Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opolka

Konkursy

Polecane posty

Gość opolka

Hejka bierze ktoś udział w jakichś konkursach w necie? Brał ktoś w tym ogólnopolskie upiększanie z garnierem?? Bo szukam wyników i nie mogę ich znaleźć może akurat ktoś wie gdzie znajdę jezyk.gif Jakie jeszcze konkursy lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskaG
hej, o coś takiego chodzi ? ;> http://www.garnier.pl/~/media/garnier%20local/pl-pl/pushes/slider/garnier%20wyniki.ashx takie coś znalazłam,bo to garnier organizował z tego co wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe KOSZULE DO WYGRANIA #konkurs! Stwórz swoją #metkotikonę! Wybierz symbol ze strony www.metkotikony.pl i wymyśl do niego kreatywny opis. Opis ten ma być kontynuacją zdania „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie…” i ma pokazać Twój pomysł na lepsze spędzenie wolnego czasu. Np. „zamiast tracić czas na pranie i prasowanie… WEŹ GORĄCĄ KĄPIEL” Do wygrania 20 nagród, w tym vouchery na markowe koszule! Konkurs trwa do 06.11.2016, a nagrody rozdawane są co tydzień. Szczegóły na www.metkotikony.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulainka
Wejdźcie do aplikacji na FB Monte Santi. Szukają ambasadorek marki tego wina. dziewczyny, które wygrają dostaną zestawy 3 win Monte Santi do degustacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
dokładnie wystarczy tylko wypełnić ankietę w aplikacji facebook.com/winoMonteSanti/app/1 588133178161628 trzeba i czekać na wyniki, jest aż 1000 zestawów wina do zgarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermeska90
Oeparol organizuje fajny konkurs, bo kosmetyki warte prawie stówkę do zgarnięcia :) mocmalychrzeczy.pl - tutaj macie wszystko opisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no tak w sumie wystarczy jedynie wysłać z zdjęcie z opisem co sprawia ze czujemy się wyjątkowe i można ubiegać się o zastawy kosmetyków oeparol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołka
Teraz teekeanne organizuje fajny konkurs. Mozna wygrać wyjazd na Siri Lankę, wyjazdy w góry i kubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc44
a jakie jest zdanie konkursowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papajkaaka
wygrał z was może już coś z teekanne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaay
widziałam w reklamie, że loteria trwa do końca stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka45
tak, ale wcześnie już były te mniejsze nagrody. Wyjazdy w góry i duże ilości tych kubków twermicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikówka
ja gram o wyjazd na narty zrobiłąm ze znajomymi zdjęcie, któe pokazuje nas ze Zbójeckim Grzanym, opublikowałam go na Fb ale można też na Instagramie z #tagiem - #pokochajgoraco. Do zgarnięcia są po 3 butelki grzańca a za pierwsze miejsce wyjazd na narty. Więc cykajcie zdjęcia i walczcie o wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DupaJasiu1212
dsaffgb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×