Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AleksandrAnia

Ksiązka - pisze książę i potrzebuje pomocy

Polecane posty

Gość AleksandrAnia

Chodzi o to że chce napisać horror miłosny, ale nie wiem jaką fabułę. Nie mam pomysłu. Może napiszemy razem książę? Przez gg. Ja będe dawał pomysł i ty. Prosze napisz na moje gadu gadu 17286346! To dla mnie ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandrAnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz coś innego na co masz
pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osierocona siostra
Fabuła będzie taka: piękna dziewczyna uwodzi chłopaka, nie wie ten chłopak, że ona chce go namówić na oddanie jej jednej nerki, bo ma zepsutą. Nie wie też, że ta dzewczyna ma sztuczne piersi i męża. Pewnego dnia przyjdzie potajemnie i usłyszy, jak ona zwierza się mężowi, ze już niedługo dostanie nerkę od jednego frajera. Bardzo to przezyje ten chlopak i zechce się zemścić. Podoba ci się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona o chlebie ty o niebie:) Czytaj posty zanim coś napiszesz, ona nie chciała porady tego typu:) Sam pomysł wydaje mi się jednak nie trafiony- żeby gra c na fortepianie na dwie ręce potrzebni są dwaj bardzo dobzi i zgrani, rozumiejący się muzycy muzycy- to samo odnosi się do literatury:) Fabuła troche przypomina mi "Ibis" Grodowskiego z goneta.net... jak już coś napiszesz to zamieść koniecznie- ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to nie horror
tylko jakiś melodramat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to nie horror
Tamta odpowiedź była jak najbardziej na temat. Jak się nie ma pomysłu - to się nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego musi zakończyć się jakimś horrorem...może zakończyć się np. rozstaniem kochanków...może wbrew ich woli? Ich losy będą na tyle zawikłane , że sami się pogubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×