu kupię coś co i tak mi potrzebne i jeszcze dostanę rabaty i nagrody to jest miodzio. Może jestem troszkę już nie najmłodszym rocznikiem ,ale uważam ,że takie bonusy są jak najbardziej korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos0
Ja polecam zawsze miałem jakieś kłopoty z czymkolwiek a to to a to tamto nie tak tutaj jest wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajek77
A ile masz korzystasz z ich usług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos0
Korzystam już od dość dłuższego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajek77
Jeśli od dłuższego czasu bez problemów to miło i dobrze ,że sygma nie leci w kulki czasem to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos0
Tak nie było żadnych kłopotów ,a jeśli miałem jakieś wątpliwości infolinia lub wizyta w placówce załatwiała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za problem założyć sobie kartę kredytową w banku, w każdym bardzo chętnie ci ja przyznają,w sygma banku tez bez większego problemu można mieć taka kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokos0
Może ktoś po prostu ma mało czasu i chciałby po prostu przynieść papierek i mieć te kartę nie wiem ważne ,że w sygmie nie jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajek77
A jaki waszym zdaniem ich największy plus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freliczek1980
Moim zdaniem największym plusem jest to ,że potrafią zbudować zaufanie z klientem dodatkowo korzystne warunki karty kredytowej i program lojalnościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dostępny bank, bez problemu otworzysz u nich rachunek i dostaniesz kartę kredytową, ale program lojalnościowy o którym wspomniałaś uważam za ich najlepszy produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freliczek1980
Tak przyglądając się na oferty to nie ma raczej żadnego innego banku z taką ofertą więc nie ma się co dziwić to ich mocny punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też to zauważyłam, sygma ma w chwili obecnej najlepszą ofertę karty kredytowej na rynku, ja przynajmniej nie spotkałam się z lepsza ofertą niż ta którą daje sygma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikronekkk
Ja nie słyszałem by ktoś podobny program lojalnościowy miał więc wątpię ,jak patrzyłem mają sporo partnerów ,a jak się sprawuje ten program i nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gifty są naprawdę ciekawe, z resztą samo możesz je sobie obejrzeć bo mają wszystkie na stronie, więc nic nie ukrywają, spokojnie można sobie podejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×