Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnMarie

KSiążki które warto mieć na swojej półce ??

Polecane posty

Bibliografie Nicka Hornby. Ten pisarz ma niesamowity styl. Pisze zabawnie a zarazem o bardzo życiowych sprawach. "Był sobie chłopiec", "Wierność w stereo" czy najnowsza jego książka pt."Juliet, naga" to tylko niektóre z jego pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Ciężko mi powiedzieć, które książki warto mieć, ale z łatwością wymienię autorów, których chociaż jedna książka powinna pojawić się na naszej półcej. Mam na myśli: Hemigway, Stephen King, Dan Brown, Emily Craig, Agatha Christie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
Ja do swojej biblioteczki na pewno na stałe dorzucę książkę Opowieść ojca. Przez mongolskie stepy w poszukiwaniu cudu. Przepiękna historia. Wzruszająca. A przy tym - prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel czartoryjski
z polskich to chmielewska, moim zdaniem hit a poza tym tolkien, dumas, doyle, christie a jak ktos lubi piekne i wzruszajace historie nie koniecznie romansidla to polecam "niosaca radosc" krzysztofa czarnoty - plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto mieć: "Folwark Zwierzęcy", "Wojna Światów", "Bramy Niebios", "Ptasiek", "Buszujący w zbożu", "Lolita"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-a
a ja lubie literature rosyjska ;d bardzo dobrze mi się czyta ten rodzaj książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millciia
Ja polecam serie książek "Ala Makota" M. Budzyńskiej, wszystkim nastolatkom na pewno sie ta ksiązke spodoba. Ja czytajac ja usmialam sie do lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missssia96
Ja ostatnio czytałam książkę Ala Makota - Maksymalnie ja 1 i jest faktycznie bardzo śmieszna i też polecam wszytskim nastolatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
Tak to książka na faktach. Reportaż. Dlatego też tak bardzo wzrusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEZe
"Chiński kopciuszek" "Oskar i pani Róża" "Kolor purpury" "Tysiące wspaniałych słońc" "Alchemik" "Weronika postanawia umrzeć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra_plamiasta
Saga Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk pt."Cukiernia pod amorem". Każda polka lubiąca czytać powinna znać te książki. Są nowe, ale są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto mieć kilka klasyków i trochę współczesnych powieści, ale nie sugeruj się gustami innych :P Ja np doyla czy christie nie mogę zdzierżyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda półka będzie dla mnie za krótka:)) dlatego zawartość tej najważniejszej co jakiś czas wymieniam. ostatnio dołożyłam na nią "Awanturnika" Diaczenków. soczysta rzecz i emocjonalna! brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YesBook
Czesc, jeśli poszukujecie ciekawych książek to polecę Wam wspaniałą stronę. Ja dużo znalazlam ksiazek, wartych przeczytania na portal recenzencko czytelniczym Yesbook.pl , który jest idealnym miejscem jeśli szukasz jakiejś ciekawej ksiązki lub chcesz przeczytać recenzje o książkach :) Dzięki temu portalowi odnalazłam bardzo wiele ciekawych ksiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YesBook
Czesc, jeśli poszukujecie ciekawych książek to polecę Wam wspaniałą stronę. Ja dużo znalazlam ksiazek, wartych przeczytania na portal recenzencko czytelniczym Yesbook.pl , który jest idealnym miejscem jeśli szukasz jakiejś ciekawej ksiązki lub chcesz przeczytać recenzje o książkach :) Dzięki temu portalowi odnalazłam bardzo wiele ciekawych ksiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szatańskie wersety" Salmana Rushdie "Mroczna Wieża" Stephena Kinga "Kocia kołyska" Kurta Vonneguta "Przygody dobrego wojaka Szwejka" Jaroslava Haska "Muminki" Tove Jansson "Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej" Michała Witkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podam wam tytulow, bo ja czytam z reguly po angielsku (a tlumaczenie angielskich tytulow na polski jest czasami zaskakujace) ale jak wpadna Wam w rece ksiazki autora ktory nazywa sie SIDNEY SHELDON to bierzcie i zakochacie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yabuk wspomniał Vonneguta. Też lubię klimat jego ksiażek. Spodziewam się, że znajdę go (klimat, nie Kurta V.:) w nowych "Krokach w nieznane", które wyszły własnie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxellka
Saga szeptem! Historia miłości nie z tego świata. Dla mnie mega wciągająca, kocham tego typu książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kroki w nieznane" - te tegoroczne chyba najlepsze ze wszystkich corocznych edycji tej antologii. A mam wszystkie sześć. Teskty z nich poruszają wyobraźnię, a do tego tomy ładnie wyglądają na półce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo Coelho "Byc jak płynąca rzeka" Anthony Robbins "Obudź w sobie olbrzyma" i coś z King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×